Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikt.....

Jestem uzależniona od faceta

Polecane posty

Gość nikt.....

Kochamy sie i jest super ALE tak naprawde całe moje życie jest związane z nim i boje się że jak mnie zostawi to sobie nie poradze. Jesteśmy razem 8 lat łączą nas znajomi, przyjaciele, pasje, finanse, rodzina już też. Spędzamy za sobą mnustwo czasu już od tylu lat że nie wyobrażam sobie żeby to sie zmieniło i boje się że nie bede mogła nic zrobić i strace wszystko i wszystko bedzie mi przypominało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooonoooooooo
masz taki nick, na jaka wygladasz. i nie jest to komplement ale czysta prawda. zanizona samoocena, brak wiary w siebie, biadolenie, co zrobie jak go zabraknie. a wez ty dziewucho sie za cos, co bedzie tylko dla ciebie! miej jakies pasje, wychodz i nie oplataj sie na facecie bo on i tak tego nie doceni, nigdy. masz zryta psyche i warto moze pojsc do psychologa , na jakas tereapie. nic nie robienie dla siebie odbija sie w pozniejszym czasie samotnoscia w czterech scianach i wyciem do ksiezyca. lecz sie kobieto bo widze nie masz pomyslu na swoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7uo7889
ojeje, i to problem? a co ja mam powiedziec ze mnie zostawil , za palecami spotyka sie na sex z jakas malolatka , nic innego nei trobia tylko to. a oboje jestesmy dorosli, swiat mi sie zawalil, powinnas sie cieszyc co masz,bo masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt.....
hehehehe pelikany łykają moja prowokacje :D a ja tylko chciałam zapytać czy zielony lakier do paznokci będzie pasował z różową bluzka 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooonoooooooo
i tak jestes nikim, temu nie mozna zaprzeczyc w zaden sposob :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooonoooooooo
co wydłubię z nosa to zjadam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooonoooooooo
niech cie zatym zczysci po tym zjadaniu podszywie i to solidnie :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooonoooooooo
spadaj podszywie 😠 ja naprawdę lubię żuć gile :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×