Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazduniaaa

Byli lokatorzy

Polecane posty

A więc zaczne od początku Wynajmowalismy stancje 4 pokoje za 1900 wpłacona kaucja 3000 mieszkalo nas 5 osob 2 po miesiacu wrocily do domu ale swoja czesc placili do czasu az znalezlismy nowye 2 osoby i tu sie zaczal cyrk wlascicelka po 2 miesiacach spisala dopiero umowe z nimi oni nie zaplacili ani grosza ani swojej czesci kaucji 1200zl my z tamtad ucieklismy doslownie ok nasza czesc pojdzie sie jebac ale 1200 zl nalezace do 2 poprzednich powinna wlascicelka zwrocic Ci nowi wisza nam jeszcze ok 500zl za rachunki ktore sa na nas mamy ich pisemne zobowiazqane do splaty ich czesci ale nie mozemy sie z nimi skontaktowac co mamy robic help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
tak wynajmująca powinna im zwrócić tuż po wyprowadzce nie dopilnowali to teraz mają lipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było nie uciekać, teraz to proponuję modlitwę. W Świątyni Opatrzności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo okres wypowiedzenia to 3 miesiace wiec palcili by nam gnoju nie robic jak tylko ktos nowy sie znalazl to napisali o zwrot kaucji a ona nie chce oddac poki nowi nie zaplaca a obawiam sie ze ani grosza nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wina wlascicielki ze dupy nie ruszyla i nie przyjechala podpisac umowy od razu i kasy od nich nie wolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
no to nic nie zrobicie tamci nie zapłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehegggggg
ot sprawiedliwosc - wy zwialiście ona wam nie zwróci kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno nie sprawiedliwość, oni tam ani grosza nie zapłacili, ucieklismy ale to nie ma nic do rzeczy znalezlismy ludzi na swoje miejsce ale to juz inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nikt mi nic nie poradzi mi chodzi o to w jaki sposób odzyskać kase za rachunki bo ja nie zamierzam komuś fundować darmowych kąpieli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
hmmmm możesz im pogrozić, możesz wysłac kolegów i kazać im coś wziąć pod zastaw no nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×