Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drożdżówka bez dżemu

to miał być tylko sex...

Polecane posty

Gość mam coś do dodania
nie wolno bić zwieżont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajny facet........
Ja mam coś do dodania.Jako zakochany w kobiecie,z którą miał mnie łączyć tylko sex.To jest możliwe! Uwierz mu i pokochaj. Z facetem jak z dzieckiem.Tak jak mówi tak robi.Nie doszukuj się problemów. Czemu wy kobiety musicie się (i nas) zadręczać niepotrzebnymi pytaniami??? Kochałaś go,on się zakochał więc nad czym płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżówka bez dżemu
a dlaczego stchórzyłeś ,a nie próbowałeś tego rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo gry pozorów
oni też mają jakieś tam uczucia nie rozumiesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEŻ TAK MIAŁEM
OLAŁA MNIE,KIEDYŚ TO ONA CHCIAŁA WIĘCEJ NO ALE JA TEGO NIE DOCENIŁEM I MAM CO CHCIAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się nie da
uczucia zawsze będą! nie wiem,myśle ,ze facet w układzie radzi sobie lepiej niż kobieta ja popłynęłam i zatopiłam się nigdy mu nie powiem,że go kocham,chociaż czasem czuje ja na mnie patrzy,jak mnie dotyka mamy po 26 lat...i jest jedynym facetem z którym bym mogła spędzić życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy pier...icie za przeproszeniem! nie wierze,że da się z kimś ruchać bez żadnych emocji jak i nie wierze,że nie powstanie z tego żadne uczucie nie mówie tu o pannach na jeden raz tylko o partnerstwie bycie z 2-ga osoba ,nawet z postanowieniem,że TO TYLKO SEX zawsze rodzi jakieś uczucia a to,że częściej zakochują się kobiety w to akurat nie wątpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskacz siedź cicho i nie
pierdol Kobiety się zakochują????Kobiety kurwa?? Szkoda!!Jakoś moja nie może się zakochać!!I dziwi cie to? Oferowałem jej wszystko.Oferowałem jej związek.Po czym usłyszałem wlaśnie "TO MIAŁ BYŚ TYLKO SEX"! A teraz mam tylko pretensje do siebie,że nie zrobiłem tego wcześniej! I CO?????????? TYLKO BABY SIĘ ZAKOCHUJĄ???TYLKO WY MACIE UCZUCIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu na mnie naskakujesz na pewno zdarza się to częściej u kobiet niż u mężczyzn kobietami targają emocje ,a facetem co ? zawartość w majtkach? nie mówie ,że każdym i że zawsze tak jest ale w większośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno często jest tak,że facet wchodząc w takie coś liczy tylko na sex,a kobieta myśli,że ten facet się obudzi i zakocha a potem i tak sie rozczarowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskacz siedź cicho i nie
Tak??To wytłumacz mi tym swoim świetnym sposobem myślenia dlaczego ja,licząc na sex nie myślac o przyszłości,nie myśląc o niczym zakochałem się w tej kobiecie????Potrafisz mi to racjonalnie wytłumaczyć???Nie ,bo facet jest be i facetowi na niczym nie zależy!!Tak sobie myślcie!!!Z tym się nie wygra.I tak pierwszeństwo będzie miał jakiś skurwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskoczcie na gołe klaty
:D:D jaka zcięta dyskusja:O obydwoje generalizujecie:O to nie jest zależne od płci to jest zależne od chęci czasem ktoś wkręci sobie,że bycie razem w inny sposób nie jest już takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to egoisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy moze sie zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobalam sie zawsze facetom .ktorzy mi sie podobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez uczuć i miłości to tak samo jak pieski na ulicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×