Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawno nie bylam na rozmowie

O co teraz pytaja na rozmowach kwalifikacyjnych

Polecane posty

Gość dawno nie bylam na rozmowie

Mam jedna w najblizszym czasie, a juz dawno nie bylam na takiej rozmowie, wiec moze ktos pomoze mi skompletowac liste pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kochana o wszystko
o mocne i slabe strony, o to jak radzisz sobie w sytuacjach trudnych, o twoj najwiekszy sukces, najwieksza porazke, o to jak widzisz siebie za 5 lat, o oczekiwania finansowe, o wszystko powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogoś interesuje to
Ale od rozmowy kwalifikacyjnej i tak ważniejsze znajomości w firmie i tzw plecy. Jak je masz, to nie wiem jak spartolona rozmowa nie przeszkodzi w zatrudnieniu cię. Jak ich nie masz, to choćbyś stawała na uszach to się okaże że jesteś za słaba i się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kochana o wszystko
hehehe kurcze to ja chyba faktycznie stanelam na wysokosci zadania (czytaj na uszach:D) bo dostalam prace bez znajomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kogoś interesuje to
Pytanie, jaką pracę ? Mój kuzyn bez znajomości szuka pracy i oferują mu zatrudnienie w jakichś marketach czy magazynach i tylko za ok 1400 pln brutto (czyli do ręki mniej niż 1000 pln) a i praca na umowę-zlecenie. Praca w też w niedziele i święta i czasem w nocy. A człowiek ma licencjata z informatyki i np całkiem nieźle programuje w Javie gry na telefony komórkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno nie bylam na rozmowie
Najbardziej to obawiam sie troche rekrutujacych Pan, bo dzwonila do mnie mloda, slychac bylo po glosie, a wiadomo, moge sie tez poczuc zagrozone konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja od grudnia szukam pracy, bylam na kilkunastu rozmowach i uwierz ze baby jako rekrutujace są lepsze:) kiedys myslalam ze jak facet prowadzi rozmowe to lepiej...ale doswiadczenie moje pokazalo ze nie:) faceci to aroganckie gbury!!!! A kobitki miłe:) a zapytac mogą o wszytsko tak na prawde, poszukaj w googlach, sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam na kolejnej rozmowie, i dostałam dużo dziwnych pytań, np: - czy jest pani ostra? - czy kiedykolwiek pracowała pani z cholerykiem? Nie byłam pewna czy mam się przyznać że w wolnych chwilach zakładam buty za kolano, biorę pejczyk i idę się zabawić, czy jak???? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×