Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość aaannkaaa
************************************************************ ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK.......26.04.........27/28.........8/9.05.......... 22/23.05 ETERNO30........3.05..........?..............????.......???? ALUKA - 28......12.05.........ok.30.......ok 25.05..... ...ok.10.06 SURFITKA.....28.04.........30-31..........13-14.05...... ... ......28.05 BETI 30.........27.04..... ...28-33..........10-15.05.......ok.30.05 AGNES85 - 25.....4.05.....nie wiem już......ok 22.05?........ .8.06 ?? 2010/2011....15.04.......26-28...........26-29.04........ /10-12.05 MAJKA89......08.04........30-32..........19-23.04........ ....7-9.05. ANITIA-28.........20.04.........27.............04.05..... . .........18.05 MAMIKA30 -30.......28.04........30-34.........ok.10-15.05.... .....29.05 SODALITE 35.........28.04.......28/29.........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ........20.04............25/26..........15.05., ale nie robię tylko czekam ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20...........12 styczeń kacha855555555 - 24............21 styczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
sorki dziewczyny zamotałam się trochę:) długo mnie tu nie było, byłam wczoraj w końcu u lekarza, stwierdził 7 tydzień a termin mi wyznaczył na wigilię... jestem ciekawa jak my poinformujemy naszą rodzinkę, mąż tak się cieszy, że najlepiej teraz by każdemu powiedział ehhh.... kacha855555555 ja nawet teraz dokładnie nie wiem co można a co nie w ciąży...a jak byłam wczoraj u lekarza to zupełnie zapomniałam się zapytac:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
A swoją drogą to nie pasuje do Was bo wszystkie się starają lub oczekują w 2011 a ja jeszcze jestem na 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że trochę się stresuje. Dokładnie...też sama nie wiem, jak organizm reaguje na ciąże, jakie są objawy sprawdzone, co jest zagrozeniem a co nie...Ech... Boję się czy wszystko jest ok. W sumie to nawet pewności nie mam, dopiero dziś rano wyszły mi ledwo widzialne dwie kreseczki i wszystko jest dla mnie wielką niewiadomą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
ja już się przyzwyczaiłam do tej myśli, tylko nie cierpię jak mnie mdli:( to jest masakryczne... ja mam następną wizytę 7 czerwca, więc jeśli nie zapomnę to się wszystkiego wypytam lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia dziek za pocieszenie. wiem że nic nie dzieje sie bez przyczyny i w tej chwili ktorej chcemy. Cały czas sobie powtarzam ,że to ze jest owulacja nie znaczy ,ze zajdę! Ale czuje jakies wewnetrzne ciśnienie ktorego nie mogę się pozbyć. Ja mam 34 l mąz 42 więc dla nas to ostatni dzwonek. Dosłownie czuje presje czasu to okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha855555555 gratuluje dwóch kreseczek :-) beti2905 moja koleżanka też stosowała testy owulacyjne nie pokazywały jej owulacji wybrała się do gin. i okazało się, że nie ma jajeczkowania, dostała odpowiednie leki chodziła na monitorowanie cyklu i po niedługim czasie udało się jest teraz w 21 tyg ciąży. więc może lepiej upewnić się u lekarza czy jajeczkowanie napewno jest. kasiulek85 skoro teraz inaczej się czujesz to może faktycznie tym razem będzie córa :-) pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
aaannkaaa - pasujesz do nas pasujesz :-) pisz jak najwięcej, przyda nam się ta wiedza :-) jeszcze nie powiedziałaś rodzince ? :-) magdaretka - wiem,ze łatwo powiedzieć, ale staraj się nie myśleć o tym upływie czasu, uda Wam się na pewno, trzeba być dobrej myśli... Mamika niby w poprzednich cyklach były objawy, ale nic nie zaszkodzi skonsultować tego z ginem, a nóż widelec coś to pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie przejmujcie sie ciaza to nie choroba, to po prostu stan. Wiec spokojnie wszystko dla ludzi, mozecie wszystko z wyjatkiem paru rzeczy :). Po pierwsze zadnego dzwigania ciezarow itp. Jesli chodzi o jedzenie to jedzcie duzo warzyw i owocow, najlepiej ok 5 porcji dziennie, mieso, ryby groszek i jajka, ale nie wolno jesc jajek na miekko, zeby zoltko nie bylo miekkie. Starajcie sie unikac orzechow bo