Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medycyna pracy

BADANIA MEDYCYNY PRACY

Polecane posty

Gość medycyna pracy

Ide do pierwszej pracy. musze zrobic badania medycyny pracy. Jak one wygladaja i ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
foty tobie nie wkleje a kase zwraca pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym dniu pracy dostajesz z firmy skierowanie do lekarza medycyny pracy, z którym firma ma podpisaną umowę o świadczenie usług, płatność przelewem. Zasuwasz do wskazanego lekarza, nie płacąc za wizytę ewentualnie: Dostajesz skierowanie, płacisz za badania i dajesz firmie fakturę za te badania wystawioną na firmę - dostajesz zwrot kasy Badania sa rutynowe - krew, siusiu (czyli trzeba iśc rano albo pokazać ww. wyniki zrobione gdzieś wcześniej czy prywatnie), lekarz ogólnie Cię bada, osłuchuje, pyta o choroby. Jeśli na skierowaniu masz wypisane jakieś warunki szczególne pracy, np. na wysokości czy przy kompie, to lekarz medycyny pracy goni Cię do specjalisty z konkretnej dziedziny, np. przy kompie - to do okulisty. Dostajesz papier od okulisty, wracasz do medycyny pracy, pokazujesz, dostajesz świstek, że jesteś "zdatna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie miałam
badania krwi i moczu - lekarz tylko osłuchał, zbadał wzrok i pytał o różne choroby, o to, czy palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna pracy
Dziekuje za odpowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
brawo Ewa 33, jestem pełen podziwu, nawet ja bym to lepiej nie przedłożył z ladacowego na nasze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
medycyna...a jak lekarz stwierdzi przeciwskazania do wykonywanej pracy na tym stanowisku co chcerz pracować no to doopa:D co nie Ewa 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat nie miałam
Jeszcze pytał, czy mam blizny na ciele - ale się nie przyznałam. Tzn. chodzi o blizny po operacjach itp - nie takie, jak się np. zadrapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertt222222
jak mozesz nie wiedziec jak wygladaja takie badania? wchodzisz, kladziesz sie na podlodze, otwierasz paszcze, on wyjmuje fujare, wklada ci do buzi, ty lizesz, ssasz i co ino... w gruncie rzeczy to chyba predzej jego badanie niz twoje... przygotuj sie na nie psychicznie i fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej N
Witam, jestem od kilku miesięcy na Islandii i nie wiem, czy to Polska jest dziwnym krajem, w którym wymyślono badania w Medycynie Pracy chyba po to, aby łatać dziurę budżetową (napychać kieszenie urzędasów), czy może Islandia jest dziwnym krajem, w którym podejmując pracę, choćby nawet przy żywności, nie robi się żadnych badań, ani jeśli chodzi o zdolność na określone stanowisko, ani tzw. sanepidowskich. Czy ktoś wie jak to jest w innych krajach Europy... i nie tylko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pracodawca skierował tu: http://medycynapracyaugustow.pl/ Cieszę się że trafiłam akurat do tej pani doktor bo to naprawdę miła, sympatyczna osoba, a przede wszystkim przeprowadza badanie, a nie tylko wystawia dotrzebne zaświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir_imbir
ja też korzystałam z pomocy http://medycynapracyaugustow.pl/ i przyznaję, że to była dobra decyzja. faktycznie to było badanie rzetelne, a nie tylko wpisanie odpowiednich formułek w krateczki i po sprawie. przy okazji dowiedziałam się o swojej niewielkiej wadzie wzroku, o której wcześniej nie wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania medycyny pracy możesz wykonać szybko i bez kolejki w prywatnym centrum medycznym http://ultramedic.com.pl/ w Bielsko-Białej. Tam w poradni medycyny pracy orzekana jest zdolność do pracy danego pracownika lub są rozpoznawane jego choroby. Najważniejsze , że szybko i bez kolejek możesz się dostać do lekarza medycyny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję Medycynę pracy w Gdańsku. Znalazłam www.medycynapracygdansk.pl czy ktoś był tam? Znalazłam na innym forum opinie to miała Pani bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, badania do pracy robiłam sobie w med-luxie http://www.med-lux.pl/ w luboniu. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Skierował mnie tam pracodawca, dlatego nie płaciłam za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania przebiegają szybko i nie różnia się dużo od normalnej wizyty. Znajdziesz namiary na dobrego lekarza tutaj: www.pco-poznan.pl - koneicznie się tam wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może w końcu tak bez reklamy...... poleciłby ktoś jakąś przychodnię / lekarza we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Medical Complex na Grabiszyńskiej - naprawdę dobra przychodnia, w internecie też mają dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie ma prześwietlenia klatki piersiowej?? W przychodni, do której należę na pewno wykonuje się takie badanie RTG... No i czy nie ma ważenia i mierzenia? Z tym spotykałam się na innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alarims
Ja poleciłbym raczej dr Jana Banasiuka. Badają się u niego wszyscy moi pracownicy i nigdy nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarqu
Podobnie jak alarims polecam dr Jana Banasiuka. Jest w stanie przyjąć nawet większe grupki pracowników, w bardzo krótkim terminie. A swoja pracę wykonuje fachorzo i rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno przechodziłam takie badania w Centrum Medycyny Pracy w Bielsku-Białej http://medycynapracybielsko.pl/ Bardzo sprawnie to poszło. Lekarz uprzejmy i rzeczowy - taki powinien być każdy specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny to są różne, a czasem to tez firma zatrudniająca płaci. Dlatego jak coś to szukaj lekarzy medycyny pracy w https://www.pkt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KratkaWpaski
Jak ktoś szuka w Warszawie, to ja byłam ostatnio zadowolona z wizyty w MediCenter. Nazwiska nie pamiętam. Wizyta bardzo miła. Ja miałam kilka dodatkowych badań z Medycyny Pracy, bo akurat taką mam pracę, tego się tam wymaga ;) Ale badania przebiegły bez większych problemów. Normalnie cena to około 80 złotych, ale firmy często podpisują z nimi umowę i wtedy jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam w Katowicach przychodnę All Medicus. Wszystko w jednym miejscu po umówieniu w kilka godzin. Również badania psychotechniczne. http://psychotechnicznebadania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robert22222 jestes zalosny, w*********j do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam badania w http://medycynapracybielsko.pl/ . Wszystko zostało zorganizowane po głębszej dyskusji, w wyznaczonym terminie. Cała akcja oczywiście jest przeprowadzana zgodnie z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.centrummedyczne.com.pl – ja tu chodzę do lekarza medycyny pracy:) oczywiście, to jedna z gałęzi usług, bo zajmuje się również i innymi dziedzinami medycyny. Polecam zapoznać się, jeden z najlepszych moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×