Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Kamilsien, w sumie dobrze, że wiesz po usg że nie jesteś w ciąży - bo faktycznie byś się nakręcała z tymi objawami niepotrzebnie, ja też tak mam!!! Nie wiem ile już razy miałam objawy ciąży - kręci mi się w głowie, jestem senna, bolą piersi, tempka wysoka, kłucia w podbrzuszu - i wtedy jakby nigdy nic przychodzi małpa... ;) I wtedy sobie myślę - ale jesteś durna :D :D :D i znając życie będzie tak, że jak już będę w ciąży, to nie będę tego wiedzieć bo nie będzie żadnego objawu :D:D:D Miłego dzionka Dziewczynki, dobrze że jesteście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, cytuję : "chyba dopiero jak umre to bede szczesliwa" - no to przegięłaś (moim skromnym zdaniem). Nie powinno się aż takich rzeczy pisać ani mówić (ponownie podkreślam - moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, podkreślam też, że to nie jest tak że Ci nie współczuję - bo współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pieeekne sloneczko:) ja po skoku tempki juz nie mierze:Pwidzialam na usg ze jajeczko peklo wiec nie chcialo mi sie!:P Milego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fun i Krokiecik:) Ja mierzę tempkę zaraz po @i do kolejnej,przynajmniej jak mi spada,to wiem kiedy @przyjdzie,bo mam nieregularne cykle,a teraz to już w ogóle. Dziewczyny,a miałyście tak,że test ow.wyszedł Wam przez 2dni pozytywny?i czy te kreski były jasne,czy takie wyraźne?bo ja miałam blade,ale 2 w pon.i wtorek!i się zastanawiam,czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!anamade i euforiaaa dziekuje za mile przyjecie i za otuche zreszta wszystkim wam dziekuje:)niunia tak mi przykro ja i tak wierze ze zycie nie jest az takie okrutne zeby takie fajne babeczki nie dostapily tego szczescia bycia matka, bedzie dobrze zobaczycie musi byc!Ja nadal nie mam @ a to juz jest dziwne zawsze mialam regularne cykle w piatek rano robie kolejny test i zobaczymy co wyjdzie.Boli mnie caly czas podbrzusze tak jak na @ ,mam codziennie temperature 37,2 i spie jak zabita po pracy ale staram sie nie nastawiac choc wiem ze tak sie nie da bo i tak sie porycze jak wyjdzie nie po mojej mysli ale napewno bede próbowala dalej i dalei i tak do skutku.Buziaki i pozdrawiam serdecznie.P.S nadzieja dziekuje za linka cosik mi sie popitolilo z laptopem i nie moglam odzyskac stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni25
Fun kochana czasami przychodzą chwile załamania, w których mi jest naprawde cięzko bo co chwile cos sie przykrego dzieje.. Ja daje sobie na wstrzymanie i nie bede próbować bo kolejne rozczarowanie dla mojej psychiki nie bedzie dobre za bardzo to wszystko przezywam.. A Wam kochane Wszytskim życze całym sercem upragnionych fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia moze masz racje powinnas nie robic wszystkiego zeby zajsc w ciaze tylko isc na zywiol bez tych pomiarów i calej reszty.Widac ze jestes juz wykonczona i zrezygnowana a to nie jest dobry czas na staranie sie kolejny raz i rozczarowanie.Musisz sie zregenerowac psychicznie i moze wtedy niespodziewanie sie uda czego kochana z calego serca ci zycze bardzo ,bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia nie ma za co:) My jutro gości mamy,więc upiekłam pyszne ciasto:D mmmm.....palce lizać,a na obiad jutro zapiekanka(miała być dziś na kolację):)Troszkę pyszności nie zaszkodzi,a mój ciągle mi ględzi nad głową,czy mam coś słodkiego do kawy:) Niunia,masz rację,żeby sobie dać na wstrzymanie...dasz radę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma to ja też ucikam sałatkę robić:P.Mąż ma jutro wolne,więc długi weekend zaczynay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja widze ze imprezka ze smakolykami sie szykuje ,a w zasadzie pewnie jestescie w trakcie:)Kurcze w polsce straszne powodzie a u nas takie