Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andrzejq1

System ogrzewania

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że na pewno szerzej przecież robili też w Warszawie, ale najlepiej skontaktować się z nimi bezpośrednio. Kontakt 502 222 781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak poprosicie to i Was moje kochane dobrze w*****ają :) tak jak mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula34
Podłogówka ! ja mam w domu Keller Pex i idealnie rozłozony komfort cieplny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy zamontowany kocioł CO, wybrałem kocioł z Piecbudu, sprawdza się nieźle, przede wszystkim wygodny w użytkowaniu, no i dobrze sobie radzi ze spalaniem różnego opału. a model jaki mam to KJ G, w zasadzie kocioł wszystkopalny, z podajnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_78
Ja bym się zdecydowała na kominek, bo prócz tego, że fajnie wygląda to jeszcze dobrze dogrzewa pomieszczenie. Noi fajnie usiąść przy nim i się zrelaksować z całą rodziną. Tutaj można znaleźć fajne kominki w niezłych cenach: http://www.grupa.owo.pl/kominki-akumulacyjne-cieple.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal930
My właśnie zakładamy ogrzewanie, szukamy aktualnie dobrego jakościowo kotła CO, takiego, który wytrzyma lata i będzie solidnie grzał. Wstępnie myśleliśmy nad Piecbudem, ktoś wyżej wspominał o tej firmie, mamy do nich blisko, więc nie zaszkodzi się przejechać. Ale czy warto od nich zakupić kocioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy od nich kocioł przeszło 3 lata, kocioł nowoczesny, z podajnikiem, porządnie wykonany, spalamy groszek, węgiel, pellet i drewno. Trzyma się bdb, nie rdzewieje, nie ma jak do tej pory żadnych problemów. Zresztą to polski producent, znany na rynku, także warto tam zamówić, z tego co słyszałem, to serwis też mają w razie czego na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od kilku czynników, czyli tego czy masz ocieplony dom, czy jest nowy, jak wygląda rozkład pomieszczeń i tak dalej - wybór jest trudny, zawsze. Polecam jednak tekst http://www.wielkiebudowanie.pl/go.live.php/PL-H30/aktualnosci/764/jak-nie-popelnic-bledu-przy-doborze-ogrzewania.html który może pomóc, choćby w tym by nie popełnić błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tutaj "koks miał węgiel" a zobacz przykładowo tematykę promienników grzewczych - www.schulte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia z panem Marcinem z biura Eran. Kompetentnie, nowocześnie, instalacje u nich zamawiamy głównie klimatyzacyjne i wentylacyjne bo taka jest specyfika naszych zleceń. Zawsze cała dokumentacja jest gotowa na czas, można się skonsultować w razie jakiś wątpliwości, nie ma problemów z kontaktem telefonicznym. Biuro ma swój portal na www.eran.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela

Myślę, że naprawde warto zainwestowac w instalacje fotowoltaiczna. My mamy od http://oze-shop.pl/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×