Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Papa Euforia:) Miszka,to fajnie,że wszystko jest ok:)Szczęściaro hehe oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami....Amande....Ja mało co z tego rozumiem,ale jeśli jakis tam pęchęrzyk i w ogóle musi byc ok to trzymam kciuki,cokolwiek to znaczy hihi...Przeszłam dwie ciąże bez takich rewelacji....:( Teraz dopiero sie pomału edukuje :)))) Nadziejoooo....Staram sie być spokojna ale jednak te emocje...Za każdym razem czuje się,jakby to miał być ten "pierwszy raz" :)))) Euforia...Migreny to też moja specjalność :))) Dzisiaj az mi uszy zatykało...bleeee:))) Krokiecik,ja też mam taką nadzieję,ze nie bedzie @ ja większość z Was:)))Ale cos czuję,że nic z tego.... Miszka...powodzonka ;) A pochwalę się,ze dostałam wolny weekend w pracy:) I odprawiam w niedzielę urodzinki starszej córci...łomatko,to już 8-me!!!jak ten czas leci....:)))))) Buziole !!!! Rano pewnie tu zajrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Cami wszystkiego naj naj dla corci:Dusciski!!;) Miszka to super wiesci!!!:D U mnie dzisiaj pieeekna pogoda:)a ja do pracy:o ohh!:) Milego dzionka dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!ja właśnie pije kawke i szykuje sie do pracy a tu taka piękna pogoda!!!mój ma popołudnie wolne i weż tu człowieku pracuj do 22:((((budząc sie w tak piękny dzień budze sie z dołem i niespokojem tak pusto w domu na co to było czekać;;;; pozdrawiam życze miłego dnia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) strasznie dawno mnie u Was nie było..... ale niestety to teraz będzie normą ;( W chwili obecnej jestem na delegacji i zamiast w Krakowie mieszkam w Gnieźnie i nie mam tam internetu ;( Teraz jestem na weekend w domu a następny zjazd dopiero na boże ciało. Uciekam bo dawno się z mężem nie widziałam. Ściskam Was wszystkie mocno i trzymam z Was kciuki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.U mnie pogoda ładna,aż się człowiek lepiej czuje,świeci słońce i jest ciepło. Anamade a jak u Was w Warszawie z powodzią?Bo słyszałam,że nieciekawie. Ania współczuję Ci,ciągle w biegu:( Dziewczyny,czy któraś z Was badała sobie sama szyjkę macicy?Bo podobno,jak jest nisko to jest dobry czas do przekopywania?Dobrze myślę?Ja nigdy akurat szyjki pod tym kątem nie badałam,ale dziś to zrobiłam!Mam 3d@,a szyjka jest nisko!!!Czy też tak miałyscie?Bo mnie to zdziwiło! Miłego i spokojnego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! Cami ja również dołączam się do życzonek urodzinowcyh dla Twojej córci :) Nadziejo ja nie badam sobie szyjki ale z tego co pamiętam to jest tak: szyjka po po @ jest zamknieta i twarda i nisko położona!W okresie płodnym staje się miekka, otwiera się i unosi ku górze...A po owu znowu się zamyka, twardnieje i obniża...Tak że u Ciebie jest jak najbardziej ok :) W stolicy piękna pogoda! Ja mieszkam trochę od Wisły, więc do mnie docierają tylko info z Tv jak sytuacja wyglada... Ania witaj! Rzeczywiście długo Cie tutaj nie było :) AleCi wybaczamy ;) Krokiecik, Trezele współczuję Wam, że dzisiaj musicie pracować :( A ja dzisiaj za długo spałam i wstałam znowu z bólem głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domeczku:)koniec roboty na dzisiaj;)zaraz otworze sobie piwko i odpoczywamy:P Nadzieja ja badam sobie szyjke macicy i zgadzam sie z euforiaaa:) Czesc Aniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie dzis tez bylo ladnie, swiecilo slonko a teraz przeszla burza z gradem... i zrobilo sie chlodniej. dlatego wrocilam do domu, zrobilam sobie kawusie i usiadlam przed kompem:) Cami, usciski i zyczenia dla twojej corci rowniez ode mnie:-) Euforiaaa moj wykres tez nie ma 'zebow' ale martwi mnie to (jak juz wspominalam) ze mimo iz byl wzrost temperatury o 2 kreski to ta temp. nie jest wyzsza od najwyzszej w 1 fazie cyklu:(((( nadal jest 36.6 i ani kreski wyzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie wróciliśmy z zakupów! Hej Krokieciku, Kamilsen:) Krokieciku ile bym dała żeby mieć ogródek! Ja mieszkam w bloku więc tylko balkon musi mi wystaczyć :/ Kamilsen ważne żeby była wyższa od 6 temperatur przed skokiem o conajmniej 2 kreski... Zresztą musisz jeszcze poobserwować swoje cykle...jeden to za mało. Mówi się, że kobieta początkująca w tym temacie jest do 12 cykli...po 12 cyklach można już mówić o doświadczonych ;) Zresztą zawsze możesz pokazać swoje wykresy lekarzowi jeśli masz wątpliwości, on będzie widział najlepiej! I nie ma co się martwić na zapas... Ja tez sie już martwiłam, że mam 'zęby' więc pewnie problemy z tarczycą...a ten wykres mam wyjatkowo "bezzębny' ;) U nas coś się chmurzy! Chyba będzie padać!Czesniej wzełam proszek na głowę, przeszło a teraz znowu coś zaczynam czuć:/ Chyba muszę sobie kawkę strzelić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie euforia u mnie nie jest wyzsza, najwyzsza w 1 fazie cyklu wynosila 36,6 i teraz taka