Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość elcia1984
2 tygodnie czekiwania na okres badz jego spoznienie to lamnie wieki a potem jakgo mam to wielkie rozczarowanie potem nadzieja za miesiac sie uda wiec pozodtaje tylko czekac nic sie na to nie poradzi. Ja mam 2 chlopcow starszy ma 6 lat zaszlam w ciaze za1 razem, o drugiego saralismy sie 4 miesiace po 3 miesiacach poszlismy o lekarza i poiedzial nam nie robcie zadneo sexu az do 13 dnia cyklu i odrazu zaszlam. Teraz chc miec moja upragnion i wymarzoa dzieczynka mam nadzieje ze sie uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia nie stresuj sie za duzo:)to dopiero 4 cykl!!zdrowa para ma czas do 12 miesiecy:)Takze lzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien do du....y!!test wyszedl negatywny:(:(:(:(strasznie dlugi mam ten cykl a @ nie chce sie rozkrecic:(ryczec mi sie juz chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku, kochana, wiem jak się teraz czujesz...! Główka do góry, trudno - jeśli teraz nie, to następnym razem... Kurde, nasze organizmy reagują jakoś na odwrót - dopóki nie myśli się o ciąży, wszystko jest OK. Jak tylko się zacznie starania - to nagle przedłużające się cykle, dziwne objawy itd. Jak na złość. Ale masz już @ czy dopiero plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fun dopiero plamienia ale dzisiaj juz mocniej.Ja jestem uczulona na takie plamienia przed @ bo 3 razy jak bylam w ciazy to wlasnie mialam takie objawy:(ehh... lece do roboty,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik, będziemy się widzieć dopiero w weekend - taki mamy związek weekendowy, taka praca :( Już kiedyś pisałam, że przez to niektóre cykle w ogóle "wypadają z loterii" ;) więc pomyślcie dziewczynki jakie to szczęście, że macie swoich chłopów na co dzień !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wreszcie mam chwilę, żeby coś napisać. Długi weeken minął b szybko ale też bardzo przyjemnie!Trochę sobie poodpoczywaliśmy, poimprezowaliśmy...ale cóż niestety wszystko co dobre szybko się kończy... Witam Cię Elcia i powodzonka życzę!! Na pewno doczekasz się upragnionej córeczki!! Kinia to super!!! Gratuluję!!! :) Krokieciku trzymaj się kochana!! Ściskam Cię mocno!! 🌼 Nadziejo jak tam u Ciebie z ćwiczeniami???? Bo ja od dzisiaj zaczynam na nowo!!! :P U mnie chyba jakaś burza nadchodzi...robi się coraz ciemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale naskrobałyscie:) Witam Elcia i powodzenia życzę:) Euforia ja też muszę zacząć na nowo,wstyd się przyznać,ale zaniedbuję ćwiczenia,a brzusio rośnie(szkoda,że nie z innego powodu:P) Krokiecik mój mąż dziś miał lepszy humor ,może dlatego,że się już lepiej czuł.Czasem on nie może zrozumieć,że ja mogę mieć odmienne zdanie na dany temat,i nie koniecznie ono jest złe,a nie takie jak on i wtedy mój mąż mówi mi,że źle robię,źle coś komuś powiedziałam itp.Albo jak ja coś komuś powiem,to jest źle i nie powinnam tak mówić itp.,ale jak on tak zrobi to jest wszystko ok.Tak jakbym ja nie mogła mieć swojego zdania i możliwości wypowiadania go,bo jest ono różne od zdania mojego męża.Próbuje mnie pouczać jak małą dziewczynkę!Ufff...ale sie wygadałam,sorki:) Dziewczyny,jakiś czas temu pytałam,czy któraś z Was tak miała,żeby test owul.w 2dni pokazał 2kreski i czy te kreski były blade,czy takie widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, witam nowa kolezanke:) ja weekend spedzilam na mazurach, dzis nie moglam sie zwlec do pracki... bylam na badaniach, jutro wyniki. zobaczymy co bedzie. @ oczywiscie przyszla, staramy sie jeszcze 2 cykle, jak nie wyjdzie to krotka pilka hehe, decydujemy sie na inseminacje. chociaz wiedzialam ze @ przylezie to kurcze znow mialam dola hehe, krotkiego ale dola;) ma szczescie juz mi przeszlo, zaczynamy kolejny cykl. dziewczyny mialam usg i wyszlo mi endometrium 8 mm. podobno wynik na granicy - wiecie cos na ten temat??? badanie w 25 dc. