Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iksssssssssssssssssssss

test ciążowy

Polecane posty

Gość iksssssssssssssssssssss

Dokładnie 2 tygodnie po stosunku zrobłam test-wynik negatywny. Próbka nie była z pierwszego porannego moczu, ale z drugiego (do czasu zrobienia testu jeszcze nic nie jadłam ani nie piłam). Jak myślicie czy wynik ten jest wiarygodny czy powinnam powtórzyć test?? Może stwierdzicie, że przesadzam ale troche sie boje bo ostatni okres mialam 21.02 a tu juz 31.03 i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssssssssssssssssssss
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga__
powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansanka
wg mnie test jest wiarygodny swoja droga to mialam to samo ostatnio ostatni okres mialam 25 lutego, teraz spoznial sie pare dni , testy robilam po poludniu 1 kreska i wkoncu dostalam ten okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssssssssssssssssssss
Ja ma nadzieje, że u mnie też za niedługo sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga290778
Zrób jeszcze raz test. Ja miałam takie schizy w święta Bożego Narodzenia, powinnam dostać przed a nie dostałam. Wyczekiwanie, nerwy stres, w końcu tuż po świętach zrobiłam test wyszedł negatywny. Minął już drugi tydzień i nic. Zrobiłam kolejny test, bo szłam do endokrynologa na wizytę i też NEGATYWNY. A po kolejnych dwóch tygodniach okres. Dodam że okresy zawsze miałam regularne. Później uświadomiłam sobie że załapałam przecież przed świętami jakieś choróbsko i faszerwałam się lekami. Stres też opóźnia. Zrób jeszcze jeden test , jak wyjdzie negatywny to poczekaj do następnego przewidywanego terminu. Jak się nie pojawi idz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itieo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz mieć pewność,powtórz test lub zapytaj na wizycie swojego lekarza.mnie się spóźnial okres ponad tydzień ale to w wyniku stresu,przemęczenia w jakim byłam przez ostatnie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksssssssssssssssssssss
Jest wkońcu ;) przyszedł wkońcu długo wyczekiwany okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga290778
GRATULACJE :) Sam czas oczekiwania na okres jest strasznie stresujacy, zwłaszcza jak nie masz w planach dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×