Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam:)Anamade tempka tyko o jedną kreseczkę podskoczyła:(Śluzu bardzo mało mam narazie pomimo,że wpieprzam wiesiołek:)Po 20tej idę test zrobić! Ja jeszcze muszę dziś iść na rowerek,bo jeszcze nie byłam,nie miałam kiedy:)Na siłownie bym się chętnie przeszła,ale u nas nie ma siłowni,musiałabym do innego miasta jechać:(Ale od czasu do czasu na basen sobie skoczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pojeździłam:) Euforia a co u Ciebie?Jak Ci idą ćwiczenia? Anamade te 400kcal to mi się wydaje,że jest nawet dużo.Jak ja się odchudzałam 2lata temu-tak porządnie,to jeździłam na rowerze 2xdziennie po 15 min,co mi dawało ponad 200kcal na dzień i tyle mi wystarczyło schódłam super:D.nawet sąsiadka mnie raz zaczepiła i musiała się zapytać,co ja robię,ze tak schudłam hehe.Ale oprócz tego mniej jadłam,słodycze na jakiś czas odstawiłam,a potem już jadłam,ale z umiarem...dużo by pisać.najważniejsze,zeby chudnąć tak 0,5do1kg na tydz.powoli,przynajmniej potem nie efektu jojo i ciało nie wygląda masakrycznie.I dużo pić wody przy tym!:) Zrobiłam test wyszły 2kreski ale ta druga bledsza!mąż mi nie przepuści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wybaczcie, że się nie odzywałam ale od czwartku bylismy poza domem. Nadziejo niestety przez ostatnie dni nic nie ćwiczyłam :( ale od jutra ostro się zabieram! ;) Ja też w ostatnich dniach robiłam testy owu. Dziś 16 dc a o od 11 pojawił się płodny śluz...na początku na teście miałam słabiutką pierwszą kreskę, dopiero dzisiaj jest bardzo intensywna i dużo mocniejsza od drugiej! I rzeczywiście dzisiaj jajnik daje się we znaki! Miłej nocki!! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Euforia ja dziś mam 15dc,a wczoraj miałam dużo idealnego śluzu,bardzo rozciągliwy sorki,że tak o szczegółach piszę,ale aż się zaskoczyłam.Może to po tym wiesiołku!?:)ale jajnik mnie ani trochę nie bolał,a temp.taka sobie od kilku dni 36,8,a skoku prawidłowego nie miałam tylko o 1kreseczkę:(będę po południu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Anamade, Nadzieja - chylę czoła przed wami i Waszym samozaparciem do ćwiczeń! tak trzymać, moze i ja się kiedyś zmobilizuję :P Nadzieja, ten śluz to na bank po wiesiołku - też tak miałam. A po siemieniu lnianym jeszcze lepiej, dwa razy tyle, no normalnie nie wiedziałam, co z nim robić :D:D:D Efektu jeszcze to nie przyniosło, no ale lepiej łykać niż nie łykać :) Dziś byłam u mojej ginki (specjalnie dzień urlopu :( ) - z pozytywnych rzeczy to to, że moje jajniki wyglądają tym razem zupełnie przyzwoicie, oraz że pobrała mi cytologię (bo najpierw upierała się, że mam zajść w ciążę i cytologię zrobimy już ciążową). A z "negatywnych" to to, że właściwie trochę zbagatelizowała moje obawy związane z niezachodzeniem w ciążę - stara śpiewka, że musi minąć rok żeby mówić o problemach etc. Tylko że ja się denerwuję teraz :( i chciałabym jakieś badania zrobić już... dała mi tylko skierowanie na poziom prolaktyny - robiła może któraś z Was? Poza tym przekonywała do testów owulacyjnych (no chyba w końcu kupię :) ). Ech, życie ... ;) I jeszcze jedno pytanko Kochane - czy któraś z Was daje swojemu M do łykania jakieś witaminki? Słyszałam "cuda" o preparacie Salfazin - że poprawia nasienie etc (wprawdzie nie wiem, jakie mój ma nasienie, ale chyba nie zaszkodzi?). Dla kobiet z kolei "Elevit" - że rzekomo zwiększa płodność o 7% - ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Laseczki, HELP! ;) Ściskam mocniutko w ten piękny dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fun ja biore Elevit od miesiaca i jesli sie uda test pokaze 2 kreseczki to bedziesz wiedziec ze pomaga :) a testowac mam 7 lipca wiec nie tak dugo musisz czekac :D umnie pogoda sie po4 tygodniach upalow psuje zachmuzone niebo :( corka w przedszkolu z mezem a ja nadrabiam zalegosci w pisaniu do was a dokladnie czytaniu was posprzatalam chate zrobilam se kapiel z zapachmi mmmm superr sprawa a co u was jak tam dni mijaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci, no to czekam do 7 lipca i trzymam kciukasy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jakie testy owulacyjne kupić żeby nie przepłacić? Nie znam się na tym kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fun u mnie w rossmannie sa takei testy owulacyjne stoja przy ciazowych:)nie sa drogir nazywaja sie facelle nieiwem czy skuteczne ale sie sprzedają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun a to siemie lniane dobre jest w miarę w smaku?I ile się go sypie na kubek?Moja teściowa go pije,ale chyba nie na poprawę śluzu,haha bo to już za późno:D,A nie chcę jej pytać!A mój maż brał SALFAZINi mu nawe się nasienie poprawiło:)A testy kupiłam w aptece paskowe za 25zl,ale nie jestem z nich zadowolona ostatnio!Firma HYDREX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun a z tymi ćwiczeniami-dzięki.Ty też dasz radę,no to teraz idziesz na rower,ja też i później się spotykamy na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u lekarza,jutro ide do szpitala,serduszko nie bije,rozwój zatrzymał sie gdziec na 8 tyg. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia straszne,nie wiem nawet co Ci napisać,oprócz tego,że mi przykro i bardzo współczuję!Brak słów:(3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Monia strasznie mi przykro :( Trzymaj się Kochana! 