Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś...

Czy boicie się położyć spać w czasie miesiączki?

Polecane posty

Gość gość
w tym czasie bać się spać? każda z nas ma na to swój sposób. Mój sposób ,aby było sucho i czysto to używam pieluche tetrową i grubą duża podpaskę i reformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,która z nas choć raz nie zaznała tego uczucia nad ranem gdy wszystko się klei i z przesiąknięcia,majtki,prześcieradło. Takie wpadki mam bardzo często,w pracy no i zwłaszcza nocą,nie dość że człowiek cierpi to jeszcze nad ranem mąż się drze że plamy na pościeli. Ostatnio miałam nawet podłożonego pampersa,wycięłam nożyczkami samo krocze i jako tako przespałam noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zakładam tampon o jeden rozmiar większy niż w ciągu dnia-i niczego się nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w skrajnych sytuacjach do spania ubieram majtki Tena - pants, przy obfitych miesiączkach są dużo pewniejsze od podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocyk się kładzie na prześcieradło, w pracy też coś, a na zmianę czarne spodnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam czego się bać ,no trzeba się wyspać nawet w te trudne kilka dni, żeby było dobrze i sucho to w obcisłe majtki wkładam watę w pieluszkę tetrową -super!!! wszystko na swoim miejscu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dodać z 2 ręczniki papierowe lub z 12 kawałków papieru toaletowego i ładnie je ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie materac zabezpieczyć folia na materac np. Do lozeczka;) 50/120 bodajże I opic się wody na noc to więcej pojdziecie w nocy do kybla i wiecej pójdzie do kybla:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo podkłady higieniczne, takie jak dla dzieci czy dla ludzi leżących - samego problemu nie rozwiąże, za to problem prania materaca raczej zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćn
Kupcie sobie kubeczek menstruacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie boję. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Używam tamponów. Dobre są ob i beppy. W tych drugich można nawet współżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się nie przydażyło bo pewno masz skąpe miesiączki, ja niestety nie mam takiego komfortu i leci ze mnie mocno od pierwszego dnia w dodatku mam uczulenie gdy używam tamponów a podpaski? wiadomo nie ma idealnych zawsze w jakiś sposób gdzieś przemokną a w nocy to istna tragedia aż wstyd przed mężem bo zawsze pościel upaprana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam się czego bać , bo na noc wkładam w obcisłe reformy pieluszkę tetrową z watą i na rano żadnych niepożądanych plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość008
(mam 14 lat i właśnie jestem podczas swojej drugiej miesiączki) Gdy dostałam swoją pierwszą miesiączkę to miałam tylko podpaskę na noc wiadomo bieliznę i spodenki od piżamy. Rano miałam niespodziankę bo gdy się obudziłam to okazało się że zrobiła się plama. Pomplamiłam bieliznę spodenki prześcieradło i matrac trochę też. Na szczęście wzięłam do jakiegoś pojemnika trochę vanish'a/u i wody i udało się tego pozbyć. Na następną noc oprócz podpaski na noc wzięłam też wkładkę higieniczną oraz podłożyłam pod siebie starą bluzę (w kolorze różowym bo czerwonej nie miałam) i tym razem nie zabrudziłam nawet bielizny. Dzisiaj zrobiłam tak samo ale mimo to dalej się boję że znowu spotka mnie taka "niespodzianka" i nie mam pojęcia jak spać żeby plamy nie robiły się poza podpaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 2.04.2010 o 19:59, Gość to moze ja sie wypowiem napisał:

Tampony, tampony i jeszcze raz tampony. Nie pamiętam już tego stresu przeciekania, ale jak przeczytałam ten topik to mi się przypomniało i ciarki mnie przeszły 😄

Też preferuję tampony od podpasek, jednak trzeba robić przerwy w noszeniu tamponów, z tego co czytałam przynajmniej raz na dobę trzeba zrobić przerwę, (wydaje mi się, że im dłuższe przerwy tym lepiej) dlatego ja obecnie robię mniej wiecej 8 godzinne przerwy, podczas których noszę tylko podpaskę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

ja w najbardziej obfite w dni miesiączki zakładam takie wielkie pampersy lub majtki jednorazowe przeznaczone dla osób chorych, leżących które robią pod siebie i naprawdę to jest świetny pomysł.Nigdy nie zapłaciłam nic w nocy, starcza mi na całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorea

W drugi i trzeci dzień miesiączki używam podkładów poporodowych na noc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Może zbyt cienkie podpaski używasz? Ja przeszłam na tampony beppy, początkowo również myślałam że będzie krwawo ale są niezwykle chłonne no i hipoalergiczne więc przez kilka godzin w nocy można je mieć w sobie. I nic się nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRR

E tam dziewczyny nie ma co schizować, dzięki miesiączce możemy zostać mamami :) Ja mam tampony beppy jak, chce mieć zapewnioną dyskrecję to sięgam właśnie po nie. Trzeba znaleźć coś, co da Wam gwarancje bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×