Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

Hotele spa nad morzem?

Polecane posty

Gość gość
Ja z całego serca polecam Hotel Grand Lubicz, spełnia najwyższe standardy. Byłam tam kilka razy i za każdym razem wracam wypoczęta jak nigdy. Hotel jest bardzo ładny i ma sporo do zaoferowania. Fajnie że mamy takie miejsca w Polsce. Mi nawet weekend tam wystarczy żeby się zresetować i wrócić z nową energią :) http://www.grandlubicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś szuka hotelu SPA Szczecin i okolice to serdecznie mogę polecić Marena Wellness & Spa (https://www.marenaspa.pl/) w Międzywodziu, małej miejscowości na wyspie Wolin. Można tam skorzystać z zabiegów pielęgnujących zarówno twarz, jak i ciało. W dodatku dostępna jest seria zabiegów dla przyszłych mam. A ceny są naprawdę atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

W Gryfie w Pobierowie można spędzić bardzo fajne rodzinne wakacje. Mają wszystko, od A do Z, od basenu z podgrzewaną wodą, przez zjeżdżalnie, na grillu, jacuzzi i saunie kończąc. Świetna lokalizacja bo na klifie przy samym morzu, także...już bliżej się nie da nic znaleźć, chyba że na statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo fajnym i eleganckim hotelem ze SPA, który znajduje się nad morzem jest www.willazlota.pl Mają bardzo ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny, więc polecam wam się tam wybrać na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze wyciszone komfortowe pokoje masz w Gryfi-e (gryfgdansk.pl). Hotel już trochę lat działa i jeszcze nie słyszałem żeby ludzie byli niezadowoleni tutaj z czystości, z obsługi itd. Ja jestem ich gościem już dobre 10 lat i muszę przyznać że trzymają poziom, zawsze jest wysprzątane na mój przyjazd, jedzenie w restauracji ciągle tak samo dobre, ludzie otwarci, pomocni, no i też lokalizacja się nie zmieniła 😉 Ciągle centrum, dobra komunikacja z pozostałymi częściami Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja byłem również w Gryfie ale nie w Gdańsku a w Międzywodziu i muszę przyznać ze hotel jest bardzo ładny i czysty na pewno tam jeszcze pojadę w wakacje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkkk

 

Ja byłem w Międzywodziu. Ośrodek nazywał się Gryf i muszę przyznać, że to najwyższa klasa. Bardzo dobry standard w pokojach. Do tego nowoczesny basen i co bardzo ważne dla rodzin z dziećmi również plac zabaw. Ogólnie myślę, że jak ktoś tam pojedzie to nie będzie zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajnym hotelem ze SPA, który znajduje się nad samym morzem jest www.willazlota.pl Znajduje się on w miejscowości Karwia niedaleko Jastrzębiej Góry. Jeżeli chcecie wypocząć i zregenerować się w nadmorskim klimacie to polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najjans

W Ustce spa Lubicz polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My wybieramy się do ośrodka gryfpobierowo.pl. Zapowiada się naprawdę fajnie, myślę że będziecie zadowoleni jak się tam wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem do Gdańska, mogę polecić Ci hotel www.orle.com.pl. Byłam tam w ubiegłym tygodniu. Posiadają wysoki standard pokojów, dobrą lokalizację blisko morza i szeroką ofertę SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena G.

Bogatą ofertę SPA ma Hotel Lubicz w Ustce. Dużo zabiegów, masaży, maseczek, można wybierać fajne pakiety (np. dzień w spa lub pakiety dla dwojga), wtedy ceny są bardzo korzystne. Obsługa jest profesjonalna i przemiła. Byłam tam już dwa razy i z pewnością pojadę jeszcze nie raz, zawsze wracam bardzo zrelaksowana. Poza tym Hotel Lubicz znajduje się zaraz przy plaży, lokalizacja jest bardzo dobra.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My wybieramy się do ośrodka gryfpobierowo.pl. Zapowiada się naprawdę fajnie, myślę że będziecie zadowoleni jak się tam wybierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka

Bardzo przyjemny hotelik ze SPA to Hotel Lubicz w Ustce. Spokojny i przyjazny, blisko plaży 🙂 A same zabiegi w SPA są rewelacyjne. Panie bardzo profesjonalne i delikatne. Miałam masaż czekoladą oraz aromaterapię, coś wspaniałego! Wróciłam bardzo odprężona i wypoczęta. Muszę sobie częściej robić takie wypady 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto w mojej ocenie wybrać sobie jakiś ośrodek w okolicach plaży, między innymi ośrodek Gryf położony dość blisko. Fajne miejsce z dobrymi warunkami do wypoczynku. Na stronie gryfmiedzywodzie.pl masz kompleksową ofertę tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie jeśli chodzi o Pobierowo to najlepszym rozwiązaniem był ośrodek Gryf znajdujący się na klifie bardzo blisko plaży, super miejsce na wypoczynek z całą rodziną, bo nie brakuje tam świetnych atrakcji dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cca

Może na stronie gryfmiedzywodzie.pl znajdziesz coś interesującego dla siebie, bo to takie miejsce, które przygotowuje się pod kątem różnych gości zarówno starszych jak i młodszych więc faktycznie można liczyć na miły wypoczynek. Na miejscu też basen więc jak nawet pogoda nie będzie dobra to też wypoczynek się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×