Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Xenti

Prezentacja dla klienta

Polecane posty

Gość Xenti

Witam. Nie czytaj tego jeśli nie jesteś profesjonalistą w tym co robisz. Ja również współpracowałem z firmą OVB, a dziś zdobytą wiedzę wykorzystuję i innej firmie z branży. OVB, jak dla mnie zbyt mało uwagi przykładało do szkoleń merytorycznych jak również nie zadbało o wyposażenie pracowników w odpowiednie narzędzia ułatwiające i raczej niezbędne dla prawidłowej pracy Doradców. Mam tu na myśli odpowiednie oprogramowanie stworzone z myślą o pracy Doradców finansowych. Ja sam w takowe się zaopatrzyłem, choć oczywiście można funkcjonować i bez tego, lecz jak chce się wyglądać na osobę profesjonalnie przygotowaną to trzeba ku temu: po pierwsze i najważniejsze - mieć doskonałą wiedzę na temat produktów, które oferujemy; po drugie wyglądać na osobę godną zaufania; po trzecie dysponować narzędziami, stwarzającymi wizerunek profesjonalisty tzn. kalkulatory, prezentacje, itp. Na własną rękę zaopatrzyłem się w odpowiednie narzędzia, a sam stworzyłem dwie prezentacje by nie rysować nic na kartce lecz pokazać to co chcę w formie estetycznej i ciekawej wizualizacji, notabene o wiele lepiej oddziałującej na odbiorcę. Pierwsza prezentacja dotyczy przedstawienia firmy OVB. Są w niej zawarte wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi. Dodatkowo zawiera ona również część poświęconą reformie systemu emerytalnego i w formie zarówno graficznej jak i tekstowej przedstawia jej skutki dla przyszłych pokoleń. Ma to niewątpliwy wpływ na odbiór przekazywanej informacji i pozwala potencjalnemu klientowi na lepsze zrozumienie zagadnienia a co za tym idzie podjęcie decyzji o nieodkładaniu momentu rozpoczęcia inwestycji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Druga prezentacja dotyczy tzw. Efektu ceny średniej. Jest to niezbędne narzędzie w przypadku bardzo często pojawiającej się obiekcji " a co będzie jak jednostki uczestnictwa zaczną spadać?" Przygotowana przeze mnie prezentacja zawiera wykresy, tabele oraz część objaśniającą w przypadku trendów zarówno spadkowych jak i wzrostowych i w przejrzysty sposób wyjaśnia, zWitam. Nie czytaj tego jeśli nie jesteś profesjonalistą w tym czo robisz. Ja również współpracowałem z firmą OVB, a dziś zdobytą wiedzę wykorzystuję i innej firmie z branży. OVB, jak dla mnie zbyt mało uwagi przykładało do szkoleń merytorycznych jak również nie zadbało o wyposażenie pracowników w odpowiednie narzędzia ułatwiające i raczej niezbędne dla prawidłowej pracy Doradców. Mam tu na myśli odpowiednie oprogramowanie stworzone z myślą o pracy Doradców finansowych. Ja sam w takowe się zaopatrzyłem, choć oczywiście można funkcjonować i bez tego, lecz jak chce się wyglądać na osobę profesjonalnie przygotowaną to trzeba ku temu: po pierwsze i najważniejsze - mieć doskonałą wiedzę na temat produktów, które oferujemy; po drugie wyglądać na osobę godną zaufania; po trzecie dysponować narzędziami, stwarzającymi wizerunek profesjonalisty tzn. kalkulatory, prezentacje, itp. Na własną rękę zaopatrzyłem się w odpowiednie narzędzia, a sam stworzyłem dwie prezentacje by nie rysować nic na kartce lecz pokazać to co chcę w formie estetycznej i ciekawej wizualizacji, notabene o wiele lepiej oddziałującej na odbiorcę. Pierwsza prezentacja dotyczy przedstawienia firmy OVB. Są w niej zawarte wszystkie niezbędne informacje, które należy przekazać klientowi. Dodatkowo zawiera ona również część poświęconą reformie systemu emerytalnego i w formie zarówno graficznej jak i tekstowej przedstawia jej skutki dla przyszłych pokoleń. Ma to niewątpliwy wpływ na odbiór przekazywanej informacji i pozwala potencjalnemu klientowi na lepsze zrozumienie zagadnienia a co za tym idzie podjęcie decyzji o nieodkładaniu momentu rozpoczęcia inwestycji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Druga prezentacja dotyczy tzw. Efektu ceny średniej. Jest to niezbędne narzędzie w przypadku bardzo często pojawiającej się obiekcji " a co będzie jak jednostki uczestnictwa zaczną spadać?" Przygotowana przeze mnie prezentacja zawiera wykresy, tabele, przykłady oraz część objaśniającą. W prosty i przejrzysty sposób pokazuje, że można zarabiać zarówno podczas trendu wzrostowego jak i spadkowego, a najważniejsza jest systematyczność i wytrwałość w oszczędzaniu i dążeniu do określonego celu. Po zapoznaniu się z nią klient ma klarowne spojrzenie na długofalowe inwestowanie i pozbywa się większości obaw związanych ze spadkami na giełdzie. Oczywiście można to wszystko zrobić samemu, ale.... nie każdy to potrafi, nie każdy ma na to czas itp. Nie myśl, że jest to najlepsza prezentacja, która pozwoli Ci w pełni i do końca wpłynąć na decyzję klienta, ale tylko Ty możesz zadecydować jakimi narzędziami dysponujesz w pracy i jak profesjonalnie do niej podchodzisz. Już dziś zacznij sobie uświadamiać jakie korzyści odniesiesz z profesjonalnego podejścia do klienta. Na Życzenie mogę wykonać dowolną prezentację wg przekazanej koncepcji lub tylko w oparciu o kluczowe zagadnienie. Demo osobom zainteresowanym prześlę na e-mail. Prezentacje są zgodne z kolorystyką koncernu OVB. Życzę sukcesów w pracy zawodowej. Pozdrawiam: Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×