Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipikarra

depilacja laserem

Polecane posty

lepiej niż do studio laser nie mozna trafić w stolicy, świetni specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się depilacjami, jak czytałam to sa liderem na rynku, najlepiej zgłosić się do nich na konsultacje i oni już powiedzą co i jak i wycenią w zależności jako będa depilować na brodzie, ale wiem, że wąsik u nich kosztuje ok 180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najskuteczniejszą metoda w tym przypadku będzie laserowe usunięcie włosków, zwłaszcza gdy włoski są ciemne - przy depilacji maszynką jeszcze tego samego dnia delikatnie odrastają i są szorstkie, ponadto lubią niestety wrastać... Moim zdaniem tylko depilacja laserowa może całkowicie usunąć owłosienie i problem. Najlepiej zrobić to w salonie, który specjalizuje sie w zabiegach laserowych np. Studio Laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówczyniami , że laser jest najlepszy i najskuteczniejszy także słyszłam, że to studio laser jest bardzo polecane w wielu miejscach, przede wszystkim mają duże doświadczenie i co wazne ceny też są bardzo konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_kleczkowska
Słuchajcie, czy możecie polecić mi w Krakowie dobry gabinet, w którym bez długiego okresu czekania będe mogła umowić sie na zabieg depilacji laserowej ? Chce przed urlopem jeszcze zakończyc zabieg, więc w sumie teraz to już ostatni dzwonek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Powtórzę część mojego niedawnego wpisu, który zamieściłam w innym poście ale tu generalnie lepiej pasuje. Dwa lata temu zdecydowałam się na depilację laserową w bardzo dobrym krakowskich salonie. Depilacja całej twarzy: broda, policzki, szyba , górna warga - łącznie za zabieg 700 zł (z 50% zniżką! - bo wtedy byłam jeszcze studentką). Wydałam w sumie ponad 4000 zł. Warunki miałam świetne: ciemne, grube włosy, blada cera - kosmetyczka wróżyła mi oszałamiające wyniki, włoski "super się wypalały", potem jeszcze piękniej wypadały. Efekty: największe na samym początku, wyraźny ubytek włosów na twarzy, jednak z każdym kolejnym efekty coraz mniej widoczne. W sumie zajęło mi to około roku. Włosy się przerzedziły, osłabły ale uwaga! nic nie trwa wiecznie. Nie minął kolejny rok i włosy zaczęły odrastać, jedne szybciej inne wolnej. I dzisiaj jestem w punkcie wyjścia. Biedniejsza o 4000 zł i bardzo ale to bardzo rozczarowana depilacją laserową - nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajajka
najpierw wypadałoby się chyba przebadać pod kątem problemów hormonalnych, żeby zminimalizować ryzyko powrotu niechcianego owłosienia, sam laser hormonów nie "naprawi" przecież. a na stronie tego studio laser piszą, że mają laser diodowy. z tego co czytałam w przeciwieństwie do ipl on daje pozytywne efekty depilacji, rzeczywiście warto wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkaa
ja miałam dośc spore owłosienie na brodzie - ciemne - czarne twarde włosy - karnacie mam jasna - po pierwszym zabiegu widzialam kolosalną roznice ! fakt strasznie duzo wyskoczylo mi malych czerwonych krostek - ktore po kilku dniach znikly ... przeszlam serie 5 zabiegow i od ponad roku nie ma sladu po wloskach ! naprawde polecam ci autorko laser- sama wiem jak to jest miec "brode" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitkaa
do Katharina2207 -> 1. wlos po dobrej depilacji laserowej umiera - umiera cebulka więc dziwne że ci pojawilo sie na nowo owlosienie 2. usuwanie wloskow to tylko usuwanie objawow nie choroby - nalezy leczyc to zaburzenie hormonalne jesli wlosy dalej powstaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze bardzo się bałam, że trafię na jakiś feralny salon i tylko wydam niepotrzebnie kasę, także w sumie ze 3 lata wstrzymywałam się z decyzją czy wybrać się na laser czy nie. W końcu sytuacja "nie do opanowania" i generalna załamka coraz bardziej skłaniały mnie do tego pomysłu. Któregoś dnia przez przypadek na grouponie trafiłam na ogłoszenie o 6 miesięcznym karnecie na depilację laserem lighsheer (czy jakoś tak :p), generalnie laserem diodowym. Karnet kosztował mnie 249 zł, dało radę w tym czasowo zmieścić 4 zabiegi, za 2 tyg mam ostatni i myślę, że naprawdę OSTATNI, a włoski miałam mieszane i cienkie- białe, i grube- ciemne. Pozbyłam się kompleksu, który prześladował mnie od 8 lat i niemal