Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Krokiecik, niech rosnie ładnie i peka... i do dzieła... mój rowerek tez jest świetnym wieszakiem :( musze pare kilo zrzucić, ja jak mam stresujacy okres to zajadam stres i nie ukrywam, ze mi sie przybrało kilka kilo :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Krokiecik:)Dzięk,ale często sobie odpuszczam bo mam lenia i wszystko mi wisi,alei staram się!Bo jak zobaczyłam na basenie młode babki z malutkimi dziećmi-po ciąży,bez celulitu to mnie mobilizuje,bo ja się tego dziadostwa pozbyć nie mogę!!!:( To fajnie,że pęcherzyk u Ciebie rośnie,3mam kciuki:) Euforia jakoś sobie trzeba radzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czesto myslalam o Was, zastanawiałam się, ze jak juz na spokojnie osiądziemy w domku, bez zadnych gosci, rodzinki i rozjazdow to pewnie wejde i bede ostatnią starajacą się...tak chcialam przeczytac, że wszystkie brzuchatki! Ale spokojnie cierpliwie...Damy Radę, fajnie, ze sa nowe kolezanki!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, z cellulitem to nie ma zaleznosci, czy się jest szczupłym, czy troszkę cialka sie ma i tak i tam może się pojawić, ciezko jest sie go pozbyć, ostatnio jak rozmawialam z kolezanka, ona pracuje w takim salonie urody gdzie maja niby cudowne maszyny, ktore likwiduja okrutna pomarańczową skórkę, powiedziała mi, że to podstawą jest zła dieta i w zależnosci tryb zycia...podobno geny też cos maja do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i o zdroweczko was wszystkie pytam :) umnie pogoda super cieplo cale dnie spedzam nad morzem z coreczka badz kolo domu basen i materac corcia sie chlapie a ja sie opalam. grzech nie kozystac z takiej pogody :) cala jestem opalaona pieknie tylko nogi nadal balde chyba bede sie na olej opalac moze wtedy chociaz troche sie opala wtedy :D ja staram sie przekopywac regularnie i mam nadzieje ze sie uda i ze nie poronie tym razem i ze bedzie synek i bedzie parka :) nic uciekam myc corke moze puzniej sie odezwe ale nie obiecuje bo jestem padnieta pozdrawiam zycze mielgo wieczoru owocnego przekpoywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu u mnie hm...cykle mi się pochrzaniły poprzedni43dni a teraz miałam 25dni!I jak tu nie zwariować?Poza tym jakoś leci,bez zmian niestety:)A z tym celulitem to nie wiem jaką dietę bym musiała mieć,ale wygląda to okropnie i mnie to"boli":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam takich kilka zasad, kilka zasad slyszalam od tej mojej kolezanki, może warto spróbowac, tylko kurcze znam osoby super przeczulone na punkcie zdrowego trybu zycia, odzywiania sie itd a i tak maja :( DIETA ANTYCELLUITOWA 1. Twarda reguła: żyj zdrowo i lekko. 2. Dieta ta nie jest do stosowania na chwilę, a raczej jest to sposób na życie. 3. Ogranicz znacznie słodycze i wszystkie fast foody, powodują one odkładanie się tkanki tłuszczowej. 4. Wyeliminuj ze swojej diety wszelkie używki: kawę ogranicz do jednej dziennie, rzuć palenie papierosów. 5. Zmniejsz używanie soli, powoduje ona obrzęki, alternatywą jest stosowanie mieszanek ziołowych typu kolendra, bazylia, estragon czy majeranek. 6. Jedz lekkostrawne potrawy typu: ryby, białe mięso, ryż, pamiętaj przyspieszają tempo trawienia. 7. Potrawy typu sałata, pomidory czy ziemniaki są źródłem potasu i mniejszają obrzęki 8. Jedz dużo owoców i warzyw, przyswajają witaminy i mikroelementy. 9. Wprowadź do swojej diety produkty bogate w witaminę B np. jajka, kiełki zbóż czy drożdże. 10. Jadaj ryby, orzechy, oleje roślinne, oliwę i tzw. miękkie margaryny, są one bogate w kwasy tłuszczowe, które poprawiają metabolizm tkanek z rozwijającym się cellulitem, zapobiegają odkładaniu się tkanki, jak również przyspieszają jej spalanie. 11. Wypijaj ok 2 litrów wody niegazowanej z niską zawartością sodu, wypłukuje toksyny. 12. Jedz dużo owoców i warzyw, przyswajają witaminy i mikroelementy. 