Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoikiiiii

Zbieracie słoiki??

Polecane posty

Gość słoikiiiii

Te po majonezach konkretnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) Myje i wynosze do piwnicy ;) A to tylko dlatego że bardzo dużo robię przetworów - sałatki/soki/dżemy itd. Więc zawsze sie taki słoik mi przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet po koncentracie pomidorowym zbieram :Dw sam raz takie małe na sok z czarnego bzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię ich!!!! Nie wyrzucam tylko dlatego bo nie mam w pobliżu pojemników do sortowania szkła. Ale przy większych akcjach domowego sprzatania pakuję w wory i samochodem wywożę. Ile miejsca w szafkach i piwnicy. Nie cierpię słoików-żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoikiiiii
ja też nie cierpię słoików wrrr Jak mama mi czasem da bogracz w słojach to szewskiej pasji dostaję. Ona wie o tym i woła a słoiki chcę spowrotem :D Wyrzucam wszystkie te małe. Mam duże na kompoty. Soki robię w butelkach po kubusiach :) Słoiki po majonezie 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram ,zbieram u mnie są na wagę złota :) bo co roku robię coraz więcej przetworów,to moja pasja: ) uwielbiam je robić ,układać na półeczkach i oczywiście potem zjadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie mama zbiera i nie widze
nioc w tym dziwnego skoro robi pozniej w nich przetwory więc po co ma noe kupować? Ja zaś wyrzucam lub zawożę mamie ale częściej wyrzucam bo mamuśka ma już mnóstwo słoików więc więcej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
a dekielki kupujecie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram różne, ale jak jestem na działce i to od małych po duże.Duże, średnie na przetwory owocowe, a małe na przetwory z jarzębiny, czarnego bzu i owoce pigwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram dla mamy i teściowej, bo robią przetwory, z którym potem korzystam też ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zbierammmm
Jakieś 10 lat temu miałam mnostow roznej wielkosci słłoikow w piwnicy.bo w moim domu robilismy rozne przetwory na zimie.Potem powoli zaprzestałam robienia przetworow,ale słoki w piwnicy pozostały do poprzedniego roku.Po prostu troche rozdałam,ale reszte wywaliłam do smieci.Umowiłam sie z pewna pania,ze odbierze słoiki ode mnie,ale ona sie ie zjawiłą,wiec wyrzuciłam do smieci.I co gorsze,u mnei nie ma osobnych pojemnokow na szkło,pa[ier etc.wiec słoiki wyladowały w ogolnym kontenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym chętnie zbierała u siebie, ale miejsca nie mam..........nie zbieram u siebie, ale wwożę do Mamy. Ja jedyna z rodziny UWIELBIAM się babrać w pzetworach wszelkiej maści, jedynie uciążliwe jest to, że ja mobilna nie jestem , a mam Chłopa który wsio robi na wczoraj, także się muszę nieźle postawić i poawanturować by mi słoje, słoiki i słoiczki zwiózł od Mamy......... Ale jak (bo zamierzam) se postawię domek to przy okazji sobie wygospodaruję pomieszczenie TYLKO na przetwory i słoiki:D. O ile wcześniej nie kitnę np:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×