🌼 Niedawno wrociłam do domku. Byłam na piwku ze znajomymi. I chyba nici z dzisiejszych ćwiczeń :/ Ja miałam te testy co Nadzieja i właściwie to jestem z nich zadowolona! Potwierdziły moje obserwacje. Tez zapłaciłam za nie 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia,a mi te testy strasznie blade wychodziły,a 2kreska to już w ogóle!Nie wiem czemu. Co do ćwiczeń to 1godz,ponad11km,418,5kcal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Monia Bardzo mi Przykro :(:(:( :* Kochane, aktualizuje tabelkę, w nocy z niedzieli na poniedziałek przyszła @, spodziewałam jej się, nie mam jakoś większych pretensji o jejw izytę, ale czemu taka bolesna!!!!!!! KURDEEE!!! Ledwo żyłam wczoraj, cały dzień leżałam ze spaniem na zmianę...nic nie robiłam, nawet do pracy nie poszłam :( aktualizuje tabelkę: Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............12..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................8.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow co do cwiczen to sie wczoraj tylko zaniedbałam, ale juz dziś wsiąde na rowerek na chwile, nioe bede tez sie jakoś strasznie forsowac podczas okresu, ale nie mozna sobie za duzej przerwy zrobić! Krokiecik jak tam u Ciebie, jak przekopywanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun ja brałam Elevit bardzo długo i jakoś, ogólnie bardzo dobre witaminki, ale tez cena sporawa! Tanszy jest feminatal i ma podobny skład! lekarze czesto proponuja go zamiast Elevitu: są to podobno dwa środki witaminowe, a nie zwykłe suplementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!czy któraś z z was mogłaby mnie przeniesc do tabelki brzuchatki??dzięki z góry bo mi jakoś nie wychodzi;; ja ogólnie mam tylko ciężkie niestrawniości typu: zgaga, zaparcia wzdęcia i okropne bóle piersi już tak urosły hihihi ale biore dupahston i jutro ide na usg wiec bedzie wiadomo czy moja kijanka w ogóle żyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............12..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................8..............27................ Gdńsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................8.............30................ . Trójmiasto KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź kinia1980.............1............30................UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... trezele................3......26..........luty????? Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Ja właśnie wstałam.Strasznie mi się chciało spać,wiec się położyłam na godzinkę! Co Wy na to jakby do naszej tabelki dodać jeszcze termin kolejnej @?Wtedy byśmy się nie musiały o to pytać,bo zaraz by było widać? Nick............cykl...wiek....mias to........termin @ HOORHE.........1......27....Gliw ice anamade........12.....27....Wars zawa taka sobie jaaaa..5...27....CK tamagoci........3......23....wick low nadzieja86.............24....slask..........ok.12.07.2010 ania_d..........4.......26....Kr k krokiecik8....23......26....uk molly8..........8.......27... Gdńsk kwiatuszek2203..17...25...W-ek euforiaaa..............27....W-wa Fun.............8.......30... Trójmiasto trezele........3.......26.... Lublin KochanaMyszkaaa.1...18...Miel no Kamilsien.....14......29......Ł? dź kinia1980.....1......30.......UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Jeśli Wam to nie odpowiada to ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2lipcidę na bezpłatną cytologię,ze specjanego programu,bo normalnie to mi lekarz nie chce zrobić,bo 2lata temu miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............cykl...wiek....mias to........ termin @ HOORHE.........1......27....Gliw ice anamade........12.....27....Wars zawa taka sobie jaaaa..5...27....CK tamagoci........od nowa:)......23....wick low ok.08.07.2010 nadzieja86.............24....slask.......... ok.12.07.2010 ania_d..........4.......26....Kr k krokiecik8....23......26....uk molly8..........8.......27... Gdńsk kwiatuszek2203..17...25...W-ek euforiaaa..............27....W-wa Fun.............8.......30... Trójmiasto trezele........3.......26.... Lublin KochanaMyszkaaa.1...18...Miel no Kamilsien.....14......29......Ł? dź kinia1980.....1......30.......UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że 2011:D. Poprawiam tabelkę,bo mały błąd się w ostatniej wkradł:P Nick............cykl...wiek....mias to........ termin @ HOORHE.........1......27....Gliw ice anamade........12.....27....Wars zawa taka sobie jaaaa..5...27....CK tamagoci........od nowa ......23....wick low ok.08.07.2010 nadzieja86.............24....slask.......... ok.12.07.2010 ania_d..........4.......26....Kr k krokiecik8....23......26....uk molly8..........8.......27... Gdńsk kwiatuszek2203..17...25...W-ek euforiaaa..............27....W-wa Fun.............8.......30... Trójmiasto KochanaMyszkaaa.1...18...Miel no Kamilsien.....14......29......Ł? dź kinia1980.....1......30.......UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... trezele................3.........26.......luty 2011 Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, strasznie mi przykro :( trzymaj się, o ile to możliwe. Nadzieja, ja tam siemię lubię :) sypię 2-3 łyżeczki na szklankę, którą zalewam letnią wodą i odstawiam w ciemne (!) miejsce na 30 - 40 min i potem piję + jem ziarenka. Nic nie trzeba gotować wbrew pozorom ani się specjalnie z tym pierdzielić - tak jak opisałam wyżej wystarczy! Anamade, ja za Elevit zapłacę 55 zł - w aptekach Gemini (trójmiasto) - mają sprzedaż internetową też i na allegro chyba, maja naprawdę tanio zawsze tam kupuję. uciekam - buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×