Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barakuda79

Szukam Konsultanta ślubnego

Polecane posty

Gość Barakuda79

Witam, Poszukuje sprawdzonego konsultanta ślubnego z Warszawy? Nie mam wcale czasu, zeby zająć się przygotowaniami i potrzebuje pomocy.... Pomożecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocktails
zapraszam:) chetnie przesle oferte na maila takze prosze o namiary:)). www.cocktails4all.com.pl robert@cocktails4all.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub z finezją
WEDDING PLANNER'S ŚLĄSK FINEZJA ŚLUBU UL. SOKOLSKA 7A 40-086 KATOWICE BIURO@FINEZJASLUBU.PL WWW.FINEZJASLUBU.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1838@wp.pl
Chcesz aby Twój ślub był wyjątkowy, a nie masz pomysłu bądz czasu? Zostaw to doświadczonej wedding planerce:) Pomogę Ci we wszytskim, -zoragnizuje całą ceremonie, ślub oraz orkiestę, fotografa, kamerzystę, samochód, pierwszy taniec, pomogę dobrać stroje ślubne... i wszytsko co tylko sobie wymarzysz... wiecej informacji chętnie udziele telefonicznie pod numerem 609304295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdelaGda
ZNOWU TA GŁUPIA REKLAMA I CZATOWANIE NA NAIWNYCH. Czy nie lepiej normalnie uczciwie się zareklamować??? Tylko debil i człowiek który nie potrafi logicznie myśleć skorzysta z poleceń pisanych na forum internetowym. Aż strach pomyśleć jak taki człowiek może założyć rodzinę i mieć potem swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Drodzy Narzeczeni, Chciała bym Wam zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniach ślubnych i weselnych jako doradca śluby Ulotna Chwila. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć czas na poszukiwanie sali, zespołu muzycznego, fotografa, sukni ślubnej, garnituru czy limuzyny itd. Sama organizowałam swój ślub od a do z. Zrobiłam na nim wszystko nawet zaproszenia czy księgę gości, sama znalazłam zespół muzyczny itd. Dlatego też postanowiłam pomagać innym. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i ta chwila, która ma zostawić pamiątkę na zawsze i pozostawić miłe wspomnienia. Chcę przeżyć to jeszcze raz i być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, a dzięki temu poczuje się jak to ja bym brała ślub i dlatego dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Doradzę przy wyborze: strojów weselnych oraz dodatków, kosmetyków czy welonu, butów , kwiatów itd., wynajęciu odpowiedniej sali na przyjęcie czy też wesele, wyszukaniu auta jakim byście chcieli jechać do ślubu, oraz goście, znalezieniu zespołu muzycznego czy też Dj didżeja znalezienie dobrego fryzjera, kosmetyczki, manikiurzystki, wybraniu wzorów zaproszeń, savoir vivre, oraz usadzaniu gości, dekoracje sal, menu odpowiednie dla gości i młodej pary, alkohol, wyborze podziękowań dla gości, oraz ,dla rodziców, wybraniu firmy która ustroi kościół i sale weselną, restaurację bądź auta, usługi dodatkowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. Oferta tylko z Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail: Marta.ulotnachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam. Wasz doradca śluby Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invento
Wszystkich zakochanych zapraszamy do skorzystania z naszego wedding plannera. Organizujemy również wieczory kawalerskie, panieńskie. www.invento24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldek 28
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Zdecydowaliśmy temat wystroju przekażemy fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia z Wawy

Zastanów się czy chcesz organizować wszystko w swoim zakresie, może pomoc konsultanta? 

https://www.facebook.com/RudyLisWeddingPlanner/

Polecam, nic nie musiałam robić, wszystko miałam sprawdzone, nawet taka trywialna rzecz jak wygląd sztućców, wydaje się śmieszne ale byłaby wtopa! Wesele było w konwencji biel, złoto, pudrowy róż... a sala chciała rozłożyć srebrne sztućce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×