Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada$

Zwroty podczas seksu

Polecane posty

Gość Ada$

Ogólnie ja i moja partnerka jesteśmy spokojną parą. I dlatego myślę, że wczoraj przegiąłem. Wróciłem do domu coś koło 4 nad ranem(no czyli w sumie dzisiaj) i kiedy zobaczyłem ją śpiącą zapragnąłem znaleźć się w niej... zacząłem ją pieścić itd aż się obudziła ale nie w tym rzecz. Podczas seksu pytałem (co mi się NIGDY nie zdarzyło) czy jest moją i tylko moją suczką :/ kazałem jej prosić, żebym ją zerżnął :/ Na koniec zaproponowałem trójkąt z facetem, żebym mógł zobaczyć, jak ktoś ją bzyka. To niepodobne do mnie...Nawet nie używałem wcześniej określeń typu "rżnąć się" :/ ale ona się na wszystko zgadzała i robiła to co kazałem... boję się teraz, że robiła to ze strachu, możliwe to jest?? Nie wiem jak mam jej powiedzieć, że to mnie samego przeraziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
omatko! dobre -ale fantazja zajebista.Jak jeszcze z T obą mieszka to pewnie podobało jej się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgd
i wtedy sie obudziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
Hehe chciałbym się obudzić z tego. A w sierpniu mamy brać ślub, mamy 2 miesięcznego syna... I nie ściemniam, chociaż jak sam to przeczytałem to faktycznie jak jakaś fantazja erotyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Chyba przesadzasz :) Kobiety lubią czasem jak facet jest trochę władczy..No wiesz o czym mówię . Nie zawsze musi być słodko , delikatnie i romantycznie . Czasem jak jest ostro jest super :) Uwierz że napewni nie zrobiła tego ze strachu :) Jak dla mnie wszystko ok...poza jednym . W moim mniemaniu przegiąłeś z trójkątem . Może wytłumacz że to nieprawda . Ja bym nie chciała żeby mój narzeczony chciał patrzeć na mnie kiedy kocham się z kimś innym . Ale sądzę że nie ma się czym martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
To ja mieszkam z nią :P Ona się z własnego domu nie wyprowadzi, dlatego nie wiem czy jej się podobało (jestem w pracy od rana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakaka
a chociaż trzeźwy wróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
dariaaaaaaa dzięki :) No przegiąłem, zresztą nie tylko o trójkącie wspominałem, ale ja tak w tym momencie naprawdę myślałem, dopiero teraz wydaje mi się to głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wrócisz z roboty
to będziesz miał walizki spakowane. Więc teraz nie siedź przed kompem tylko szukaj ogłoszeń z wynajmem mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
to może poprostu wieczorkiem pogadaj z nią o tym,może mile Cię zaskoczy ,,,,,bardzo odważne fantaję ale z tym drugim to chyba przesada -oczywi scie jak dla mnie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
Mam własne mieszkanie także nie byłoby z tym problemu. Ale ja nie chcę, żeby przez taką głupotę wszystko się rozsypało. I owszem, wróciłem trzeźwy, bo byłem samochodem u znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
tu życie jest weselsze: Właśnie takiej rozmowy się boję. Ale mam nadzieję, że jakoś to będzie... Nie wiem co mi odbiło naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
a i milego penetrowania w ogłoszeniach ;pokój do wynajęcia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
tu życie jest weselsze Mam własną kawalerkę w innym mieście tzn 25 km od tego, w którym mieszkamy oboje... Czyli jednak większość jest zdania, że mnie wywali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
głowa do góry -wiele kobiet o takim sexie marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszcie bzdur że bedzie mial walizki spakowane bo to nie powod do rozstania :) Ada$ bardzo proszę :) Napewno się nie rozpadnie , jeśli Twojej partnerce zależy na Tobie to napewno bedzie chciala to wyjasnic , powiedziec co jej sie nie podoba a co tak . Moim zdaniem rozstanie nie ma nic wspolnego z tym co sie wydarzylo . A to że tak zrobiłeś... Każdy facet to lubi . Mój np też lubi mnie czasem mocniej docisnąć do łóżeczka bo mówi ze wtedy wydaję sie taka "mała i grzeczna " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
Yyyy a to, że mamy synka to nie przemawia na moją korzyść?? No wiecie, w trosce o dziecko, żeby miało ojca itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
Yyyy a to, że mamy synka to nie przemawia na moją korzyść?? No wiecie, w trosce o dziecko, żeby miało ojca itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakaka
to jak trzeźwy to pewnie się nie obraziła. Wręcz przeciwnie. Tylko z tym trójkątem przegiąłeś niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa w necie
wyluzuj ;) odrobina pieprzu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. tylko ten trzeci, niepokojący, reszta podniecająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
ale jedno mnie zastanawia - to był ten drugi facet czy nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek nie ma nic do rzeczy . Jak nie będzie jej na Tobie zależało , i tak odejdzie . Jestem kobietą - więc wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
dariaaaaaaa "mała i grzeczna" :) Hehehe może i mi właśnie o to chodziło, żeby była taka potulna... Nic przed moim wyjściem do pracy nie mówiła na ten temat i rozmawiała ze mną w miarę normalnie... Raz tylko tak jakoś oficjalnie mi syna podała na ręce, bez słowa. Ale to raczej nie miało związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
Nieee, żadnego drugiego faceta nie było. Swoją drogą dziwię się, że za ten trójkąt od razu w pysk nie dostałem... A ten trójkąt to taka propozycja tylko jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
Chłopie, zamiast wymyslać jakies niestworzone scenariusze - porozmawiaj z nią o tym. Powiedz, że nie wiesz, co cie napadło i chcialbys wiedzieć, czy ja to jakos zaniepokoiło, czy wszystko jest ok. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
namolny.1979 niewyspany jestem to nie myślę, a pomysł z smsem naprawdę dobry i prosty, eeehhh że na to nie wpadłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada$
sarnina porozmawiać na spokojnie mogę w domu, a poza tym to nie rozmowa na telefon. Do 21 muszę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
My też jesteśmy spokojną parą, tzn, mój mąż jest bardzo spokojny i ja przy nim jakos tak zgrzeczniałam. Jakby mi zaczął gadać, że mam go prosić, zeby mnie zerżnął, to by mnie to rozbawiło, pewnie tez bym zabawę podjęła. Na propozycję faceta do trójkąta bym mu pomyslała, że on chyba się czegos naćpał i to by mnie zaniepokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
Adaś to wyluzuj i nieszukaj problemów tam gdzie ich niema,pogadaj z nią szczerze ,,,a co do tego drugiego to poprostu musisz jakoś odkręcić i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×