Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozalka!

czy to jest miłośc?

Polecane posty

Gość rozalka!

poznałam faceta,jest żonaty i dzieciaty a do tego po 40-stce,spotkaliśmy się parę razy na kawie,fajnie nam się rozmawiało,gdy dotykał mojej dłoni miałam dreszcze i motylki w brzuchu!boję się że coś do niego czuję,ale nie chcę niszczyc czyjegoś małżeństwa!on twierdzi że jest z żoną bo musi ze względu na dzieci.niewiem co mam robic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Wiesz skąd bierze się większość smutnych postów na kafie??? Oni się zgodzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka!
kto oni?nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
To proste. Jeśli zgodzisz się na romans z tym kolesiem, to będzie fajnie przez jakiś czas, a potem poczujesz jak destruktywna jest taka decyzja. Nie odwodzę od zamiaru, każdy potrzebuje solidnej nauczki w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbey
Milosc??? kilka motylkow przy kawie jest warte rozbijac komus rodzine, odbijac meza i zabierac ojca? I zyc moze przez lata jak kochanka w ukryciu (to sex u ciebie bo u mnie zona obiad gotuje a dzieci lekcje odrabiaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
Nie mozemy Ci odp na to pytanie. To już tylko wiesz Ty i facet, z którym się spotkasz. Jednak ja bym odradzała taki układ. On nie odejdzie od żony, Ty będziesz cierpiała. Pomyśl, że zabierasz jego dzieciom ojca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka!
ja wiem że to jest uczucie zakazane,rozum to wie ale serce nie!!miałam nadzieję że jeśli nie będę go widywac to mi przejdzie,ale jakoś nie chce!!on dzwoni,wysyła sms-y i e-maile,mówi że mnie potrzebuje!dlaczego to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka!
czy to aż takie ważne?ale jeśli chcesz wiedziec to 33 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle co ja. I ja bym nigdy w taki klada nie weszla, myslalabym o dzieciach, zonie- dla mnie to byloby nie do zaakceptowania. Na chwile moze byc ok, ale przyszlosci to nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka!
zgadzam się że to nie ma przyszłości,układ na krótką metę,a potem będę pewnie cierpiec bo on wróci z podkulonym ogonem do małżonki!muszę coś z tym zrobic,dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w ogole od niej nie odejdzie tylko bedziesz ta trzecia.... ja bym tak nie chciala, ja lubie miec w miare jasne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
teraz będzie Cię bajerować, ale na 90% żony nie opuści. Może będzie Cię zwodził, że dzieci za małe itp.. On chce się POBAWIĆ. Żona mu się znudziła, bo pewnie jest zapracowana, Ty jesteś świeża, nowa. Rozumiesz? Dla Twojego dobra, piszę Ci - zerwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×