dziecko potem moze byc uczulone na orzeczy. Wszyskie miesa i jajka musza byc dobrze upieczone. Malo cukru i tluszczow. Duzo ryzu, ziemniakow, kluskow, sredniej ilosci mleko. A teraz najwazniejsze czego powinnyscie unikac: serow kozich typu feta, camembert, brie. Unikajcie jedzenia pasztetow, surowego i niedogotowanego miesa i jajek. Jakichkolwiek produktow z watrobki. Ma duzo witaminy A ktora hamuje rozwoj dziecka, wiec nie wolno zadnych suplementow diety zawierajacych witamine A lub rybi olej. Unikajcie takze niektorych rodzajow ryb, jak rekin, czy merlin. Tunczyk wskazany maksymalnie jedna puszke na tydzien nie czesciej. A i jeszcze niepasteryzowane mleko. To tak z grubsza. Jesli chodzi o leki unikajcie, jesli cos was boli mozecie wziac apap lub paracetamol ale nigdy w zyciu ibuprofenu lub nurofenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! troszke mnie nie ma a tu tyle napisane super ze topik sie rozwija:)nie mam na nic czasu i dopadl mnie katar okropny jestem nie do zycia ale czytam was i gratuluje i ciesze sie z wami😘😘😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
beti2905 no jeszcze nie powiedzieliśmy, rodzinka męża na pewno się ucieszy, ale moja to sama nie wiem... z nimi mieszkamy i za wesoło nie jest:( poza tym ja studiuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK.......26.04.........27/28.........8/9.05.......... 22/23.05 ETERNO30........3.05..........?..............????.......???? ALUKA - 28......12.05.........ok.30.......ok 25.05..... ...ok.10.06 SURFITKA.....28.04.........30-31..........13-14.05...... ... ......28.05 BETI 30.........27.04..... ...28-33..........10-15.05.......ok.30.05 AGNES85 - 25.....4.05.....nie wiem już......ok 22.05?........ .8.06 ?? 2010/2011....15.04.......26-28...........26-29.04........ /10-12.05 MAJKA89......08.04........30-32..........19-23.04........ ....7-9.05. ANITIA-28.........20.04.........27.............04.05..... . .........18.05 MAMIKA30 -30.......28.04........30-34.........ok.10-15.05.... .....29.05 SODALITE 35.........28.04.......28/29.........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ........20.04............25/26..........15.05., ale nie robię tylko czekam ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20...........12 styczeń kacha855555555 - 24............21 styczeń? Dzieki za slowa co do testow, na pewno kupuje te elektroniczne, nie ma co zgadywac, wedlug tych owulacja byla na kilka dni przed co sie spodziewalam, a zmylil mnie nie do konca czytelny, przejrzysty/ CIEMNY pasek, bez sensu, a teraz juz go wogole nie ma, tego dolnego wiec ... po ptokach, to bylo to, powinnam sobie uswiadomic, bo ostatnio mi hormony skacza i bywam pod czas owulacji poddenerwowana jak przed miesiaczka, moze te hormony juz glupiej,starzeja, ech, bez sensu jakos. Nawet nie wiem teraz kiedy moja nastepna miesiaczka, bez sens, cale zycie mialam regularnie a jak pomyslalam o dziecku to jakies jaja, nic nie wiadomo od kilku miesiecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite wiesz, mnie też to zdziwiło, że podczas dni płodnych oprócz bolących jajników co jest normalką, przez dwa dni chodziłam taka podminowana i wszystko mnie wkurzało dokładnie tak jak przed miesiączką. Ja mniej więcej wiem kiedy dostanę następny okres, bo do dnia w którym bol jajników jest najgorszy dodaję dwa tyg. i w sumie mniej wiecej tak dostaje. Dziś jest mój 17 dzień cyklu i zaczęły mnie boleć piersi co jest dziwne bo zwykle zaczynają mnie boleć przed okresem ale nigdy nie miałam cyklów krótszych niż 29 dni, a wychodziłoby, że ten będzie krótszy. dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super info o diecie w ciąży, a sa jakies dietetyczne wskazówki jak dieta powinna wyglądać podczas starań lub czego unikać? Wiesz zdziwiłam się że ryba w nadmiarze jest nie wskazana , Ja uwielbiam rybki a tuńczyka właśnie mogła bym jeść codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! zauważyłam że jak zawsze mogę popisać z wami to nikogo nie ma! ale wiem że pracujecie i dlatego was nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05............ 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........?..............????..................???? ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......15.04.........26-28........26-29.04....... ..10-12.05 MAJKA89..........08.04........30-32........19-23.04..........7-9.05. ANITIA-28........20.04.........27............04.05..... . ......8.05 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń kacha855555555 - 24............21 styczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z uczelni i powiem Wam dziewczynki że strasznie mi dziwnie. Mam takie uderzenia gorąca, a na dodatek jestem biała jak ściana i mam strazne "worki" pod oczami. Idę się położyć, bo czuje się bardzo zmęczona. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie kochana, większośc kobiet poczatek ciaży tak znosi. Ja np. przespałam cała niemal ciaze. Wystarczyło ze gdzies usiadłam cieplutko mi sie zrobiło i sennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a ja tez sie tak dziwnie czuje, caly czas chodze z wypiekami na twarzy. Ostatnim razem jak mialam wypieki to bylam w ciazy, no ale teraz sama nie wiem, tyle sygnalow odczytuje za i zaraz mnostwo innych przeciw. Niby cycki mnie jakos bola, ale sama nie wiem. Juz niedlugo wtorek. nie wiem czy wytrzymam zeby wczesniej testu nie zrobic. Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Hej kacha855 gratuluję! Super że kolejna z nas zafasolkowała! :-) anitia trzymam kciuki oby się udało! Ale mnie ta pogoda denerwuje! Nic mi się nie chce, jestem padnięta tym tyg dobrze że już weekend! Jutro dzień sprzątania a ttak mi się nie chce!!! :/ Wiesiolek ostro działa mam taki śluz, że nie pamiętam kiedy tak miałam. Dużo łatwiej rozpoznać po nim dni płodne i może mi coś wyreguluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama chcialabym sprobowac tego wiesiolka. Gdzie ty go kupowalas w aptece? Nie wiesz przypadkiem czy moglabym go zamowic przez internet. Wiesz ja nie mieszkam w polsce no wiec tu nie jest on dostepny niestety./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Chyba ja też kupię sobie tego wiesiołka... Anitia trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia jesli szukasz angielskiej nazwy wiesiołka to podaje evening primrose oil ja tez nie mieszkan w polsce i znalazłam pod ta nazwą kapsułki oleju z wiesiołka. Tez zaczynam brać:). Dzisiaj mam owul więc trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo, ale w miedzyczasie wlasciwie sama znalazlam. ale dzieki jeszcze raz. Jesli dostane@ we wtorek to pojde i kupie. I w tym miesiacu sprobuje z nium/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika, to sie ciesze, ze mamy podobne objawy, nie wiem moze to wiek, ale potwor ze mnie podczas owulacji tez wychodzi, moze musze sie tym bardziej sugerowac, bo bol jajnikow, jakos nie wspolgra z tym co mi online wykazy pokazuja, z testami tez nie wspoigra, ech, ja naprawde mam nadzieje, ze nie bedzie z tym duzego zachodu, przeraza mnie co tu piszecie: inseminacja, monitorowanie cyklu, nie wiem czy mam zdrowie do takich rzeczy, mam nadzieje, ze wsztystko u mnei w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz monitorowanie to tylko przeciez zwykle usg w czasie owulacji dla sprawdzenia czy ona po prostu byla i jak duzy jest pechrzyk i czy w ogole pekl. Tak zeby sprawdzic i nie miec watpliwosci ze jest ok. Ja tez mam juz 29 lat, znaczy skoncze w grudniu ale od kiedy pamietam, jak tylko odstwilam tabletki anty to owulacja i bol jajnikow byly zawsze. Ale czesto jest tak ze jajniki zaczynaja bolec a owulka jest za 2=3 dni wiec dziewczyny bez zalamywania sie i do roboty :) i czerpcie z tego przyjamnosc. Bede potem dzisiaj pracuje, niestey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) przepraszam,że nie pisałam, ale zwyczajnie nie miałam kiedy.W tym tygodniu skończyłam 30 lat, ale jakoś nie czuję przełomu;) @ w tym miesiącu dała mi popalić, przez pierwsze 3 dni czułam się okropnie, brzuch wielki i ciągle byłam na lekach. Wyczerpałam limit środków przeciwbólowych na następny miesiąc, hi, hi. Co do naszych starań,to tylko skończy się @ zaczynamy:) Już ochłonęłam co do doszukiwania się objawów, w tym miesiącu nic nie robię,żadnych testów i innych historii;)Pełen spontan. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×