Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabinka222

DRUGA KRESKA PO KILKU GODZINACH 3 testy!!!

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki planujące ciążę. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia od 2 miesiecy. Wiem, ze temat był już wielokrotnie poruszany, niemniej mój przypadek jest nadzwyczaj dziwny. Otóz zakupiłam ponoc najlepszy test ciążowy do wykrywania wczesnej ciąży. Tydzien przed planowanym okresem zrobilam test i wynik wyszedl negatywny, ale po godzinie pojawiła sie dosc wyrażna druga kreska. Dzien pozniej zrobilam kolejny tezt i sytuacja identyczna, z tym, ze druga kreska znacznie bardziej wyraźna. Dzis zrobilam trzeci i dopiero po godzinie pojawila sie druga kreska. Dodam, iz są one bardzo wyraźne, 2 odtatnie niewiele różnią się od kreski testowej. NIe wiem co o tym myśleć. Z natury jestem niecierpliwa i chyba za bardzo chce tego dziecka :) beta HCG nie wchodzi w gre, bo u nas na wynik czeka sie 3 dni... Pozdrawiam i licze na wasze spostrzeżenia. Czy któaś z was miałą taka sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sprawdza się testu po kilku godzinach, bo wtedy substacje z paska kontrolnego migrują po wilgotnym teście i mogą wybarwić pasek oznaczeniowy, dając wynik fałszywie dodatni. masz napisane w teście po jakim maksymalnie czasie sprawdzić wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. Wszystko byłoby ok, gdyby ni fakt, ze wszystkie 3 testy wyszły tak samo, a właściwie na tym ostatnim teżcie kreski byly niemal identyczne. Zapomniałam dodać, iż od tygodnia czuje się fatalnie. Najchętniej przespaląbym caly dzień, vo wczdeśniej nigdy mi sie nie zdażalo. DO tego boli mnie brzuch jakbym miała okres. Dzis rano straciłam na moment przytomność... Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfufr
przeczytaj uważnie ulotke - o ile umiesz czytac a sie dowiesz ze test odczytuje sie ejdynie po kilku minutach a nie godzinach. po kilku godzinach mozesz nawet i matke boska zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie podstawowe badanie krwi, idź do lekarza ogólnego, bo utrata przytomności to nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakręcaj się tak! to są objawy ciąży albo ciąży urojonej :P poczekaj do terminu miesiączki, jak nie dostaniesz zrób test z porannego moczu, odczytaj wynik w czasie podanym na ulotce (zwykle 3-5 minut) i wyrzuć test!!! nie patrz na niego więcej bo potem zachodzą tam różne reakcje chemiczne niekoniecznie związane z ciażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj Kop
hahaha bo godzinie to nawet facetowi by wyszla druga kreska:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od tygodnia czuje się fatalnie. Najchętniej przespaląbym caly dzień, vo wczdeśniej nigdy mi sie nie zdażalo. DO tego boli mnie brzuch jakbym miała okres. Dzis rano straciłam na moment przytomność..." -czujesz się zmęczona bo jest początek wiosny, większość osób tak ma -boli cię brzuch bo za chwilę masz termin okresu, to dlaczego ma nie boleć? -straciłaś przytomność bo jesteś osłabiona po zimie, masz anemię, zdenerwowałaś sie, nakręcasz sie za bardzo................powodów może być mnóstwo niekoniecznie ciąża. poczekaj te kilka dni i jak okresu nie będzie zrób test, tylko nie patrz na niego po terminie podanym w ulotce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko-wiem jak wielka jest chęć posiadania dzidziusia, bo sama to niedawno przechodziłam...tez staraliśmy sie o rodzenstwo dla naszego pierworodnego, ale niestety w chwili obecnej z powodu problemów zdrowotnych musze tą myśl i plany odłożyc na później...ale do rzeczy, tez czekałam z niecierpliwościa na dni płodne, potem na testowanie, najlepiej jak najszybciej, zakupiłam Bobo test, strumieniowy, najbardziej czuły, na poczatku 1 kreska, wyrzuciłam test, ale cos mnie tkneło i gdzies po godz. wyjełam ze śmieci-patrze, 2 kreski, nei byłam pewna, wiec na drugi dzien zrobiłam 2 test i zastosowałam sie do ulotki-1 kreska, @ na drugi dzień..ale czytałam podobne sytuacje u dziewczyn gdzie t a2-ga kreska po godzinie oznaczało faktycznie ciazę...dla pewności zrób jeszcze raz test i najlepiej idź do lekarza, bo omdlenia nie sa normalne...pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze odpowiem na durne pytanie, zadane przez jedną z internautek: Umiem czytać!!! Jestem osobą z wyszym wykształceniem. Zresztą skoro pisze, korzystam z forum jest to chyba jednoznaczne (choć jak widać nie dla wszystkich). Zadałam pytanie, ktore mnie nurtowalo, zakładając, że odpowiedzi udzielą mi osoby normalne... Cóż... Po drugie przy pierwszej mojej ciąży też wynik wyszedł po godzinie. Zrobilam wtedy Beta HCG i wynik wyszedl pozytywny, niemniej byla troche zbyt mała ilość hormonu. Okazało się, że ciąża była, ale płód obumarł :(. Przy drugiej ciąży wszytsko bylo ok, nie robilam testu, tylko od razu poszłam do lekarza, bo przeczuwałam ciążę. Teraz mam pieknego rocznego synka. Teraz troche sie przeraziłam omdleniem, posłucham rady i zaczne od badania krwi, niedawno przechodziłam anemie, wiec mogla powrócic. Dodam jeszcze na zakończenie, iż jeśli kobieta chce mieć dziecko nawet medyczne