upaly ze oddychac nie ma czym.Ja dopiero co wstalam ,ostatnio nic nie robie tylko spie po pracy jak zabita.No nic zmykam narazie buziole i do zas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kinia,a no przyjechali znajomi(z dzieckiem)no i tak sobie posiedzieliśmy,winka się z koleżanką napiłyśmy,więc też chciałam coś zrobić pysznego:)Tak te powodzie u nas są straszne:(Zazdroszczę ci trochę tej Twojej pogody,bo ja powoli zapominam co to jest słońce:D.chcieliśmy dziś z mężem na rowery iść,ale nie wiem,czy pogoda będzie,bo mówili,że mają być jeszcze przelotne deszcze:(.A jutro może na basen się wybierzemy...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba stalo sie...:)zrobilam rano kolejny test ciazowy i wyszly dwie krechy:) @ nadal brak wiec wszystko wskazuje na to ze ciaza jest.Teraz dopiero mam miliony pytan i strach mnie ogarnal czy wszystko bedzie dobrze z malenstwem.Z moich obliczen wynika ze to 5 tydzien ,czas odwiedzic lekarza i zobaczymy co on mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,co u Was słychać?Bo u mnie pogoda suuuperrr:D,tylko mąż się rozchorował,a wczoraj mnie trochę wkórzył:(.Więc zabardzo nie korzystamy z tej pogody,wczoraj jedynie na spacer poszliśmy i to wszystko.A to pech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale pusto tutaj:(u mnie tez fajniusia pogoda:)a wczoraj byl upal na maksa:DBylismy na urodzinkach u kolezanki:)wrocilismy o 1.30 w nocy:P Zaczynam sie pomalu napalac bo nadal nie mam @:)pewnie po tych tabletkach na wzost endo. mi sie spoznia:)ale co...mozna troszke sie ponakrecac:Phehe! Dziewczyny co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!a co tu tak pustawo?ja to już na skraju wyczerpania jestem niechce mi sie nawet pisać ide wziasc leki i spac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik nie pokłóciliśmy się tak,żeby ze sobą nie rozmawiać itp.poprostu mnie wkórzył...a szkoda gadać i akurat nie mam zamiaru go przepraszać,bo nie mam za co.i nie unoszę się honorem,ale poprostu nie mam za co-różnica zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, GRATULACJE!!! :) Niunia, będzie dobrze, w końcu musi być... !! Główka do góry :) Dziewczyny, mi chyba znowu przepadł cykl :( byłam pewna wyliczeń i owu miała być w długi weekend - ale chyba mam ją dzisiaj albo będzie jutro, bo śluz jest przepiękny jak nigdy k....wa :( A teraz to dupa bo dzieli nas kilkaset kilometrów :( K...a!!! P.S. Chyba zacznę robić te testy owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku - więc mój humorek trochę ch....owo dziś. Ale pewnie mi przejdzie niedługo i w następnym miesiącu ruszę do boju z nową energią ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik trzymam kciuki żeby to nie była spóźniająca się @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Ja staram sie o dzidzie o marca. Nie mam jednak nigdy zadnch objawow owulacji zadnego luz czy bolu podbrzusza. Korzystam z kalkulatora dni plodnyh w serwisie edzieco i wyszlo ze wczoraj byl szczyt:) zobaczymy co z tego bedzie nrazie czekam nan 18 albo okres albo test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun ja powiedzialam sobie ze caly czas bede robic testy owul.nawet jak nie bedzie sie udawac.Zawsze to wieksze szanse.Juz raz z testem mi sie udalo!Kiedy bedziesz widziec sie z mezulkiem??? Ja obudzilam sie dzisiaj o 5 rano i juz nie moglam spac:ochyba za duzo mysle:P@ mi sie spoznia okolo 2 dni i napalilm sie strasznie.Mysle ze niepotrzebnie...zrobie chyba dzisiaj test bo mamjakies brazowe uplawy....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Z sexem tez czasem szydera wiesz w sumie ochoty nie masz ale wiesz ze to ten dzien i musisz sprobowac. Moj maz mowi nie martw sie tym razem napewno bedziesz w ciazy i bedzie dziewczynka hehe poczekamy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×