Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana:((((

nie daje juz rady...

Polecane posty

Gość zalamana:((((

Byłam z facetem przez jakis czas, niestety z powodu jego problemow osobistych i odleglosci miedzy nami (widywalismy sie raz w tygodniu) oddalilismy sie od siebie, w koncu zerwal. Po zerwaniu jednak normalnie rozmawialismy na gg, nawet umowilismy sie na spotkanie, a tu od dwoch dni cisza... Nie ma go na gg, a zawze byl CODZIENNIE, bo pracuje przy komputerze oraz ma wylaczony telefon, co rowniez mu sie nie zdarza, bo to zarowno telefon sluzbowy jak i prywatny w jednym. Strasznie sie martwie... Nie wiem o co chodzi. Czekam az sie odezwie, ale odchodze od zmyslow z niepokoju. Dlaczego on sie tak zachowuje? A moze cos sie stalo?? Nie mam pojecia... Prosze o porady, pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze poznał inna laskę i właśnie randkuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((
nie wiem, wydaje mi sie, ze nie... Najbardziej dziwi mnie to, ze dwa dni temu normalnie rozmawialismy, a teraz cisza i ten wylaczony tel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież zerwał z Tobą..więc czego Ty sie spodziewasz?? nie zachowuj sie tak jakbyście nadal ze soba byli. Dlatego uważam, ze po zerwaniu człowiek nie powinien mieć ze sobą kontaktu, przynajmniej przez jakiś czasy aby opadły emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto czas przestać się martwić o dorosłego chłopa, z którym nawet nie jesteś już związana wyłączył bo miał prawo a ty zajmij się czymś co go nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana:((((
Niby zerwal, ale nadal okazywal zazdrosc. Ech ci faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrhru
to proste, nie chce cie widziec ani slyszec, wywal jego nr i zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×