13. Posiłki staraj się jadać regularnie 4-5 razy dziennie o stałej porze w niewielkich ilościach 14. Pij zieloną herbatę, ma działanie przyspieszające trawienie. Bardzo ważnym składnikiem diety antycelluitowej jest błonnik. Ma on dwie postacie: - rozpyszczalnego w wodzie, który spowalnia wchłanianie tłuszczu. Występuje w cytrusach i jabłkach oraz - nierozpuszczalnego w wodzie, chroniącego przed zaparciami. Pokarmy w których występuje to: ciemny ryż, grube kasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tamagoci u me zdrówko ok w miarę,tylko ciśnienie mam stale niskie i muszę sobie jakoś kawą je podnieść:( Zazdroszczę Ci tej pogody i morza...:)ja też jestem blada,a własciwie biała nawet,ale jestem blondynką i ciężko mi się opalić,bo słońce mnie strasznie szybko łapie na czerwono,i szybko schodzi,a ostatnio jak mnie opali to mam takie plamy i jakby małe bąble,choćby uczulenie,rok temu też to miałam ale więcej i wyglądało to strasznie,więc przestałam się specjalnie opalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tamagoci u me zdrówko ok w miarę,tylko ciśnienie mam stale niskie i muszę sobie jakoś kawą je podnieść:( Zazdroszczę Ci tej pogody i morza...:)ja też jestem blada,a własciwie biała nawet,ale jestem blondynką i ciężko mi się opalić,bo słońce mnie strasznie szybko łapie na czerwono,i szybko schodzi,a ostatnio jak mnie opali to mam takie plamy i jakby małe bąble,choćby uczulenie,rok temu też to miałam ale więcej i wyglądało to strasznie,więc przestałam się specjalnie opalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tamagoci :):):) ale Ci dobrze!!! Ucałuj Swoją malutka Księzniczkę!!!!!!!!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tamagoci! :)u nas pogoda niestety mało ciekawa... Mi to się od zawsze trójeczka marzyła :) Kurcze a mi coś ostatnio zaczeła szaleć tempka... wykres znowu zaczął się od 'zębów'... Ja też mam celulit...może nie jest aż taki straszny ale jest...a pojawił się jak ważyłam jeszcze 45 kg...prawdopodobnie od tabletek anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anamade:)Rybkę dziś zjadłam i jutro też będę ją jadła:)Fast foodów nie jadam raz na jakiś czas tylko zrobię na obiad zapiekankę albo pizze,wody co prawda piję mało,ale przymierzam się do picia aloesu od zaraz:(fuj...ale podobno pomaga!Fajek nie palę,alkoholu nie piję(w małych ilościach:D)żartuję tak okazyjnie tylko,owoce też się staram jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie mazyla 3 ale teraz chcem 2 a 3 po kilku latach tak zeby na starosc mie dluzej dzieci przy sobie :) a jednak nie zasnelam siedze i ogladam ASPCA w heauston puzniej obejze air crasihing i pujde spac wy sie celulitem przejmujecie ja to bym mogla ponazekac bo wygladam jak paczuszek ale ile razy zaczyna diete tak szybko ona sie konczy jak jestem w pl to chuden bo nie siedze w domu tylko dni na doarzu z mala na placu zabaw z kolezankami i spacery a wieczorem imprezki a tutaj mieszkam na zadupiu wszyscy starsi odemnie maja dzieci duze pracuja i nie mam z kim sie spotkac z zreszta najblizsi sasiedzi to cmetarz wiec sorki ale nie ma z kim pogdac poprostu poraszka na plac zabaw mam jakies 15km wiec na pieszo nie zabradzo zwlaszcza ze podrodze mijajac posesje mogla bym zostac pogryziona przez psy biegajaca ehhhh kocham polse za rodzine i znajomyc a irl za lepsze warunki zycia godne zycie zawsze sa + i - w tym roku nie moge jechac do polski bo w sierpniu wizyta w szpitalu z macica a dzis dostalam termin do szpitala z nerkami ktory mnie rozwalil bo na 14 marca 2011 nie ma to jak ich terminy i poczucie humoru :D :O nic reklamy sie skonczylu ide dalej ogladac i moze zasne bo inaczej chyba nigdy nie odespie sobotniej imprezki a w ta sobote szykuje sie kolejna :) gdzie sami panowie siedza koledzy meza a ja jedna kobitka wiec wsumie siedze i pije piwko z soczkiem a oni gadaja a ja podaje piwo i zakaski ale przynajmiej czlowiek na ludzi popoatrzy ale sie rozpisalam mam nadzieje ze da sie mnie zrozumiec i sorki za bledy ort. int. milej nocki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade, witaj! Fajnie, ze znowu jesteś, a szkoda, że w takich okolicznościach zniknęłaś. Przykro mi z powodu Waszych strat :( Trzymaj się cieplutko, kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele, GRATULACJE!!! zapisuj się do brzuchatek ! :) No, widzę, że się nareszcie nasze forum rozruszało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety aktualizuję tabelkę :( Dziś przyszła @ - i to jeszcze się spóźniła, wredota !!! Zapraszam Was wszystkie do aktualizacji, mam nadzieję że wygrzebałam ostatnia tabelkę. Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............11..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................8.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam szczęścia do tych tabelek... ;) Poprawiam troszkę poniżej. Ale czemu ta pogrubiona czcionka wskakuje? Może ktoś potrafi poprawić lepiej please ?... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............11..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................8.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Moje w ten słoneczny dzionek :):):) Fun Dziekuje Kochana! :* Bardzo dobrze wkleiła Ci sie tabeleczka za drugim razem, nie ma co poprawiać, ja niestety tez czuje, ze sie zbliża, ale to akurat do przewidzenia było, bo nie staraliśmy sie za bardzo, jakoś checi odeszły i moment nie ten! ale teraz jak juz przyjdzie i pojdzie ruszamy pełną para! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) U mnie pogoda się poprawia,ale jeszcze wiatr jest duży:) Zabieram się zaraz za mycie garów po obiedzie,a potem za bigos,żeby już na jutro był,bo rano planuję jechać za firankami,to przynajmniej obiad będę miała gotowy:)Tak mi się jakoś nic nie chce ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie dziś 11 dc i typowy śluz owulacyjny...coś czuję, że ten cykl będzie wyjątkowo krótki...Kupiłam dziś testy owulacyjne! Nadziejo Ty juz dawno po obiedzie a ja dopiero zabieram się do mojego obiadu a raczej obiadokolacji :> Mi ostatnio dokucza kręgosłup i przez to też nic mi się nie chce... Ciekawe czy znalazłaś jakieś fajne firaneczki :) Kochane musimy te @ paskudne wreszcie wypędzić!!!Może nie raz na zawsze ale przynajmniej na te parę dobrych miesięcy!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpiszcie mnie w ta tabelke w brzuchatek data porodu 16 luty płeć nieznam bo ja cos jej nieumiem;;; a tak w ogole to neiwiem czy moge juz bo dostalam dupahston na podtzrymanie i zwolnienie załamka:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl..........wiek..........miasto......... HOORHE.................1............27..............Gliwice anamade...............11............27..............Warszawa taka sobie jaaaa.....5..............27..............CK tamagoci..............3..............23..............wicklow nadzieja86...........................24...............Śląsk ania_d...................4............26...............Krk krokiecik8............23.............26...............uk molly8..................8..............27...............Gdańsk kwiatuszek2203......17............25...............W-ek euforiaaa.............................27................W-wa Fun......................8.............30................Trójmiasto KochanaMyszkaaa...1..............18................Mielno Kamilsien.............14..............29................Łódź kinia1980.............1...............30................UK Brzuchatki Nick............cykl.....wiek...miasto.....data porodu.......płeć..... misza 83........4........27...................styczeń 2011.......?....... trezele..........3........26.......Lublin.....16 luty 2011........?........ Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci......miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07..........Nikola..............CK tamagoci..............23.....21.03.08..........Nicole............wicklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wpisałam Cię ale nie wiem czemu mi pogrubiło te litery :( Trezele Kochana będzie dobrze! Teraz to tylko pozytywnie myślenie!! Tylko i wyłącznie!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............11..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................8.............30................ . Trójmiasto KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick............cykl.....wiek....miasto......data porodu.......płeć..... misza 83.........4.......27....................styczeń 2011.......?.... trezele..........3........26.......Lublin.....16 luty 2011.......?........ Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×