Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam. Wiecie co, juz mam dosc tego szukania pracy... Robie to dopiero niecale 2 miesiace ale juz mam dosc... Wysylam aplikacje w zwiazku z ogloszeniami, dzwonie do firm ktore akurat nie rekrutuja ale w ktorych moglabym pracowac, chodze na Targi Pracy... Wyslalam chyba ze 40 CV... Wkladam w to naprawde duzo czasu i serca... I po co skoro i tak narazie nikt sie nie odezwal?? Zadnego odzewu.. Wiem, ze CV mam dobre, aplikuje w sumie tylko na te stanowiska gdzie spelniam wszystkie wymogi... I co? I po co? I tak nie znajde... Mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbbbb
40 CV ? to mało , wyślij z 300 i wtedy narzekaj, ja szukałam 6 m-cy i wysłalam jakies 350 CV i LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysłałam 1457
ale sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku tak bylam napalona ze znajde ta prace... Tak mi zalezalo... A juz 2 miesiace (wiem, niby dopiero) szukam i co? I nic.... Na ogloszenia nadal bede odpowiadac (chociaz juz naprawde nie wiem po co) ale chyba juz nie mam sily wydzwaniac po ewentualnych pracodawcach i woogole... Czemu jest tak ze trzeba wyslac kilkaset CV, szukac pol roku czy ile zeby cos znalezc... Ja wiem, ze jest duzo chetnych i woogole... No ale doluje mnie to juz.. W Poniedzialek byly u mnie Targi Pracy i gdyby nie zostawione tam 3 CV (na 87 stanowisk:/) to w tym tygodniu nie zlozylabym jeszcze zadnej aplikacji bo na necie narazie nic ciekawego sie nie pojawilo.. Po co ja sie mecze.. CO ROBILISCIE JAK MIELISCIE JUZ DOSC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbbbb
idź na rower , poćwicz trochę , poucz się jezyka obcego , podziel sobie dzień na mniejsze etapy bo mając tyle czasu mozna zwariować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz, ze czas mam maksymalnie zapelniony i niektore rzeczy nawet olewam zeby moc szukac tej pracy... Powiedzmy, ze to sa zajecia takie tymczasowe wiec akurat gdybym znalazla prace by ich nie bylo... Czasu za duzo o tym myslec nie mam ale deprymuje mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbbbb
powiem banał : myśl pozytywnie , ja dzieki temu przetrwałam okresy zwatpienia bo wiedziałam że jutro nastanie nowy dzień i może pojawi się oferta na którą czekałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbbbb
... i w najmniej oxczekiwanym momencie rozległ się telefon i dostałam pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Kochana, tylko to takie ciężkie.. Juz kilka razy sie zalamywalam, wiem, ze pewnie tym razem bedzie tak samo ale tak bardzo, strasznie, mocno zalezalo mi na tej pracy, zalezy, od niej uzaleznionych jest kilka innych, bardzo waznych dla mnie, rzeczy... Pierwszy raz mam przed soba takie zadanie i nie wiedzialam, ze to bedzie takie trudne... Ale wiem ze najgorsze co moge zrobic to sie poddac.... Bo wtedy nawet LM napisze w takim stylu ze chociazbym idealem byla nikt mnie nie zatrudni... Wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwomun
Witam Cię gosiavongosia, prześlij mi swoje CV, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×