Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmiissiiaa....

Prolaktyna i bromergon...

Polecane posty

Gość mmiissiiaa....

Czy ktoras z Was zaszla w ciaze mniej wiecej w polowie brania pierwszego opakowania Bromergonu? Robiac test prolaktyna wyszla mi 20 razy wieksza a powinna 10... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepookoojoona
no wlasnie...tez jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta druga prolaktyna? tzn po tabletce? Mnie lekarka mówiła że spokojnie można zajść już w 1 cyklu brania tabletek jeśli lek na ciebie dobrze zadziała to ci szybciutko zbije. Ja też mam bardzo wysoką i też biorę bromergon i mam po nim takie radosne objawy ... krew z nosa, senność , mdłości, problemy z koncentracją... Czy wy też to odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta druga prolaktyna? tzn po tabletce? Mnie lekarka mówiła że spokojnie można zajść już w 1 cyklu brania tabletek jeśli lek na ciebie dobrze zadziała to ci szybciutko zbije. Ja też mam bardzo wysoką i też biorę bromergon i mam po nim takie radosne objawy...... krew z nosa, senność , mdłości, problemy z koncentracją... Czy wy też to odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta druga prolaktyna? tzn po tabletce? Mnie lekarka mówiła że spokojnie można zajść już w 1 cyklu brania tabletek jeśli lek na ciebie dobrze zadziała to ci szybciutko zbije. Ja też mam bardzo wysoką i też biorę bromergon i mam po nim takie radosne objawy...... krew z nosa, senność , mdłości, problemy z koncentracją... Czy wy też to odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. zaszłam w ciązę. takich atrakcji jak kornelkowa raczej nie mam- no poza sennością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
ja na szczescie zadnych skutkow ubocznych nie mam, wynik podwyzszonej prolaktyny wyszedl mi wlansie po tej tabletce ktora podaja i za godz robi sie wynik. Codziennie teraz biore po pol tabletki bromergonu i jestem w polowie i juz nie moge doczekac sie kiedy zobacze 2 kreseczki na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
a dlugo bierzesz juz tabletki? ja zawsze biore wieczorem i moze "przesypiam" to wszystko hihi na poczatku jak kladlam sie spac to czulam dusznosci, teraz tez tak mam ale nie sa duze i jakos jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś 20 dni, ale zaczęłam w środku cyklu. Też biorę na noc i jak go wezmę to automatycznie po 15-20 minutach padam a rano różnie bywa. Raz jest ok, raz beznadziejnie. Przez ostatnie trzy dni unikam łóżka bo mam wrażenie że jak się położę spać to już nigdy nie wstanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę
bromergon od sierpnia codziennie 1,5 tabletki wieczorem i jeszcze nam sie nie udało :(:( okazało się, że nie mam owulki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę
a skutków ubocznych brak. Normalnie jakbym zażywała witaminki :):) teraz od 2 cykli biorę CLO i też jak narazie cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak brałam 2 to chodziłam półprzytomna:)teraz biorę póć- ćwiartkę rano i wieczorem to jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
ja biore 26 dni..mam nadzieje ze teraz sie uda :) czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po clostil nie miałam żadnych skutków ubocznych mimo, że w ulotce można wyczytać wszystko co możliwe. A powiedzcie mi dziewczyny prowadzicie samochód po bromergonie? Bo ja sie boję, szczególnie z dziećmi jakbym miała jechać. Ostatnio albo na nóżkach albo czekamy na "powrót taty" z każdym wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza tabletkę wzięłam 1 marca a ciążę liczyli mi odkładnie od 1 kwietnia:)życzę aby i Tobie się tak udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę
życzę powodzenia.:):) Ja już czasami tracę nadzieję, że nam się uda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
ja jezdze codziennie do pracy i szczerze mowiac nie widze zadnej roznicy. Zawsze bylam nerwowa a teraz wydaje mi sie ze jestem troche bardziej. Lekarz mowil ze to sie bierze np. wlasnie ze stresu i z nerwow - podwyzszona prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę
ja prowadzę autko normalnie. Nic mi nie dolega. Też wyczytałam w ulotkach mnóstwo skutków ub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalai
ja bromka bralam przez 6mce ,odstawilam go i odrazu udalo mi sie zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
Kornelkowa Mama, dzieki! BARDZO BARDZO chcialabym :) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
Kornelkowa Mama, dzieki! BARDZO BARDZO chcialabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
Sorry za powtorke ale cos Kafe sie chyba wiesza hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię świetnie bo ja mojej Panienki też się nie mogłam doczekać i co miesiąc miałam lokalne doły :) Jeśli to prolaktyna jest tą główną przeszkodą to ją zbijesz szybciutko i na pewno się uda. Ginekolog ostatnio mi mówiła ze tą właśnie prolaktynę- po tabletce czyli czynnościową dużo łatwiej zbić niż tą pierwszą i jest mniej niebezpieczna dla organizmu. Tak wiec nie jest źle :) Mogło być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
dzieki za slowa otuchy :) Ciesze sie ze masz swoje Szczescie :) Ja nie trace nadziei i czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiissiiaa....
dzieki za slowa otuchy :) Ciesze sie ze masz swoje Szczescie :) Ja nie trace nadziei i czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×