Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Cześć! Ja nareszcie mam wszystkie wyniki badań! Ogólnie większość badań ok. W badaniach krwi martwią mnie jednak 2 wyniki, są ponad normę...ale zobaczę co na to powie lekarz... Zaraz muszę jeszcze przenalizować wyniki na cytomegalię, toksoplazmozę i różyczkę.. Nadziejo dobry pomysł z tym terminem @ w tabeli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia.Jak tak czytam o tych badaniach,to się zastanawiam,czemu ja ich nie miałam.Tzn,ja miałam tylko cytologię,usg,i normalne badania krwi,a nie miałam tak jak Wy badań hormonów itp.już ich wszystkich nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo ja poprosiłam lekarza gin o badanie na obecność wirusa różyczki i dostałam jeszcze te dwa pozostałe. Skierowanie na badania ogólne dostałam od lekarza ogólnego. Też go poprosiłam bo dawno nie robiłam tego typu badań. A jeśli chodzi o hormony to robiłam tylko hormon tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy u nas takie starszego lekarza,ale ogólnego,co beż problemu mi na mocz i krew dał skierowanie,ale np.pod kątem różyćzki,toksoplazmozy i hormonów nie miałam,jak coś to muszę prywatnie robić.Nawet mi gin.wspominał,że jak nie zajdę w ciążę to monitoring mi będzie robił,ale na "wspominaniu"się skończyło.mam wrażenie,że chodzę do niego,a samam muszę kombinować jakie badania powinnam mieć,ale prywatnie to kosztuje,a lekarze nie chcą dawać skierowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy u nas takie starszego lekarza,ale ogólnego,co beż problemu mi na mocz i krew dał skierowanie,ale np.pod kątem różyćzki,toksoplazmozy i hormonów nie miałam,jak coś to muszę prywatnie robić.Nawet mi gin.wspominał,że jak nie zajdę w ciążę to monitoring mi będzie robił,ale na "wspominaniu"się skończyło.mam wrażenie,że chodzę do niego,a samam muszę kombinować jakie badania powinnam mieć,ale prywatnie to kosztuje,a lekarze nie chcą dawać skierowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............cykl...wiek....mias to............... termin @ HOORHE.........1......27....Gliw ice anamade........12.....27....Wars zawa............ok.25.07.2010 taka sobie jaaaa..5...27....CK tamagoci........od nowa ......23....wick low .....ok.08.07.2010 nadzieja86.............24....slask.......... .........ok.12.07.2010 ania_d..........4.......26....Kr k krokiecik8....23......26....uk molly8..........8.......27... Gdńsk kwiatuszek2203..17...25...W-ek euforiaaa..............27....W-wa Fun.............8.......30... Trójmiasto trezele........3.......26.... Lublin KochanaMyszkaaa.1...18...Miel no Kamilsien.....14......29......Ł? dź kinia1980.....1......30.......UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, ja padam na twarz!!!!! Strasznie dziś gorąco było!!! ufff... dopiero sie troszke polepszyło i ochłodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo ja chodzę do prywatnej przychodni... Witaj Anamade! :) Jak okaże się, że moje badania są ok to w przyszłym miesiącu działamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie! Nadziejo widzę, że się nieźle rozkręciłaś z tym rowerkiem!!! :) 1h! wow jestem pod wrażeniem! Mnie dziś boli kręgosłup i chyba tylko chwilę sobie poćwiczę... W ogóle to dzisiaj cały dzień fatalnie się czuję ..Zaraz uciekam się kąpać i spać! Dobranoc kobietki i do jutra! Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia dzis tylko 45min.i 310kcal:)staram się,bo mi cholernie zależy,chociaż czasem mi sie nie chce,a kolacji nie jadam znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Przepraszam! Nick............cykl...wiek....mias to............... termin @ HOORHE.........1......27....Gliw ice anamade........12.....27....Wars zawa............ok.25.07.2010 taka sobie jaaaa..5...27....CK tamagoci........od nowa ......23....wick low .....ok.08.07.2010 nadzieja86.............24....slask.......... .........ok.12.07.2010 ania_d..........4.......26....Kr k krokiecik8....23......26....uk molly8..........8.......27... Gdńsk kwiatuszek2203..17...25...W-ek euforiaaa..............27....W-wa Fun.............8.......30... Trójmiasto KochanaMyszkaaa.1...18...Miel no Kamilsien.....14......29......Ł? dź kinia1980.....1......30.......UK Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... misza 83...............4.......27........styczeń 2011...?.... trezele...............3.........26.......luty 2010......? Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Już się poprawiam! Dziewczynki ja dopiero wsiadam na rowerek! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane nie zagladalam bardzo dlugo dlatego ze dalam sobioe na wstrzymanie oczywiscie wszystkie posty przeczytalam ;-) przestalam sie starac mysleć o ludeczku dałam sobie poiprostu spokoj... 2 razy przezywałam i nie chcialam wiecej... Okres mi sie spoznial teraz 8 dni i dopiero test wczoraj zrobiłam i wyszly 2 kreski z jednej strony sie ciesze z drugiej boje niesamowicie, bo boje sie ze dalej sie cos stanie.. Teraz podchodze inaczej do tego wszytskego co bedzie to ma byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Anamade,dobrze,że się poprawiłaś hehe:D Niunia gratuluję,a swoją drogą szybko znowu zaszłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia zabawna jestes :D:D
no niunia szybko ci poszlo czytalam specjalnie troche nasz watek wstecz i pod koniec maja stracilas ciaze a juz masz kolejna?? nie wiem jakie masz cykle ale szybko ci to poszlo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w sobote szykuje mi sie imprezka urodzinowo imieninowa wiec bedzie okazja zeby wypic ale chcem miec pewnosc ze nie zaszkodze byc moze swojej ciazy wiec w sobote rano zrobie test i dam wam znac zreszta niemoge sie juz doczekac 2 kreseczek i chcem zrobic test w sobote a puzniej 7 lipca lub i puzniej :D umnie pogoda sie psuje troche bo dzien slonko a wieczorem chmurki sie zbieraja :( a na jutro deszcz zapowiadaja :( jutro jade za na zakupki musze zrobic liste zeczy do torta i nie tylko . nic uciekam robic liste i myc corke i chyba pujde spac bo cos mnie glowa pobolewa i zle sie czuje i jakas senna dzis jestem pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia25 - kopiuj-wklej!
Niunia25 wszystkie swoje rozpaczliwe posty kopiujesz i wklejasz na kilku forach - to jest DZIWNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale u mnie fajna pogoda:)W sobotę może nad wodę pojedziemy,jak nam nic innego nie wypali:),a w niedzielę na urodziny teściowej:(Jakoś mi się te ur.nie uśmiechają! Jutro idę na cytologię.A co u Was? Anamade jak tam monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie też rewelacyjna pogoda :) Szkoda tylko, że trzeba całe dnie spędzać w pracy :( Ale jeszcze trochę muszę się przemęczyć i...upragniony urlop! :) Nadziejo wczoraj trochę poćwiczyłam! :) Tamagoci trzymamy mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Euforia,ja wczoraj też ćwiczyłam:P.I dziś też mam taki plan,tylko głowa mnie boli,ale może dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nadziejo wczoraj sobie odpuściłam ćwiczenia ;) Po obiedzie zasnełam i tak spałam ok 3 h :P A później to już mi się nic nie chciało... A co tam u Was dziewczynki? Cisza tutaj straszliwa :( Nareszcie weekend!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podziwiam Was!!ja nie moge zabrac sie do cwiczen...aaa nie chce mi sie:o Jeszcze 8 dni i testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dla mnie to 3 cykl..mam płodne wiec trzymajcie kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotni poranek :) moje wiesci odnosnie testu chce wam przekazac a wiec 1 kreseczka :( ale nie zalamuje sie bo do misiaczki mam jeszcze troche czasu wiec jeszcze moga sie pokazac w nastepnym tescie 2 kreseczki wiec kolejny test bede robic po terminie spodziewanej miesiaczki. dam wam znac jeszcze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci może rzeczywiście jest za wcześnie...mam nadzieję, że jak już powtórzysz test to będą 2 kreseczki! :) Krokiecik, Minia trzymam kciuki! :) Dziewczynki czy któraś z Was miała robione badania na obecność wirusa cytomegalii???Bo mi wyszło, że kiedyś to przchodziłam... Trochę o tym czytałam i już sama nie wiem co mam o tym myśleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedzialkowy poranek i pytam sie gdzie sie podziewacie?? weekend minol predko ale i ciekawie imprezka urodzinowo imieninowa byla superr. teraz leze bycze sie puki moge zaraz bede jesc jeszcze urodzinowego torcika swojego i pic kawke a puzniej trzeba wstac i dzialac . oczekuje jeszcze troche nie wiem ile i bede robic test ale ile nie wiem jesli w jakis dzien sie odwaze zrobicc to dam wam znac napewno bo nikomu wiecej nic nie mowie bo mija sie to z celem bo jak puzniej poronila bym to znow talumaczenie wszystkim do okola a tak nic zero tlumaczenia jak bede juz w 4 miesiacu to moze powiem rodzinie pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×