wlasnie mam. Masz racje, lekarz napewno rozwieje moje watpliwosci. U mnie po burzy wychodzi slonko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik8,Nadzieja,euforiaaa...Bardzo Wam dziękuję w imieniu córci:)))Przygotowania idą pełna "para' jutro ma wielki dzień:))) a tak w tajemnicy...przyjdzie też jej "chłopak" jego mama dzisiaj dzwoniła hihi.uczyłam ja dzisiaj jak się tańczy w parze wolne piosenki haha ale jestem zgłuptaczona,nie wiem,czy nie za wcześnie :)))))Miałam dzisiaj takie bardziej brązowsze upławy..Ale to chyba nie jest objawem ciaży prawda??:(((( Z ta temperaturą nadal nie rozumiem ale czytam Was uważnie :))) Może się nauczę czegoś..No proszę mam 31 lat i nadal tak mało wiem:))))))) JA CHCĘ SIIINKA!!! Łeeeeeee!!!!:))))Moja mama ma 2 córki,moja siostra 3 córki i ja dwie córki...Czas na chopaka jakiegoś:( Trzymam i trzymam kciuki za Was...Niech w końcu będzie jakaś wiadomość,że się udało!! ;) Buziaki...i dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dzisiaj głowa bolała niemiłosiernie..Parę tabletek i przeszło...Tez mam coś z tarczycą ale...Mam nadzieję,ze niegroźnie..W sierpniu następne badania.....Podobno to komplikuje zajście...No cóż okaże się....Za 2 dni zrobię test ponownie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!!!a co tu tak pusto?aż smutno!!!gdzie jesteście przecież sklepy dziś zamknięte!!:):)heee ok do później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) kochane aleeee upal!!!szok! Kurcze przypaletalo sie do mnie jakies zapalenie pochwy:(:(:(kiedys tez mialam ale daaaawno.Znacie jakies domowe sposoby ???jak nie to chyba musze wybrac sie do gina we wtorek.Ehhh...zawsze cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć krokieciku!!wreszcie jakis odzew ja kończe pisać prace wkoncu i z przerażeniem oglądam tv co sie dzieje....to jest straszne krokieciku mi kiedys po okresie jakis tam oczyn inny załapało i strasznie swedzialo i takie tam i mój ginekolog kazał mi po okresie sobie normalnie tam kefirem smarować i przeszło jak ręką odjął niezłe co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele powaga?czytalam o tym ale myslalam ze to jaja jakies:Phe!trzeba smarowac w srodku czy na zewnatrz??kurcze smiesznie troche!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak do wtorku mi nie przejdzie to pojade do gina,bo moze doszlo do zaplodnienia i narobie sobie szkody.Dobranoc slonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ;-) Mam do was pytanieczynie wiecie może jaka farbe można używać wciąży ? kurcze bo cos słyszałam że mozna jakieś uzywać ale nie wiem jakie. Mam 2 wesela w czerwcu i pasowało by jakos wygladac cholercia a odrosty mam takie że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten pochmurny poranek:(U mnie wczoraj była ładna pogoda,więc wybraliśmy się z mężem na rowery i już te troszkę słońca mnie opaliło na twarzy,a kinol to mam czerwony jak burak i piecze!Auuu...:D.Objechaliśmy nasze okolice,głównie te zalane tereny...Domy były wcześniej pozalewane aż na wysokość całych drzwi,auta prawie całe stoją w wodzie,przystanki prawie do połowy wysokości zalane:(porobiliśmy kilka zdjęć,żeby mieć kiedyś obraz tej powodzi.Strażacy cały czas pompują wodę!Słów brakuje ile strat będzie itp.:( Dziewczyny dzięki Wam za odpowiedzi w sprawie tego badania szyjkli macicy,bo ja już zgłópiałam jak to dokładnie jest:) Cami ja też się jeszcze wiele uczę,a z temperaturką nie ma nic trudnego,słóżę podpowiedzią co i jak,gdyby co:D Niunia witam,ja niestety nie wiem jakie farby można w ciąży stosować,bo nawet dawno włosów nie farbowałam.kiedyś coś mi strzeliło do głowy i prawie na czarno się farbnęłam,ale wkórzało mnie,że co 2tyg,miałam już widoczne odrosty,więc po okroku-2lat wróciłam powoli do swojego blondu i teraz zastanawiem się nad pasemkami jasnymi,tak żeby nie trzeba było włosów potem farbować,takie delikatne,ale nie potrafię sie zdecydować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, kurde miałam strasznie pracowity weekend! Przekopywaliśmy sie!!! do CHIN ;D... Nie miałam prawie cały weekend netu, coś pozrywało, pogoda była straszna, raz słoneczko ponad 2o stopni, upał, za kilka chwil wichura i burza...myslałam, ze głowa mi pęknie! Ale całe szczęscie dziś już jest necik :), zaraz nadrabiam zaległości! Widziałam tylko, że ANULA sie pojawiła- Buziole Słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOREAL CASTING słyszałam i czytałam na forum że mozna taka farbe stosować wciaży wiecie cos kobitki na ten temat? kurcze mam wesela 2 w czerwcu i pasowało by jakos wyglądać ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie znam na farbowaniu tak, ale musi być bez amoniaku, czy czegoś tam podobnego! :) Cześć Esterko! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cami,a jak tam uroiny córci?Udane?Ni i czy Twoja nauka tańca nie poszła na marne?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×