Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Witam Was w ten deszczowy poranek! Właśnie wstałam, zrobiłam sobie kawe na pobudzenie myśli:) Dziś już czwartej, jeszcze tylko piątek i wolny weekend:) Co prawda planów na weekend nie mam, no bo taka brzydka pogoda, ale i tak miło będzie posiedzieć w domu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluka🌻dla Ciebie na dzien dobry przylaczam sie z kawka do Ciebie okropny ten maj:( ja tez czekam na weekend w domku mam tyle pracy mokro psy biegaja i dzieci w domu niezbyt czysto przez to:(ale sobota jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. eterno trzymam kciuki aby staranka okazały się owocne U nas pochmurno, ale na szczęście nie pada. Ja jestem z podkarpacia i u nas wiele miejscowości zostało zalanych :-( na szczęście w moich terenach jest ok W niedziele mój synek kończy dwa latka, więc czeka mnie przygotowanie imprezy urodzinowej, weekend zapowiada się więc pracowicie :-) a za tydzień wyjeżdzamy na sobote i niedziele w góry, jest to wyjazd organizowany przez zakład pracy mojego męża. Za tydzień też przypada 10 rocznica naszego poznania się, więc jeśli test okazałby się pozytywny to miałabym fajny prezen dla męża :-) końcówka maja zapowiada się więc u mnie bardzo ciekawie :-) Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Ja dziś jestem nieprzytomna-poszłam spać o 3 rano, a wstałam o 9. do tego źle się czuję. Jakby mnie przewiało. Co do staranek-to nie ma kiedy i odpuściłam sobie,będzie co ma być;) U mnie cieplutko, ale się chmurzy okropnie i pewnie będzie padać. U mnie weekend nie wiem na razie jak się zapowiada, ale chyba będę musiała iść do pracy. Matko, ja już nie mam siły, a tu jeszcze zapowiada się 3 dni do pracy łącznie z dzisiejszym;) pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście weekendy mam wolne, ale za to cały tydzień w pracy daje mi tak bardzo w kość, że nie wyrabiam:( U mnie wreszcie się rozjaśniło, przestało padać. Oby nie zaczęło znowu. Dziś mam męża w domu, to może coś z tego wyniknie hehehe:) Chociaż to dopiero 9dc, wiec jeszcze za wcześnie. Ale co tam! Praktyka czyni mistrza, więc trzeba trenować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś też jestem padnięta, byłam w pracy 11h i jeszcze na siatkówce byłam właśnie przyszłam! Padam!!! Dziś jestem zadowolona bo M poszedł zbadać jeszcze raz nasienie i wyniki znacznie się poprawiły!! :-) Mam nadzieję że jak zrobię hsg w następnym miesiącu to już nam się uda - w moje urodziny w czerwcu :-) U mnie dziś była piękna pogoda można było się opalać :-) Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urodziny tez w czerwcu moze sobie damy rade zrobic prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym miesiacu zaczynam brac wiesiolka, zobaczymy czy on mie toche ureguluje, a w poniedzialek mam usg, ciekawe czy znajda przyczyne moich krotkich @. Mam nadizeje, bo juz nie daje rady. Zaczynam sie niezle lamac. I postanowilam ze zaczne robic prawo jazdy, moze to mnie oderwie od myslenia. A tak w ogole to jak wy dziewczyny bierzecie tego wiesiolka, tylko do owulki, czy w trakcie owulki tez? Kiedy konczycie go brac? A tak w ogole to uaktualniam tabelke ******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89..........08.04........30-32........19-23.04...... ....7-9.05. ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dziś tak pusto? u mnie przestało padać. Póki co w miarę ładna pogoda. Jak zwykle rano, zrobiłam sobie kawę, no i zajrzałam na forum:) Ech, dobrze, że już piątek:) Co u Was Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Witam :-) U mnie katar, ból głowy i kolejne kłopoty... Pogoda się poprawiła, oglądam TV i zaraz idę zrobić sobie kawkę. Anitia to fajnie :-) ja też, nie wiem, czy czytałaś, zapisałam się na kurs :-) Co do staranek to myślałam,że już po ptokach,ale się okazało, że owu u mnie była w okolicach 23-24dc, i troszkę się postaraliśmy :-) zobaczymy co z tego będzie... Powiem Wam, że w moim przypadku to chyba stres jest główną przyczyną niepowodzeń...jestem bardzo nerwowa, choć staram się nad tym panować...od jakiegoś czasu normalnie non stop jak nie urok to sraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! u mnie ładna pogoda, jak na razie;) beti-wiesz co ja myślę, że stres potrafi zrujnować nas fizycznie i psychicznie. To pragnienie dziecka potrafi nas zablokować. A organizm jest mądry, jak się denerwujesz to się buntuje. I lipa. Ja sobie tak to wytłumaczyłam ;) wyrzucam wszystkie złe mysli, nie liczę dni czy mam płodne czy nie nie robię testów owu, miałam mierzyć sobie tempkę, ale odpiuściłam to wszystko na kilka miesięcy. Ja się nie da "po dobroci", to może z zaskoczenia zaskoczy;)hehe Sama jestem strasznie znerwicowała, nawet tego już nie czuje, tylko wszytko odbija się na moim zdrowiu. Nie śpię dobrze, mam bóle mięśni i karku, jakbym miała mega zakwasy. Długo by opowiadać. W każdym razie planuję, że zapiszę się na masaż, na jakaś akupunkturę, nie wiem cokolwiek, bym sobie poleżała, a ktoś by się mną zajał;) Co do przeziębień, to duuużo ludzi teraz choruje, niestety a dziś do pracy, nie chce mi się,ale co zrobić;) pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Spotkałam się ze znajomą i troche mnie pocieszyła w mojej sytuacji...przecież tyle kobiet było w mojej sytuacji, a później rodziło zdrowe dzieci. Lekarz stwierdził, że za jakieś 2-4 cykle mogę się już spokojnie starać o dzidzie także już dzisiaj staram sie dbać o siebie i mieć mniej stresów, bo to pewnie też wpływa na psychikę. Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wpadam ale dosłownie na momencik do was, zachorowałam ostatnio i to paskudnie, nie wiem nawet dokładnie co to - kaszel, katar, ból głowy, gorączka na przemian z obniżeniem temp i do tego jeszcze zapalenie obojga uszu. mąż ma praktycznie to samo ale w wersji bardziej light, czuje się lepiej niż ja i ma tylko jedno ucho zchorowane... leczę się narazie domowymi sposobami, nie chcę brać leków bo co jeżeli tym razem udało się zaciążyć?... [chociaż w to wątpię, bo czuję oznaki zbliżającej się @,jestem nerwowa, pobolewają mnie jajniki i boli mnie jeden sutek. lewy. dlaczego jeden?] ehhh czuję się OKROPNIE. dosłownie nie mam siły pisać na klawiaturze... przepraszam że nie bywam i że nie przeczytałam zaległych postów, obiecuję że nadrobię jak wyzdrowieję [o ile nie kopnę w kalendarz wcześniej], życzę wam wszystkim braku @ i czerwonych dwóch kreseczek i mykam się przytulić do podusi bo mnie kaszel dusi :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
2010/2011 moje stresy dotyczą głównie pracy i spraw rodzinnych,kłopotów dnia codziennego itp....za bardzo wszystko przeżywam...a co do pragnienia dziecka to jest, ale myślę, że w granicach rozsądku. Bardziej cieszę się z tego,że to kiedyś nastąpi i cierpliwie czekam - nie tragizuję jak dostaję @... Kacha cieszę się bardzo, że u Ciebie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie ale sie ciesze ze jest piatek i przede mna wolny weekend co prawda mam mase sprzatania ale co tam wyspie sie to i sily sie znajda:D no i z wami bede mogla popisac bo bardzo mi tego brakuje:( padlo pytanie czy wiesiolek sie bierze do owu tak potem nie wolno bo moze spowodowac skurcze a przeciez nie wiemy czy ktos tam w srodku nie zamieszkal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno witaj w klubie sprzątających:) Ja również zaraz zabieram się za porządki. Dziewczyny ja też przez tą moją, obecną pracę jestem mega zestresowana. 2010/2011 mam dokładnie takie same objawy jak Ty - tzn ból i napięcie karku, a do tego jestem nerwowa jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie fantastycznie. Upal normalnie taka pogoda potrafi zdzialac cuda i od razu czlowiek bardziej zrelaksowany. Kupilam sobie nowy telefonik i od razu czlowiek sie poczul lepiej, na dodatek szefowa stwierdzila ze da mi dodatkowo sobote wolna, bo ostatnio tyle przyslug jej robilam w pracy, a tu ta pogoda. Caly weekend ma byc taki upalny no wiec jutro mam plany nad morze jechac i sie poopalac. Cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluka ja sprzatam od jutra dzis tylko odkurzylam bo moj szczeniak traci szczenieca siersc i mam wszedzie klebki klakow:( ale jutro ruszam do boju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wzięłam za sprzątanie od razu. Jeszcze tylko poodkurzam i umyję podłogi i mam z głowy:) Dzięki temu jutro będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja padam na twarz wiec zrobie wszystko jutro:)teraz czekam na M na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też jeszcze nie wrócił z pracy. No mi jeszcze zostały podłogi, ale już nie dam rady. Jestem za bardzo zmęczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie też super pogoda! Tylko mam nadzieję że Wisła u mnie nie wyleje! Dobrze Wam że już posprzątałyście ja dopiero dziś mam czas na to, a tak mi się nie chce!!! :-( Co do staranek to ten miesiąc odpada bo przez owu się nie przytulaliśmy za dużo pracy i się cały czas mijaliśmy - różne godz. pracy! :( Dziewczyny życzę udanego, pięknego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez pieknie, upal doslownie od samego rana. Agnes a czasami i cuda sie zdarzaja, moze akurat owulka sie przesunela albo cos w tym rodzaju i akurat cos sie zdarzy. :) Ja przed owulka teraz jeszcze, i teraz taka spokojna, no i pierwszy miesiac z wiesiolkiem, zobaczymy, moze sprawi cuda :) Buziaki dziewczyny, aaaaa ja sprzatac bede potem :) jak wroce z opalanka. Nie chce stracic takiego pieknego dzionka. Jest po prostu cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i jak wam mija sobota dziewczyny- posprzatane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie posprzatane, a teraz znowu nad morze gonie. Ech kocham sie opalac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też posprzątane! Właśnie leniwie zabieram się za śniadanie:) U mnie też ładna pogoda. pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień musiałam posprzątać domek, zrobić sałatke i jeszcze do tego zajmować się synkiem. Poszłam spać o północy. Na dziś została mi jeszcze sałatka jedna do zrobienia i krojenie, układanie przygotowanie stołów. Tort miał być na 20 osób, a zrobili na 35 :-0, na szczęscie nie musieliśmy dopłacać, tą różnice dali nam gratis :-) To miłego dzionka, pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziewczyny szczegolnie te juz w ciazy jakie mialyscie uplawy bo u mnie masakra non stop biale i geste ale nie ciagnace nie wiem co to pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×