poryczałam się ze szczęścia. Jeśli mogę polecić zakład to dermaline na Jana Pawła w Warszawie. Babka, która wykonuje zabiegi jest spoko, można z nią pogadać, chociaż na początku wyglądała mało sympatycznie :P Wygląd saloniku i brak komputera, zamiast tego karty i zeszyt na zapisy początkowo mnie przeraził, ale na szczęście nie okazało się, że to firma "krzak". Ceny też mają fajne, mimo że zrezygnowali z grouponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Ja szukam dobrego salonu w Krakowie, w którym mozna wykonac depilacje. Czy mozecie cos polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak najbardziej za depilacją laserową jest to super zabieg,który pozwala na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.Jest to zabieg szybki i bezbolesny gdyż wiązka światła lasera,która przenika przez skórę niszczy komórki mieszków włosowych .Ja już zbliżam się ku końcowi ostatniej serii i efekt jest wyśmienity.polecam nie tylko mieszkankom trójmiasta gabinet medycyny estetycznej Elmed Ul.Haffnera 6 Sopotl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esssmerka
W Krakowie w Bona Dea do końca roku możesz wykonać taniej taki zabieg, wiec w sumie moze warto skorzystać i jednak troszkę jeszcze na koniec roku zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znane jest mi bardziej Studio Laser w Warszawie, które ma jedne z nowocześniejszych laserów diodowych - LightSheer firmy Coherent ;) bez bólu i bez poparzeń ;) a przy okazji ze świetnym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabinetów to jest wiele ale zanim jakiś wybierzecie to dowiedzcie się na jakim sprzęcie pracują i jakie zabiegi oferują!! Zapytajcie o zabiegi Soprano XL. Jest to bezbolesna procedura depilacji (epilacji) laserowej która jest możliwa dzieki zastosowaniu metody IN-Motion. Technologia bezbolesnej epilacji IN-Motion dostępna jest tylko podczas zabiegów laserem diodowym Soprano XL. Dostarczane do mieszków włosowych światło skutecznie blokuje wzrost komórek odpowiedzialnych za wyrastanie nowych włosów. Dzięki specjalnej technice wykonania zabiegu i „ruchomej głowicy laserowej można jednorazowo przeprowadzić sesję na dużo większej powierzchni co czyni pojedynczy zabieg znacznie szybszym a przede wszystkim bezbolesnym. tutaj możecie więcej poczytać o tym: http://www.estesalon.pl/9,depilacja-laserowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem bardzo zadowolona z depilacji laserowej w Studio Laser. Efekty naprawde bardzo fajne. Tylko jak się wybieramy na taką depilację to się trzeba dokładnie przyjrzeć miejscu, gdzie się chcemy wybrać, żeby kłopotu nie było, że coś niedokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłMoja
Witaj, Ewa, zabieg depilacji jest bezbolesny tutaj masz film z zabiegiem depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest , polecam poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsza 22
Pomocy! Mam ogromny problem z nogami. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, czytałam o nim trochę tutaj http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RootGirl 44
Naturalne metody są najlepsze Od kilku lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyPasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Najpierw kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 25
Moja siostra zrobiła sobie depilacje laserową, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Nie bolało i nie ma po tym śladu. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola 44
To może się wam przydać wyszukałam super wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to znaleźć gabinet z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirojkaa
Przy tego typu zabiegach warto sprawdzać wcześniej opinie gabinetu do którego się udajemy. Mi się to udało ponieważ u http://medykestetic.pl/ wszystko poszło tak jak powinno długo nie czekałam na termin depilacji, a po zabiegu mogę śmiało powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowana! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie https://www.beautyskin.com.pl/ masz kontakt do kliniki w której ja miałam robioną depilację dość intymnych miejsc...bałam się strasznie ale okazało się, że tak naprawdę nie było czego. Nowoczesny sprzęt plus bardzo pewna ręka pani która wykonywała depilację i wszystko poszło sprawnie i nomen omen – gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×