Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co polecacie na wypadanie

Co polecacie na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość
Elastabion Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z szamponu i odżywki biotebala. Włosów wypada po kilku tygodniach stosowania znacznie mniej i nabrały zdrowego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam witaminy novophane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tabletki Biotebalu, na problemy z wypadającymi włosami. Moim zdaniem włosy najlepiej wzmacniać od środka, poprzez zdrową dietę i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze moim zdaniem plastry z dermastic i nie dość, że działają to też aplikacja nie jest problematyczna jak przy tych wszystkich wcierkach, serum i innych mazidłach więc jak dla mnie super sprawa http://dermastic.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobny problem, moja fryzjerka poleciła mi wcierki z nasion i olejowanie włosów przy nasadzie. Od roku stosuje olejki i wcierki średnio 3 razy w tygodniu i zdecydowanie mogę polecić tą metodę, nie dość, że włosy już nie wypadają w takich ilościach jak kiedyś, to jeszcze są dużo mocniejsze, grubsze i szybciej rosną. Tylko musisz pamiętać, żeby dobrze dobrać olejek do swojego typu włosa, i kupować najlepiej czyste olejki, bez dodatków. wiem, że w niektórych drogeriach są, można dostać też w sklepach ze zdrową żywnością, ale ja zamawiam w internecie z aleolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba dokładnie poznać problem wypadania. Wtedy można się zabrać za leczenie. Na zahamowanie łysienia i pobudzenie nowych włosów do wzrostu bardzo dobrze sprawdza się mezoterapia igłowa. Żadna wcierka lub suplement nie da Ci takich efektów. Ja miałam wykonywaną mezoterapie w klinice www.prestige-skin.pl i odzyskałam piękne zdrowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim wypadku tylko naturalne środki. Sama miałam z tym ogromny problem i znajoma mi poleciła ekstrakt z dąbrówki. Ważne żeby był to ekstrakt typu TLC a nie zwykły susz, który jest mniej skoncentrowany. U mnie kuracja trwała kilka miesięcy ale na prawdę było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer jeden wśród preparatów, zatrzymujących łysienie oraz stymulujących porost włosów jest Profolan, prawdziwy hit, wprost z USA http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Kapsułki z olejem z wiesiołka Gal stosowane przez 2-3 miesiące hamują wypadanie włosów i wzmagają porost nowych włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię psikadełko z czarną rzepą do wcierania w skórę głowy (nie pamiętam firmy, na pewno jest w aptekach), a do picia herbatka ze skrzypu i pokrzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę Hair Medic. Warto sobie tutaj zwłaszcza sprawdzić skład i porównać z innymi preparatami które są na rynku. O wiele bogatszy organiczny skład, czternaście różnych naturalnych ekstraktów znanych w medycynie wschodniej i każdy z nich ma swoje indywidualne działanie, także tak naprawdę kupuje się jeden preparat a działanie jest jak przy kilku różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Polecam tabletki smart caps, wspomagają proces odchudzania, stworzona z naturalnych składników. Polecam z czystym sumieniem!

https://twojcel.to/produkty/smart-caps-100-kapsulek/?tct_ref=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rettu

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

a mnie nic nie pomagalo, zadne odzywki, wcierki witaminy i inne... zalamana bylam, rece juz opadaly bo wlosy wygladly okropnie, nawet kucyka sie nie dalo zrobic bo byly tak rzadkie, jak widzialam dziewczyny z gestymi, pieknymi wlosami to az mnie w zoladku sciskalo, w koncu postanowilam zglosci sie na konsultacje do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie i teraz wiem, ze to byl najlepszy ruch z mojej strony, swietni specjalisci, wszystko mi dokladnie wytlumaczyli, przedstawili na czym caly zabieg bedzie polegal no i stwierdzialam ze raz sie zyje, sprobuje, powiem Wam, ze jestem mega zadowolona z efektów. polecam kazdemu kto sie waha, albo obawia, nic nie boli, nie zostaja zadne blizny 😉 jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amn
Dnia 5.03.2019 o 15:14, Gość rettu napisał:

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Tez polecam Pro Activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amn
Dnia 5.03.2019 o 15:14, Gość rettu napisał:

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Tez polecam Pro Activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko

Mi zdecydowanie pomógł biotebal men, dopiero po nim zatrzymało się wypadanie włosów. Najwidoczniej potrzeba było odpowiedniej suplementacji i pielęgnacji włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka

Mnie sprawdził się Vitapil. Biore jedną tabletkę dziennie przy posiłku i po 2 tygodniach włosy odczuwalnie mniej wypadają. Nie ma ich  już wszędzie w łazience i nie znajduje ich rano na poduszce. Róznych rzeczy próbowałam i nie miałam taki efektów, więc biore dalej i mam nadzieję, że odbuduje moje włosy. Chcialabym miec piękne jak kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Oo... to szybko widzisz efekty. Ja własnie się zastanawiam nad vitapilem mama, bo wciąż karmię piersią, a wiem, że ten środek można nawet podczas karmienia przyjmować. Skoro tak szybko działa to chyba jutro kupię, może do wakacji włosy przestaną mi się tak sypać z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gość

Zdrowa dieta  i jeszcze raz zdrowa dieta. Szampony, odżywki i ziółka to tylko dodatek. Przy dobrej diecie najtańsze kosmetyki sprawia cuda, przy złej nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka

Niestety dieta to nie wszystko. Ja mam naturalnie cienkie włosy, i zaczęły wypadać. Odżywiam się zdrowo, ćwiczę i jestem fit a jednak nie mogłam sobie z włosami poradzić. Czasami suplement to ogromny plus. Stosowałam Vitapil lotion i długo nie musialam czekać na efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaBella1212

Witam 🙂 Moim złotym środkiem jest Koxixdil od Kosswell 🙂 Szampon i ampułki do włosów. Są to produkty profesjonalne, może ich Pani szukać w dobrych hurtowniach fryzjerskich. Przede wszystkim Koxidil zwieksza ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Polecam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Nie wiem co w Twoim wypadku się sprawdzi ja mogę tylko powiedzieć co mi pomogło i było to Hair Medic. Dla mnie rewelacja. Nie spodziewałam się że jeszcze kiedyś upnę włosy tak jak kiedyś na studiach nosiłam ale okazało się że to jednak możliwe! Włosy odrosły, nie wypadają, jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkapotka

Miałam problem z wypadającymi włosami do tego stopnia, że stało się to moim kompleksem. Próbowałam wszystkiego co było w drogeriach i aptekach lecz rezultaty były mizerne. Dopiero wizyta u trychologa i odpowiednia kuracja sprawiły, że zobaczyłam efekty. Byłam w www.hair-med.com.pl. Polecam każdemu kto ma problem z wypadającymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karizma

mi tak po ciązy leciały, koleżanka mi poleciła vitapil mama, bo można go brać też karmiąc piersią, efekty są. Jestem sama zaskoczona, włosy mi przestały wypadać, wyglądają zdrowiej i nawet baby hair się pojawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×