Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaraLaLa

mój mąż mnie nudzi.... :(

Polecane posty

Gość KlaraLaLa

kiedyś było inaczej :( Po urodzeniu dziecka wszystko się zmieniło - najgorzej chyba z sexem - niby jest, ale jakiś taki (przynajmniej dla mnie) bez ohów i ahów - ot, odwalenie sprawy. Wcześniej mieliśmy wiele wspólnych zainteresowań. A teraz - siedzi przed kompem gra w durną grę, albo zasypia o 20.00 na kanapie gdy ja usypiam dziecko. Kobietki - a Wy macie te motylki w brzuchu jak na początku? Boże jak chciałabym poczuć coś takiego znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolQa
ile masz lat? :o 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobieta
to sie postaraj o ochy i achy - skoro tak Ci ich brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
+14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
musiałabym męża zmienić na innego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby już rutyna wdarła się do Was ? długo jesteście razem ? tak nie powinno być dziecko jeżeli powstało z miłości to powinno Was zbliżyć , a nie kobieta ma wszystko robić .Ale nie trzeba się poddawać tyłko walczyć , ustalić jakieś zasady i wzajemną pomoc . A potem wrócą motyle ... dzidziuś zawsze przewraca wszystko do góry nogami , ale trzeba mieć siłę to wszystko poskładać , a kto to zrobi jak nie WY razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
Sama cos zrobic w tym kierunku zorganizuj cos co kiedys razem sprawialo wam radosc,wspolne wyjscie bez dziecka albo kolacja sexi bielizna jakis spontan;) napewno mozna odzywic wasz zwiazek tylko trzeba cos z tym zrobic porozmawiaj z mezem albo zaskocz go czyms mezczyzni to lubia....Np.wlasnie kolacja a Ty czekasz na niego w sexi bieliznie odwalona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
eh, to już było :( Wiem wiem, ja to wszystko wiem, tyle że to we mnie jest problem - jeśli chodzi o sex :( po prostu chyba przestał mnie pociągać. Dziwne, bo zazwyczaj to mężczyźni mają z tym problem :) narzekają, że żona już nie jest taka sama jak przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
jesteśmy 5 lat po ślubie, mamy 7 miesięczną córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
hmmm......szkoda byloby zmarnowac zwiazek z takiego powodu sproboj spedzic z nim czas sam na sam wyjedzcie gdzies sami to bardzo pomaga wiem o tym.....u mnie tez byl taki problem z sexem ale pozytywnie myslalam ze moze to tylko tak teraz ze to wruci i jest ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
nie mamy jak wyjść sami. Mieszkamy daleko od dziadków, nie mamy w naszym mieście bliskiej rodziny, a znajomi mają malutkie dzieci, więc trudno ich prosić. Czasami mam wrażenie, że większość facetów jest bardziej interesująca niż mój mąż. A co z tymi motylkami? Pamiętacie jak jest fajnie się zakochać? :) Nawet nieszczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
a jeszcze mój instruktor od jazdy robi mężowi konkurencję - mój wygląda przy nim tak blado.... :( Boże jaka ja durna jestem. Siedzieć na kafe i pierdzielić takie smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
NO tak to fajne uczucie....czyzbys myslala o zdradzie?;) a co czuje twoj mąż rozmawialas z nim o tym,moze On tez ma tak jak Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
nie, nie myślę o zdradzie. Chyba bym nie mogła - fizycznie oczywiście, z tą strona psychiczną - nie była bym taka pewna. Jeśli chodzi o sex - mąż nie narzeka ;) No ale głupio tak udawać... on się stara jak diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
on chyba się mocno nie zmienił, po prostu mi zaczęło to przeszkadzać.... to spanie na kanapie przed TV od 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
to porozmawiaj z nim poprostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
eh, mam mu zakazać spania? Wszyscy radzą na kafe jedno - porozmawiać. Tyle, że wbrew pozorom często to nie daje rezultatów, baaa daje nawet odwrotne od zamierzonych. Przecież mu nie powiem, że mnie nie pociąga w łóżku - to by było jak policzek. Mam mu powiedzieć, że mam zaj... seksownego instruktora od jazdy, a facet w sklepie obok to idealne męskie ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
Powiedz mu ze zamiast grac czy chodzic spac wczesnie zeby pobyl z toba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
:) Ostatnio zaproponowałam film - ot tak, dla relaksu - piwko, popcorn - zasnął w połowie, a ja skończyłam film i poszłam pobiegać. Brak pociągu - może to przez tą jego rozlazłość? Uszła strasznie z niego energia - stał się takim PANEM TATĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
To powiedz mu ze zaczą Cie nudzic w sensie takim co czujesz nie koniecznie ze Cie nie pociaga ale ze stal sie wlasnie takim Panem Tata ze kiedys byl pelen energii a teraz taki jest rozlazły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
cholera - ja jakoś energię mam. Cały dzień jestem z dzieckiem, piorę, sprzątam, gotuję, chodzę na prawko, na siłownię... i jakoś nie zasypiam o 20 przed TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
MarkoVanHeuven - troszkę przy chudy jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
A gdzie On pracuje w sensie jaka ma praca moze ta praca go tak wykancza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
ano nie w kopalni - ale czasami mam takie wrażenie. Pracuje w wojsku. Dużo opowiada o pracy, więc wiem, że potrafi przesiedzieć cały dzień nic nie robiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkoVanHeuven
KlaraLaLa dla Ciebie moge przytyc ;) A tak na serio ... przeciez to nie chodzi o cialo, tylko o osobowosc, i pewnie to ona - jego - Cie zniecheca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
toż wiem, że nie o ciało :) Najbardziej seksownym narządem człowieka jest właśnie mózg ;) No zciapciał mi chłop jak cholera. A to niby kobiety takie się stają o urodzeniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może wiesz musisz
Zorganizuj mu jakies zajecie albo razem idzie na silownie.....musi byc cos co was znowu do siebie zblizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraLaLa
cholera.... ja chcę ochów achów fajerwerków, a nie takiej stagnacji (baa, wręcz progresu ;) ) coś czuję, że ten instruktor coś mi miesza w głowie. wiem wiem.... :) wiem co zaraz napiszecie. :P Nie jestem jakaś skretyniałą dziewuchą by się zakochiwać w instruktorze. ale... ale... facet ma tak niesamowitą werwę, osobowość, że chcąc nie chcąc zaczynam porównywać - a w tych zawodach mój mąż jest niestety na drugim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×