Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeden moment

Hotele spa nad morzem?

Polecane posty

Gość Anna_86
Hej, ja polecam Grand Hotel :) Odwiedziłam już wiele takich miejsc, ale ich Spa jest po prostu idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka takich miejsc nad morzem bałtyckim, które według mnie warto odwiedzić. Ostatnio nie mam zbyt często okazji korzystać z tego typu oferty, ale w roku ubiegłym byłam na weekend w hotelu nad morzem z szeroką ofertą zabiegów, własnie tego typu jak poszukujesz, i byłam zachwycona. Jeśli mnie pamięć nie myli to możesz także zamówić sobie cały dzień związany z zabiegami wellnes. Poczytaj trochę więcej być może oferta własnie tego hotelu nad morzem zainteresuje Cię najbardziej - http://www.unitral.pl/spa-wellness.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pobyt nad morzem to szczerze polecam http://www.hotel-faltom.com.pl/ . Wystrój pokoi na bardzo wysokim poziomie. Kuchnia znakomita, szeroki wybór dań wszystkie przesmaczne. Doskonały relaks w strefie spa... masaże, sauna, baseny, aromaterapia. Cisza, spokój, profesjonalne zabiegi i ten niesamowity klimat... Przystosowany do pobytu z dziećmi, dla których też przewidziane są rozmaite atrakcje tam naprawdę można wypocząć! Poza tym można połączyć relaks z pracą. Świetne miejsce na organizację szkoleń i konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka8k
Nad morzem to tylko SPA w Srebrnym Dzwonie! Bliziutko do morza, zalew wiślany a oprócz tego fajne atrakcje nad zalewem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam spa i wszystko co wellness. co najmniej dwa razy do roku muszę skoczyć na jakiś weekend by poczuć się jak księżniczka. Czasem wybieram morze a czasem góry, mazury też się raz zdarzyły. Ale Spa które naprawdę mnie uwiodło to Spa w klimacie morza martwego w Hptelu Unitral w Mielnie. To zasolenie, strefa sun, te magiczne ręce Pana Mateusza :) polecam gorąco każdej dziewczynie. Ich oferte znjadziecie na www.hotelenadmorskie.pl. W kwietniu mam zamiar wypróbować Bursztynowe Spa w Lidii w Darłówku...odezwę się po i opowiem po wrażeniach! Dajcie się rozpieszczać dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokrotnie korzystałem z tej formy zabiegów i bardzo polecam. Fajne, relaksujące i z pewnością warte swojej ceny. Nad morzem tj. nad naszym Bałtykiem świetnie wypocząłem korzystając z oferty hotelu SPA, który w swojej ofercie ma zabiegi wellness, o których wspominasz - http://www.unitral.pl/spa-wellness.html, przejrzyj może akurat coś Cię zainteresuje i spędzisz tak samo świetny czas co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic swietny hotel spa w darłowie. bylam tam kilka razy i mi si epodobalo. tutaj znajdziecie namiary www.hotel-lidia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mysleliscie o wizycie w spa www.laskowo.pl/ ? Tam jest pieknie, jest wysoki standard i naprawde warto zabierac tam najblizszych bo wypoczynek macie gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wielkanoc spędziliśmy z rodziną w Grand Lubicz w Ustce. Miejsce jest naprawdę super. Strefa Spa jest bardzo rozbudowana i różnorodna. Restauracja hotelowa serwuje posiłki na najwyższym poziomie, a morze jest dodatkowym atutem. Na pewno znowu tam wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario789
Jeśli chodzi o romantyczne pobyty tylko we dwoje to ja zdecydowanie polecam hotel Aubrecht w Przechlewie na Kaszubach. Na stronie www.hotelaubrecht.pl jest ich pełna wizytówka. Myśmy z żoną jechali na „winny weekend”, połączony właśnie między innymi z degustacją wina, choć atrakcji było dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak romantyczny spokojny wyjazd to polecam Hotel Senator w Dźwirzynie. Bardzo intymny, blisko plaży i w otoczeniu lasku. Po prostu bajka. Należący chyb do tej sieci www.hotelenadmorskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka58
tak, jak już ktoś pisał - UNITRAL w Mielnie. Świetne miejsce i przystępne ceny. Blisko do morza, a spa, to zawsze dobra alternatywa na deszczowe dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopka1
Sprawdź w www.zarezerwuj-nocleg.com tam mają dobre hotele na pomorzu. Sama rezerwacja to kwestia chwilki. Całkowite bezpieczeństwo. Same sprawdzone noclegi. Już raz zarezerwowałam i wakacje miałam super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwfna
Zajrzyj sobie na www.zarezerwuj-nocleg.com tam znajdziesz hotele w Trójmieście o wysokim komforcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Wydra
