Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamuśka

Jaki leżaczek/bujaczek polecacie?

Polecane posty

Gość przyszła mamuśka

Babcie, dziadkowie, znajomi męczą mnie i dręczą i koniecznie chcą coś kupić... Łóżeczko turystyczne (na wizyty u dziadków i wyjazdy) - przyjaciółka. Babcia wymysliła leżaczek - fajny pomysł, ja mam go wybrać /może i dobrze :) / JAKI POLECACIE? KTÓRY MACIE I CHWALICIE? Dzięki za podopwiedzi :D P.S. Sprawdzałam starsze wątki, ale wszyscy operują nie nazwami a aukcjami na allegro -przeniesionymi już do archiwum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły prosty Cosatto Snoozi
Kosztuje 149 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam z fisher price bujaczek model rainforest, jest dosyc drogi, ale uzwany mozna kupic za 300 zl w bardzo dobrym stanie ja przerobilam swoj na prad i naprawde rewelacja, jak mala z niego wyrosla to jeszcze wiele dzieci w rodzinie wybujal nie zastapioany kiedy dziecko ma kolki a mamie juz rece opadaja do ziemi to byla moja 3cia reka ten bujaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mamuśka
Dzięki. Jest śliczny, ale wiem, że są jeszcze takie z plastikowymi płozami, podobno mogą później służyć większemu dziecku np. za krzesełko... Czy to się sprawdza? Plastik mnie jakoś tak nie przekonuje. http://allegro.pl/item952966358_fisher_price_lezaczek_bujaczek_warto_3w1.html bo są jeszcze z takimi płozami... http://allegro.pl/item954182278_fisher_price_lezaczek_bujaczek_3w1_0_18_kg_m7930.html Nie mam pojęcia czym się różnią... i na co zwracać uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwa ostatnie są takie same tylko w innych kolorach i różnią się zabaweczkami... mają plastikowe płozy... ja mam właśnie taki i jestem zadowolona... najpierw bujał a teraz stoi jako krzesełko... no i czasem służy jako zabawka... bo można pociągnąc za pozytywkę w przerwie chodzenia!!! naprawdę polecam... małą na nim usypiała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym sie kierowac
zwroc uwage na to czy sie rozklada do pozycji lezacej to bardzo wazne, rowniez to czy jest usztywniany i z jakiego to materialu, wszystkie nylony nie oddychaja :/ te z FP sa fajen ale sie eni rozkladaja do lezacej pozycji efektem sa wady rozwojowe dziecka, a to krzeselko to sobie daruj to jest chwyt i bajer reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te z plastikowymi płozami
mają jeden defekt - nie bujają się same pod wpływem ruchów dziecka. Musisz je bujać ręką albo włączać wibracje. Te na drutach bujają się przy każdym ruchu dziecka, więc nie trzeba bulić na baterie i prąd. Zresztą ja jestem zdziwiona wypowiedzią koleżanki, która Fishera przerobiła na prąd! Dziewczyno nie bałaś się o dziecko? Leżaczek na prąd?! Matko jedyna... :o A rachunki jakie wam przyszły za pobór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i druty muszą być cienkie
żeby się bujały, a nie grube metalowe rury. Najlepszy bez bateryjny to BabyBjorn: http://www.babybjorn.com/upload/Temp/emotion_img/product/emo_img_babysitter.jpg Rozkłada się w 3 pozycjach (leżąca, półleżąca i siedząca). Nadaje się od noworodka do przedszkolaka. Tkanina dwustronna i nie do zdarcia. Antypoślizgowe podłoże. Robiony w Szwecji, więc super jakość. Wada: cena...słono kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam leżaczek model Astral. Kupiłam w sklepie http://babybaam.com Jest bardzo solidny, ma regulowane siedzisko. Synek lubi w nim spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze bujaczek bardzo uspokaja dziecko i daje chwilę oddechu mamie ;) Ja taki bujaczek z grzechotkami zamawiałam swojemu maluszkowi na electro.pl ze względu na cenę - był tańszy niż w sklepach stacjonarnych. Prezent jak najbardziej przydatny i fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ8900
Ja mam od ok. 2 miesięcy Chicco Baby Hug - to taki mebelek 4w1. W zależności od ustawienia masz albo gondolę (dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie powinny być w leżaczku lub w czasie drzemek w dzień) albo leżaczek. Dla starszych ustawia się siedzisko bardziej prosto i jest krzesełko (np. do karmienia, rysowania itp.) lub fotel. Wysokość jest dowolnie regulowana, więc mój 4 miesięczny synek może np. towarzyszyć nam przy stole we wspólnych posiłkach, leżąc w leżaczku :) No i jest dołączony pałąk z zawieszkami, melodiami i światełkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinny love. Leżaczek bujaczek krzesełko i kołyska w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bujaczek ? Bardzo uspokaja dziecko i daje chwilę oddechu mamie ;) Ja taki bujaczek z grzechotkami zamawiałam swojemu maluszkowi na electro.pl ze względu na cenę - był tańszy niż w sklepach stacjonarnych. Prezent jak najbardziej przydatny i fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111222
My mamy Baby Hug z Chicco odkąd synek miał 2 miesiące (teraz ma 8 mcy) i cały czas się sprawdza. Teraz spędza już w nim mniej czasu, bo zaczął raczkować i lubi podłogę :) Ale nadal np. zabieram go w tym leżaczku do łazienki, gdy biorę prysznic albo jak gotuję, bo nie chcę, żeby mi chodził po kuchni i broił ;)) A jak był malutki, to spał na wszystkie drzemki w nim i miałam go przynajmniej na oku :) Ogólnie dostaliśmy go na prezent na chrzciny i uważam, że to super sprawa (lepsze niż srebrne łyżeczki itp, które potem tylko się kurzą w pudełku :)). https://images83.fotosik.pl/1048/7bf4de0a4681d4f2med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z bujaczka https://lionelo.com/shop/bujaczek-henny/. Nie trzeba się martwić w ogóle o czuwanie nad prędkością. Jeszcze wgrywam fajne kołysanki i naprawdę córcia szybciej zasypia. Jak kupiłam ten bujaczek to jeszcze przyszły z nimi pluszowe misie i inne maskotki, czyli w podstawowej cenie sporo dostajesz elementów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Zdecydowanie ten ze sklepu bobozakupy.pl. mamy takie 2 dla bliźniaczek i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Teraz spokojnie mogę posprzątać a maluszki świetnie się czują w bujaczku i nie przeszkadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi

Też myślę, że warto kupić takie coś, u mnie się sprawdziło. Pani Gosiu, ja też zamawiałam z Bobozakupy.pl swego czasu, może mamy taki sam nawet 🙂 chodź mają różne modele z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko BabyBjorn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×