Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*play1boy*

*****mężczyzna około 50 pozna kobietę okóło 40 celem*****

Polecane posty

wspólnych wycieczek rowerowych Poznań i okolice:-) Są jakieś miłe samotne?:-)dziewczyny?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhh
mam 39 lat i narzeczonego 14 lat mlodszego, kochamy sie :-) nie wyobrazam sobie byc z facetem starszym ode mnie, takim np. piecdziesieciolatkiem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha... wiesz? lubię szybka jazdę, dlatego szukam kogoś z dobra kondycją:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhh
ja oprocz szybkiej jazdy mam prawdziwa milosc, czulosc, troske, pomoc, itd.. czy "szybka jazda" jest dla ciebie najwazniejsza?? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szybka jazda nie :-) lecz kondycja i owszem, a co dalej nie wiem, bywa,że przyjaźń prowadzi do miłości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhh
i tego ci zyczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki:-) tyle kobiet przemieszcza się rowerem samotnie, razem myślę ,że przyjemniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO TOOO
sprobuj zagadac do ktorejs po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniaaa
MMM a może masz ochotę na napaloną 18 z dużym biustem??? Jak tak to pisz, podam ci maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzięki:-) jazda rowerkiem to naprawdę frajda, szukam partnerki:-) do miłego spędzania czasu pod tym kątem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Ci dogodzę
*play1boy* zielonoki1@tlen.pl'; nie dzięki jazda rowerkiem to naprawdę frajda, szukam partnerki do miłego spędzania czasu pod tym kątem YES YES YES +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jeżdżę i na proponowanym rowerku i na motocyklu, a najchętniej dosiadłabym Twojego konia, co ty na to? Jeśli Ci się spodobam, to daj znać.Oto jam w pełnej krasie: http://img402.imageshack.us/my.php?image=niezamaszyna130505gzjy6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhh
80 latek przyjeżdża na ślub swojego kolegi także 80 latka z z 25 letnią dziewczyną, po ślubie podchodzi do niego i pyta,Zenek a co ty zrobisz za 20 lat? Jak to co?:-)-odpowiada Zenek- Przegonię staruchę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekkkkkkkk
cyt.: 80 latek przyjeżdża na ślub swojego kolegi także 80 latka z z 25 letnią dziewczyną, po ślubie podchodzi do niego i pyta,Zenek a co ty zrobisz za 20 lat? Jak to co? -odpowiada Zenek- Przegonię staruchę >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Oto Zenek przeganiający staruchę, a ma czym przeganiać: http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy odpowie mi ktoś,?;-) czy będą popisywać się tylko dzieci?:-) Wszystkim Wesołych Świąt!!! _**_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakiedyś
Ja lubię jeździć na rowerze , ale jestem już zajęta, tak tylko ci powiem ,wiek i rower mam,.....szukaj zatem a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie,że będę szukał:-) powiedziano przecież,szukajcie a znajdziecie:-) po co samemu jeździć:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakiedyś
Ale ciężko ci będzie,babki w tym wieku racze nie rowerowe no chyba ze poszukasz w łodzi (http://lodzcyclechic.blogspot.com/ )u mnie w mieście tylko ja taka co po mleko rowerem ,na pocztę i do kiosku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
ja jezdze na rowerku i to dosc inensywnie :) Mam lat 41,ale mieszkam za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakiedyś
no akurat ten zając jest ......do schrupania.uwielbiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudakiedyś
no tak ..... słuchać , ale muszę lecieć- cały dzień za stołem ,moze wieczorkiem gdzieś śmignę, udanych świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowych wesolych
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×