Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłamałżonka

Piosenki na wesele

Polecane posty

Gość przyszłamałżonka

Witam;) potrzebuje jakieś fajne utwory(piosenki) na wesele;) proszę o pomoc;p wysyłajcie linki lub piszecie tytuły. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoooo
ale o co konkretnego ci chodzi na pierwszy taniec czy podziękowania dla rodziców czy co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamałżonka
ogólnie,żeby później na poprawinach puszczać. tylko bez żadnychprzekleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamałżonka
ogólnie. na poprawinach żeby puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdagf
www.youtube.com/watch?v=QGwAfDOB7dY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamałżonka
tak ogólnie. na poprawiny żeby puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Suknie kolorowe"-Lider ,,Chciałbym ci powiedzieć,ze ja"-Łukash ,,Czarownica"-Fanatic ,,Caluj mnie do rana"-Power play ,,Lekcja miłości"-Maxel ,,Głęboka studzienka" ,,Wódka musi być" ,,Jesteś szalona"-Boys ,,Ciało do ciała"-Toples ,,kołysanka dla nieznajomej"-Perfect ,,Klaun"-Junior,Diadem ,,Bliska memu sercu"-Drossel ,,Bawimy się"-Power Play ,,Hej czy ty wiesz"-Classic ,,Czarny alibaba" ,,Brązowe oczy"-Casanova ,,Ile jabłek na jabłoni"-Bajer Full ,,Pokaż jak się kręcisz" ,,You're my heart,you;re my soul" ,,Tylko ty-tylko ja"-Krawczyk ,,Lecz tylko na chwilę"-Czerwone gitary ,,Wezmę cię ze soba"-Czerwone gitary ,,Bliskośc twego ciała"-Cliver ,,Jak kochac to tylko cie"-Weekend ,,To na melanżu"-Monopol ,,Gdy jesteś ze mną"-Power play ,,Dla mnie luty,dla ciebie maj" ,,Czerwone i bure" ,Żono moja" ,,Ja chcę mieć żonę" ,,Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" ,,Kaczuchy" ,,Silny kac"-Masters ,,Ona zakręcona" ,,Ciał siciliano" ,,Co ja zrobiłem,że się ożeniłem" ,,Raz w niedziele po obiedzie" ,,Chodź na siano" ,,Maszyna do świerkania"-Czesław ,,Hej wesele" ,,Cyganeczka zosia" ,,Kasia"-Turbadurzy ,,Będziemy tańczyć całą noc"-Papa dance ,,Bo ja tańczyc chcę" ,,Nie licze godzin i lat"-Rybiński ,,Najpiękniejsza"-Krajewski ,,Złoty krążek" ,,Felicita" ,,Zabrałaś serce moje" ,,Daj mi tę noc" ,,w kinie, w Lublinie" ,,Baśka"-Wilki ,,Serca dwa"-Ashley ,,Na sercu rany"-toples ,,Kochana uwierz mi"-Boys ,,Kto w styczniu urodzony" ,,Letni wiatr"-Amandeo ,,Volare" ,,To co chciałbym ci dać"-Pectus ,,Monika dziewczyna ratownika" ,,a ty całuj mnie"-Piersi ,,No bo ty sie boisz myszy"-Czerwone gitary ,,Prawy do lewego"-Kayah ,,Parostatek"0Krawczyk ,,Przetańczyc z tobą chcę całą noc"-A.Jantar ,,Twist again"-Ch.Checker ,,Wyjechali na wakacje"-Kult ,,Jest nas dwoje"-Zibo ,,Warto zyć"-Classic ,,Odejdź w dal"-Power play ,,Znaczek"-Sami ,,Szmaragdy i diamenty"-Solaris ,,Plastikowa biedronka" ,,Piekniejsza"-Kasa ,,Za jeden usmiech twój"-Bobi ,,Jolka"-Classic ,,Co za dzień"-Cliver ,,Kochanie moje"-Diadem ,,Idealny mąż"-Hajer ,,Mariolka" ,,Na zamku"-As ,,Tylko kochaj"-Power play ,,Na ziemi, na niebie"-Vegas ,,życie jak wino"-Krawczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubowniczkakaka
"Żono moja" - Masters "Bo jesteś Ty" - Krzysztof Krawczyk "Ślubne życzenia" - Itex "Jedna z gwiazd"- Mariusz Kalaga " Kawałek do tańca" - Maleńczuk "Z kimś takim jak Ty" - Kindla "Takich juz nie ma" - A2 "Tylko w Twoich dłoniach" - Eleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×