Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiavongosia

Czy klauzula w CV bez podpisu jest wazna?

Polecane posty

Witam:) No wlasnie, CV, listy wysylam juz poltora miesiaca a dopiero teraz mnie naszlo... Bo w sumie zawsze wysylalam przez net, dodawalam klauzule ale juz sie nie podpisywalam... I nie wiem czy wtedy ta klauzula jest wazna a CV woogole brane pod uwage? A jesli nie to czy wystarczy podpisac sie na komputerze wklepujac swoje imie i nazwisko (tzn "Wyrazam zgode (....) Jan Kowalski") czy trzeba odrecznie? I co zrobic z tymi aplikacjami ktore wyslalam bez podpisu? Wyslac jeszcze raz? W sumie moze to niezbyt ladnie wygladac jak zauwaza ze zrobilam tu blad i poprostu wysle im jeszcze raz, tym razem dobre... Wezma mnie wtedy woogole pod uwage? Przeciez nie kandyduje na stanowisko HR... No wlasnie, co z tymi aplikacjami? Wysylac jeszcze raz? Nie wysylac? I co woogole z tym podpisem? Cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfvfvv
1.nie wysyłac jeszcze raz 2. moim zdaniem nie jest ważna ta klauzula bez podpisu 3. nikt w to nie wnika , miałem setki rozmów kwalifikacyjnym i moje CV ( bez podpisu ) w niczym mi nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jest wazna to dlaczego nie wysylac jeszcze raz? Przeciez tak nie maja prawa skontaktowac sie z ew pracownikiem nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfvfvv
możesz wysłac jeszcze raz :-) skoro masz czas na to , ale oni i tak wezmą pod uwagę Twoje CV z podpisem czy nie - taka jest praktyka . Nie miałem nigdy z tym problemu a podpisu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie miales klauzuli w liscie, moze?? Moze dlatego brali pod uwage? Wyslalabym jeszcze raz (bo naprawde mi zalezy) ale tu sie, z kolei, boje czy nie beda zle na to patrzec jak wysle jeszcze raz - ze blad zrobilam za pierwszym razem itd itp...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfvfvv
dlatego odradzałem wysyłanie a klauzule miałem w CV i LM ale to były dokumenty w Wordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfvfvv
NIE , zresztą jaka jest wartość takiego podpisu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, poprostu za bardzo mi zalezy i dlatego panikuje :) Ale jak mowisz, ze i tak powinni to uwzglednic to mnie troche uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfvfvv
wysłałem 300 CV miałem wiele rozmów a podpisu nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×