twierdzenia nie mają znaczenia. Jednak rozumieją to tylko te osoby, które to przeszły, albo te, które straciły już kiedyś dziecko:((( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasiulak Dziękuję za miłe słowa. Tez znam 3 koleżanki, które miały podobna sytuacje. Lekarze nie zawsze interpretują taki wynik jako negatywny. Stąd moje wątpliwości. Jutro wybiorę się na badanie krwi. To chyba jedyny sposób na rozwianie wątpliwości, bo na wizytę u lekarza jest chyba jednak za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasiulak Dziękuję za miłe słowa. Tez znam 3 koleżanki, które miały podobna sytuacje. Lekarze nie zawsze interpretują taki wynik jako negatywny. Stąd moje wątpliwości. Jutro wybiorę się na badanie krwi. To chyba jedyny sposób na rozwianie wątpliwości, bo na wizytę u lekarza jest chyba jednak za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka-widzę, ze przeżyłyśmy obie to samo...ja pierwszego synka donosiłam bez problemów (ma teraz 3 latka, jest pięknym , radosnym dzieciakiem) kolejną ciąże poroniłam dośc wcześnie 4-5 tydz, kolejna w 12 tyg...to okropny ból i nikomu tego nie zycze...okzałao sie, ze cierpie na nadczynnośc tarczycy i na dzidziusia musze poczekac około 2 lat (tyle trwa leczenie)...nigdy nie zapomne tego co mnie spotkało i co najgorsze ciagle to do mnie wraca...pozdrawiam i czekam na cudne wieści...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kasiulak Dziękuję za miłe słowa. Tez znam 3 koleżanki, które miały podobna sytuacje. Lekarze nie zawsze interpretują taki wynik jako negatywny. Stąd moje wątpliwości. Jutro wybiorę się na badanie krwi. To chyba jedyny sposób na rozwianie wątpliwości, bo na wizytę u lekarza jest chyba jednak za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wkręcaj sobie
test daje wiarygodny wynik na ogół do 5 minut po nasikaniu na pasek.(różny czas wtestach różnych firm). potem już się na niego nie patrzy. mi po godzinie i 3 kreski wychodzą:O zresztą sama widzisz, poprzednio miałaś tak jak teraz i płód był martwy:Opo co ci to, poczekaj lepiej do miesiączki:Opowodzenia w staraniach i w donoszeniu ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozen39
czesc mam 39 lat i staram sie od 8 miesiecy ale w sumie tak od 4 bo a to bylam chora a to poklocilam sie z mezem itd. z pierwsyzm dzieckiem wyszlo od razu a tutaj tak dziwnie- taka bylam pewna. zrobilismy badania- wszystko super. Wiec zrobilam monitoring i dostalam dufaston. Sama czulam ze mam troche za krotkie cykle- wiek juz nie super mlody. I mam 2 dni do okresu. a przedwczoraj wyszedl mi test ciazowy z druga kreska. ale zniknela- po 15 minutach. i tak byla ledwo widoczna. Potem zrobilam 5 innych testow i nic. Poszlam spac a rano na 3 z 6 ledwo widoczne kreski. Dizs od rana tez zrobilam juz z 3 a wczoraj z 6. w sumie bardoz wczesnie mi to wyszlo. Co o tym sadzicie? Mysle ze cos jest tyko tak wczesne ze moze jeszcze poronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozen39
teraz juz prawie na kazdym wychodzi - zalezy od testu ale nie od razu. Na niektorych testach jest widoczna druga a na niektorych prawie w ogole. Bardzo te testy roznia sie od siebie. A na strumieniowym niby najlepszy bo najczulszy to w ogole nic nie widac. Wiec juz go w zyciu nie kupie i nikomu nie polece. no i oczywiscie jak test wyschnie to wtedy widac b dobrze. na beta nie pojde bo jak mi wyjdzie nic to bede rozczarowana a tak to jeszcze kilka dni sie pociesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozen39
dodam ze jak nie bylam w ciazy to nigdy nie wychodzila druga kreska nawet po 10 godzinach - nawet po 10 dniach - wiec cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozen39
jejku dopiero teraz przeczytalam post jak jakas wariatka odpisuje biednej dziewczynie czy aby na pewno umie czytac!!!! To szczyt chamstwa albo jakas prowokacja!!! o co chodzi??? to chyba jakies heaterski trick. Bo inaczej nie umiem sobie tego wytlumaczyc. Ale niektorzy ludzie to banda frustratow. "Kiedy sie dziwic przestane"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frozen, ten temat ma 5 lat, nie wiem czy zauważyłaś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdona
To jest normalne ze gdy kobieta zobaczy 2 blada kreske to mysli ze jest w ciazy.ja tak mialam.mam4poronienia za soba okazalo sie ze mialam nadczynnosc po 1.5roku leczenia norma co endokrynolog mi powoedziala oby tak dalej.od ginekologa dostalam ovarin.i tez comiesiac robilam testy a tu@.teraz mam za soba 4 testy zrobione gdzie kazda pokazala bardzo slaba druga kreske ale po PARU godzinach.niewiele myslac zrobilam beta i co ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) mam do was pytanie . Moja @ skończyła się 10.01 i w dno płodne wspolzylam z moim chłopakiem co drugi dzień do końca we mnie. Dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny ;( Kiedy najlepiej zrobić kolejny? Pomocy bardzo chce mieć dziecko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

witam 

owulację miałam 11,01,2020 a okres mam mieć 26,01,2020. kiedy powinnam zrobić test ciążowy i beta żeby wyszo wiarygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×