Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka68

13-latka wściekła jak osa

Polecane posty

Gość halinka68

moja corka jest na mnie wściekła, bo zabroniłam jej iść na imprezę do koleznaki na całą noc. podobno to miał być jakiś wieczorek filmowy i będa same dziewczyny ale ja jej nie wierzę. z resztą uważam, że 13 lat to za wcześnie żeby wychodzić na całą noc. z drugiej strony nie chcę żeby była na mnie zła, bo chcę mieć z nią dobry kontakt zwłaszcza że dojrzewa a po za tych chcę żeby zrozumiała, że to dla jej dobra. od którego roku życia można pozwalać dzieciom chodzić na całonocne wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-latka nie zrozumie, ze to dla jej dobra:) powinnaś skontaktować się z rodzicami tej koleżanki u której ma być ta filmowa noc i porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie powinny być same w domu, no i kwestia doboru repertuaru filmów też musi być znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia doboru repertuaru filmów też musi być znana. - z tym to chyba kpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała to też robiłyśmy takie wieczorki. Rodzice wiedzieli do kogo idę. Dzwonili do rodziców koleżanek i wszystko ustalali i było ok. Oglądałyśmy filmy, latałyśmy w piżamach, opowiadałyśmy sobie straszne historie. Ja radzę skontaktować się z rodzicami uczestniczek wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszczeeeee
powiedziała matce, ze wieczorek filmowy, bo co przyzna się, ze balanga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanicaaaa
tez chciałabym wiedziec jakie filmy będzie ogladac moja córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszkowa
Jak jej nie ufasz to jak możesz mieć z nią dobry kontakt?! Trzeba z dzieckiem rozmawiać, a nie wychodzić z założenia, że zawsze kłamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×