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo mój brzuch też rośnie i rośnie...muszę zacząć coś z nim robić bo zaczyna mi działać na...!;) Ja testów owu nie robiłam więc nie wiem jak powinny wychodzić... znalazłam ten Twój post i napisałaś, że tempka poszła do góry...z tego co wiem to tempka idzie do góry po owulacji...więc może owu była wczesniej stąd te słabe kreski... Mozliwe, że to nie były Twoje najpłodniejsze dni...a robiłaś testy wcześniej przed tymi 2 dniami???Kamilsien to na pewno wyjazd mieliście udany :) Jeżeli chodzi o endometrium to ja miałam 8 mm w 18 dc. :) Myślę, że nie ma powodów do niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia test zaczęłam robić w10dc,a pierwszy pozytywny wyszedł w 12dc,kurcze,ale mi się to wszystko pochrzaniło:( Aha na rowerze właśnie jeździłam:) Kamilsien głowa do góry,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Elcia i zycze powodzenia.Euforiaaa,fun dziekuje kochane:)Nadzieja masz racje trzeba miec swoje zdanie a co hehe;) U mnie po staremu poza tym ze do lekarza sie nie dostalam bo jak na zlosc go nie ma i mam dzwonic w srode ,a ja tutaj jak na szpilkach czy wszystko jest dobrze i obserwuje swoje cialo jak oszalala.Spie jak zabita na stojaco a temperatura nadal 37,2 .Buziole dziewczyny trzymam kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja u mnie kreseczki na tescie owul. sa ciemne ale kiedys kupilam w Polsce takie tanie paskowe i kreseczki byly prawie niewidoczne. Juz mi troszke lepiej:)@ sie rozkrecila na calego:( ehh... Kamilsien my mielismy podejsc do inseminacji w sierpniu ale dzisiaj zdecydowalismy ze zrobimy w tym cyklu!:)nie ma na co czekac...juz jestem taka zmeczona ze nie daje rady z tym wszystkim:oChcemy podchodzic okolo 6 razy ale mam nadzieje ze uda sie wczesniej:) Co do enometrium to niby powinno miec 10mm.Ja ostatnio mialam okolo 8.2 i lekarz da mi tabletki na wzrost! euforia tez sciskam;) nadzieja dobrze ze maz juz ma lepszy humorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)Ale mam świetną pogodę:)Słońce tak bardzo praży,że wystarczy mi na ok 10min wyjść z domu,a już mam ręcę zaczerwienione i nogi:)A poza tym to gardło mnie zaczyna boleć:(nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzijea tak decydujemy sie juz w tym cyklu jesli wszystko pojdzie dobrze:)dzisiaj jade do gin pogadac:)zobaczymy jakie badanie musze wykonac.Nadzieja chce isc o jeden stopien wyzej bo naprawde psychika mi siada:(eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Rzeczywiście pogoda super!!! A mnie z kolei coś zaczyna boleć głowa :( Krokieciku ja również życzę Wam aby się udało!! Nadziejo wczoraj też udało mi się trochę poćwiczyć. Marne 10 min ale zawsze to coś!:P Co się dzieje z Anamade, Molly i resztą kobietek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik miałaś nie dziękować:) Euforia ja też ostatnio więcej się ruszam nawet do sklepu idę do biedronki,bo jest dalej,a tesco mam koło bloku,tylko przez ulicę przejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja !! Już coraz częściej idę sobie na piechotkę od metra...a zawsze podjeżdzałam! A jak mam lekkie zakupy to sobie wchodzę po schodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też często uczucie ciężkości nóg,bo za mało ruchu.Jak mnie bolą to żelem smaruje,kurde w tak młodym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisiaj miałam ochotę wystawić się na słonko ale mi się nie chce! ;) Muszę zrobić pranie,obiad i ogarnąć mieszkanie... Balkon mamy od strony zachodniej więc słońca popołudniu pod dostatkiem, tylko jeden minus, że balkon jest mały i niestety tylko w grę wchodzi pozycja siedząca :/ Zazdroszczę tym co mają ogródeczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam balkon od zachodu(typ NRD),ale potrafię się na nim spokojnie wyłoży,pomimo tego,że jeszcze mam szafkę długą na balkonie:)tyle dobrze.Ale też bym chciała mieszkać w domku,mieć kawałek ogródka itp,ale niestety to są marzenia,które się nie spęłnią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×