Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guguga

Czysta Krew

Polecane posty

Gość guguga

Ktoś ogląda? Moim zdaniem fajny serial, tylko trochę za dużo w nim seksu- skróciłabym sceny łóżkowe, bo zabierają za dużo czasu ;) Czy nie uważacie, że Anna Paquin jest baaardzo podobna do Dody bez makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kły
ha!!ja ogladlam juz druga serie:) a seksu jest mnostwo taki urok tego filmu..nic bym nie wyciela bo fajnie pokazany:)zwlaszcza jak wampiry sie kochaja--te ich kły=marzenie... a czy podobna do dody--moze do dody przed sylikonem i retuszami troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial fajny, ale książka o wiele lepsza :D Aktorka, która gra Sookie strasznie mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguga
Mnie też ta aktorka denerwuje. Tak samo Tara- przerysowana chamka. Ale ogólnie fajny filmik. Nie wiecie gdzie można zdobyć książkę? Podobno jest w wersji e-booka. Jaki ma tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądałam, widzę, że sookie nie tylko mnie denerwuje, nie wiem co oni w niej wszyscy widzą serial ma wiele śmiesznych momentów czytał gdzies w necie, że serial nie odzwierciedla książki wręcz od niej odbiega dlatego wole nie czytać ksiązki (chociaż uwielbiam czytać), chyba lepiej trzymać sie jednej wersji, albo książka - albo film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto34
sookie jest wrecz brzydka,dziwna uroda...oni w zyciu prywatnym tez sa para,wlasnie sie zareczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie aktor grający bila też mi sie nie podoba, postac bila też nie, lubię erica i tego geja murzyna :D "suko, kocham ciebie" tekst do własnej kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze ze istnieja
ogladalam juz driga serie, gdybym nie miala tego na plytach a musiala czekac tydzien na kolejny odcinek - nie ogladalabym. glowna aktorka tymi swoimi minami wqrwia mnie niemilosiernie :O a co do seksu z wampirami, obrazek smieszny ale stwierdzenie daje do myslenia: http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201003/1269620287_by_kiaqazwsx_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldyul
ja też w internecie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
ta Anna ma cos w sobie,ale rola Suki nie do konca jej wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka w oranżach
obejrzałam 1 i 2 serię ok moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądnęłam obydwie serie, czekam na trzecią nie podobała mi się końcówka drugiej serii, to już takie mocno naciągane, szmirowate było, szczególnie z tą babką drgającą i wprowadzającą ludzi w trans. co za shit! ale mam nadzieję że trzecią serią się odbiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to czekasz na 3 serię, mi został tylko jeszcze jeden odcinek 3 serii - to już ostatni, fakt 3 seria jest lepsza od 2, chociaż niektóre wątki są denne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ratunku
nie trzeba czekać 72 min. Wystarczy zrestartować kompa albo (jak w moim przypadku ;) ) odłaczyć neta i włączyć jeszcze raz :P A jak to jest z tymi sezonami? bo byłam przekoanan, że są tylko dwa, tzn teraz ma być ostatni odcinek drugiego sezonu. A tutaj coś gadacie o trzecim sezonie.... Czytałam e-booka i powiem, że film w mairę pokrywa się z książką (wiadomo - nie jest idealnie ale spoko . W serialu bardzo rozbudowane są wątki drugoplanowych bohaterów. W książce są bardzo mało opisane ich historei więc reżyser mógł dowolnie wymyślać ich życiorysy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ratunku
sorki, już sprawdziłam, trzy sezony :) wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna____magdalena :D
trzeba czekać 57 min jak masz stałe łącze na spółkę z sąsiadem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbfhgdfh
bardziej mi przypomine anię żone wiśniewskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truebood
hey, ja też bardzo lubię te serial i oglądam 3 sezon na www.pecetowiec.pl co prawda jest limit 72min, ale stronka fajne i różne inne filmy(seriale) można obejrzeć:) najbardziej przypadł do gustu 1, a w 2 ta cała Maryann wkurzała mnie okrutnie, dobrze że Sam załatwił sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sting_tola
"CZYSTA KREW" 2. sezon na DVD - premiera już 1. października !!!!! Już nadchodzi ten dzień, w końcu 2. sezon pojawi się na DVD - pozycja obowiązkowa dla wszystkich maniaków wampirów. Drugi sezon to tak jak poprzedni inteligentne połączenie horroru, opowieści o miłości i kryminału, a jednocześnie więcej krwi, tortur, morderstw i intryg ... czyli jednym słowem coś idealnego na długie zimowe wieczory :)))) no i będa fajne DODATKI SPECJALNE - zasady jakimi kierowało się Bractwo Słońca przypbliżone przez Steve i Sarah Newlin, najważniejsze wydareznia z ostatnich lat jakie miały miejsce w popkulturze i polityce ;) wampirów, a także komentarze twórców serii, m.in. fantastycznej Anny Paquin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na poprawę humoru - Sekretarka wchodzi do gabinetu dyrektora z komórką i mówi: - Panie dyrektorze, SMS przyszedł! A na to dyrektor: - Niech wejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_krainy_czarów
WIDZIAŁAM :). JA ZNALAZŁAM COŚ INNEGO - http://czystakrew.hbo.pl/sezon4. ALE, ŻE POKAŻĄ PREMIEROWO ODC Z NOWEGO SEZONU? AAAA :D. WSPANIAŁY NEWS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudliszkaa
Mój ulubiony serial :) Zmierzch to przy tym bajeczka dla grzecznych dziewuszek :D Co sobotę dzięki Hbo mam święto z wampirami w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka... Ten serial wciągnął mnie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnikkaa
ja oglądam, uwielbiam!!! wszystko sobie pościągałam z chomikuj i trzymam na płytkach jako cenną zdobycz, dużo seriali i filmów ściągnęłam z chomikuj, zwłaszcza o wampirach dlatego polecam, kto jeszcze nie ma konta niech zakłada http://chomikuj.pl/?page=464695 podobaja mi się też audiobooki z powieściami o wampirach, tu macie link do fajnego zbioru(hasło w opisie) http://chomikuj.pl/?page=464440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny olejcie serial, łapcie się za książki!!! Jak dla mnie kolosalna różnica :-) te emocje kiedy wyobraźnia działa :-D chcecie to piszcie, podrzucę Wam link do księgarni internetowej w której można kupić wszystkie części czystej krwi za ok 6zł za sztukę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×