Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieznany#4

jak przekonać do siebie dziewczyne, która mnie zostawiła

Polecane posty

Gość nieznany#4

Witam Was wszystkich, czytałem Wasze wypowiedzi na tym forum i po dłuższym na myśleniu zdecydowałem się po prosić Was o pomoc. Problem polega na tym że po prawie trzech latach bycia razem ze sobą dziewczyna mnie zostawiła. Sprawe jest o tyle dziwna że już wcześniej się z Nią rozstawałem na jakiś miesiąc i do siebie znowu wracaliśmy bo żadne z nas nie mogło wytrzymać bez siebie na wzajem. Rozstając się ze mną napisała mi że nie chce być ze mną bo nie chce się kłocić, że czuje sie nie doceniona, jest nieszczęśliwa. Ale ostatnim razem jak do mnie wróciła to rozstaliśmy się bo ona powiedziała mi że wróciła do mnie dla zemsty(tylko czy dla zemsty idzie się do łóżka?)A teraz że jest nieszczęśliwa. Kłotnia rozpętała się od tego że mielismy sie spotkać, ja nie wiedziałem na która wroce do domu a ona mi napisała abym się już nie fatygował aby się z Nią spotkać bo spotkamy się innym razem. A ja byłem wkurzony na Nią i jej odpisałem że nawet nie miałem takiego zamiaru by się fatygowac, a pozniej to juz było źle;/ Ona zaczeła mi cisnąć, lecz ja nie. bo nie chciałem tego robić bo nie mogłem bo ją kocham. Co tu teraz robić? Jakie macie koncepcje>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×