Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasias_84

USG

Polecane posty

Gość Kasias_84

Witam, na ostatniej wizycie u ginekologa (26 dzień cyklu) miałam robione usg dopochwowe. Mam bardzo nieregularne miesiączki (cykle 24-50 dni). Lekarz stwierdził, że niedlugo zacznie mi sie miesiączka. Minęło już 9 dni a ja jeszcz tej miesiączki nie dostałam. Kiedy mogę się tej miesiączki spodziewać? Co wogóle lekarz widzi na takim usg? Czy to, że mam dostać miesiączkę wnioskuje tylko po wyglądzie (spulchnieniu) macicy? Czy bez problemu stwierdza tak bo widzi czy jest sie po owulacji czy przed? Bardzo bym prosiła o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... o takie rzeczy pyta się lekarza i on powinien wszystko od razu wyjaśnić. To nie są kwestie do rozwikłania w sieci. Rozmawiaj ze specjalistą, to wtedy wszystko będzie w miarę jasne. Kiedy robiliśmy USG w Multimedzie, to od razu mieliśmy konsultację, przekazane zalecenia, a nie pozostawieni sami sobie. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, to zawsze powinny być eliminowane. Nie można wychodzić z gabinetu nie wiedząc, co dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dominiklenos napisał:

Hmm... o takie rzeczy pyta się lekarza i on powinien wszystko od razu wyjaśnić. To nie są kwestie do rozwikłania w sieci. Rozmawiaj ze specjalistą, to wtedy wszystko będzie w miarę jasne. Kiedy robiliśmy USG w Multimedzie, to od razu mieliśmy konsultację, przekazane zalecenia, a nie pozostawieni sami sobie. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, to zawsze powinny być eliminowane. Nie można wychodzić z gabinetu nie wiedząc, co dalej. 

myślę, że skoro post jest sprzed 12 lat, to sprawa dawno jest wyjaśniona. Ale cóż, reklama musi być, no nie? Zapłacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×