Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Ile kafeterianek dostało takiego maila??????

Polecane posty

:classic_cool:🖐️ Hello My Dearest, My name is Miss josphine,As I whisper my prayer tonight and went into search for a nice friend in (f.kafeteria.pl) I came across your contact,My mind and my heart told me to contact you for friendship, A friend who truly understand his or her friend and share their feelings together. please kindly accept my request, I believe that distance can never be a barrier but let's love connect us because love is a bridge that connected far distance to be close to each other,contact me on my private email (josphine_45@hotmail.com)I will send my pictures to you immediately i receive your reply yours In Love, Miss josphine Hello My Dearest, My name is josphine Miss Jak dziś mój szept modlitwy i poszedł szukać miły przyjaciel (f.kafeteria.pl) natknąłem się skontaktować, mój umysł i serce mi do skontaktowania się przyjaźń, przyjaciel, który naprawdę zrozumieć jego przyjaciela i dzielić się swoimi uczuciami razem. Uprzejmie proszę przyjąć moje życzenie, uważam, że odległość nie może być barierą, ale niech miłość móc nas, bo miłość jest mostem łączącym oddali się blisko siebie, skontaktuj się ze mną na mój prywatny e-mail (josphine_45@hotmail.com) I będzie wysyłać zdjęcia i od razu otrzymać odpowiedź yours In Love Josphine Miss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×