Mnie zauroczył śliczny hotel Maksymilian w Kołobrzegu. Miałam okazję spędzić tam kilka dni na całkowitym relaksie, korzystając z cudownego spa, pysznej restauracji, spacerów po pobliskiej promenadzie i pięknej piaszczystej plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkanitka
Tak, jak już ktoś wyżej wspominał - UNITRAL w MIELNIE. :) Bardzo fajne miejsce, rzeczywiście godne polecenia, a co najważniejsze, godne powrotów. Dobre ceny, świetne zabiegi... idealne miejsce, by wypocząć i zapomnieć o prawdziwym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2177
Drogie Panie i Panowie. Mam pytanie / prośbę z innej beczki. Jeśli któreś z Państwa było w hotelach SPA Dr Irena Eris, prosiłabym o wyrażenie swojej opinii. Poniżej informacja o co chodzi. Wraz ze swoją grupą licencjacką piszę prace na temat jakości usług oferowanych w obiektach SPA Dr Irena Eris. Pojechaliśmy do Krynicy aby klienci mogli odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie. Niestety, odprawiono nas z kwitkiem (stąd ta próba kontaktu z klientami). Byłabym wdzięczna, gdyby poświęcili Państwo kilka minut na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/12aNVTXHU6DHo9vhf0BUEcOYKyeLM7FeW8rs5u4Efyj0/edit?usp=drive_web Z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz masz promocje na weekendy w Unitralu. To jedno z moich ulubionych miejsc. Najbardziej podoba mi się to, że jest basen. Niby do morza rzut beretem, ale jakoś pewnie czuje się w basenie. A później sauna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamKrynicę
Powylegiwać, odpocząć, popływać to tylko Krynica Morska! Jeżeli jest pogoda to plaża, spacery itp a jak brak to można w hotelu coś porobić, w continentalu, jest bilard, biblioteczka z książkami a ostatnio to nawet aquapark powstał więc żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaZab
tak jak toś wyżej pisał - spa UNITRAL w MIelnie jest zdecydowanie godne polecenia ;) Niedrogo, a bardzo przyjemnie i na poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlamala
Jak szukacie dobrych hoteli w Trójmieście to na pewno warto odwiedzić http://www.zarezerwuj-nocleg.com/ tutaj znalazłam atrakcyjną ofertę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szczęściarz z Ciebie! Ja własnie wróciłem z takiego pobytu gdzie przez cały tydzień wylegiwałem się jedynie na słońcu i korzystałem z wszelkiego rodzaju zabiegów między innymi wellnes. Mi udało się dorwać ciekawą okazję w hotelu ze spa www.unitral.pl. Jeżeli chodzi o jakość to dla mnie była pierwsza klasa, niczego mi nie brakowało, ale z pewnością sam chętnie sprawdzisz na własnej skórze czy faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinagdynia
Ja też jakiś czas termu załapałam się z koleżanką na bardzo fajną promocje w tym spa unitral wspominanym już kilka razy - powiem tak: jesteśmy zachwycone, już nawet nie tymi zabiegami wszystkimi, ktore wiadomo że rewelacyjne, co klimatem, czymś takim nie do opisania w powietrzu - rewelacja! Poleca każdemu - warto wygospodarować i czas i torchę kasy na taki wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda nie nad morzem, ale swietnym miejscem do odpoczynku i relaksu jest www.hotelsuprasl.com. Po weekendowym pobycie tam i korzystaniu ze SPA czułam od o 10 lat mlodsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioniccc
tak, tak, tak - Mielno i tlyko MIelno i spa UNITRAL 0 rewelacyjne miejsce. Jestem kompletnie zauroczona tym klimatem, tymi wszystkimi zabiegami. Wypoczęłam przez te kilka dni, jak nigdy wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam z dużą przyjemnością Villa Verdi w Łebie super miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaZaab
Taaak - ja też zdecydowanie za UNITRALem w MIelnie jestem - cudowne miejsce, w które wracam już od jakiegoś czasu - cenowo bardzo dobrze. Klimat rewelacyjny, zabiegi tak samo - ci ludzie znają się na tym co robią, a to ogromny plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keeejsi
Taaaaak - UNITRAL to świetne spa i to w dodatku nad morzem. Dla mnie to zestaw doskonały i dodatkowa alternatywa na deszczowe dni. Cudowne zabiegi w dobrych cenach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweeeeelka
to zdecydowanie świetna alternatywa, bo wiadomo jak to z pogodą nad naszym morzem. Ja do UNITRALa jeżdżę i jak jest brzydko korzysta z zabiegow w spa, a jak jest łądnie to spędzam czas na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×