Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Kolczyki

Polecane posty

ZIa86 - najpierw pokaż suknię, później pomyślimy :) Ja na przykład też chciałam długie, ale do sukni pasują mi tylko delikatne sztyfty Swarovskiego z białymi kryształkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
jesteś chyba jedyną która nie zna tej sukni ;) 2 kolczyki przepiękne, jeśli nadal obstajesz przy delikatnie fioletowych kolorach (dobrze pamiętam?) i motylkach to wg mnie będą pasowały. zdecydowałaś już co z włosami? bo może znajdziesz coś podobnego do wpięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolory to niebieski, róż i zieleń plus jasny fiolet i tak motylki nadal aktualne. :) Poza tym mam pierścionek z szafirem i najprawdopodobniej też będą z szafirem obrączki, do tego mogą dojść niebieskie buty. Obrączki będą takie, żeby już mieć cały pogląd na biżuterie: http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1209/yakimoto455e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz szafir w kolczykach
to pozostan przy tym i kolczyki rowniez drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu jeszcze sto razy zmienisz koncepcję. Po co sie zajmować takimi detalami jak do ślubu tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ponieważ narzeczony z pewnych przyczyn chce mi te kolczyki kupić w okolicach wakacji ponieważ reszta pieniędzy zostanie zamrożona w różnych funduszach itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym właśnie obstawała przy delikatnych, srebrnych, kryształowych dodatkach, by nie przyćmić tej pięknej sukni :) Szafirowe kolczyki są bardzo ładne, ale nie wiem, czy najlepsze do tej lekkiej kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 - zbaczając z tematu, czy natrafiłaś już na jakieś godne polecenia fryzjerki i wizażystki w Krakowie? Szukam na czerwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam z pewnych względów narzeczony musi wiedzieć ile wyda na te kolczyki bo resztę pieniędzy zamrozi. :) Więc kolczyki musimy zakupić w wakacje. Hush te pierwsze są delikatne a ja bym jednak chciała coś z diamentami. ;) Poza tym suknia wbrew pozorom jest dość skromna więc jako jedyne z biżuterii chciałabym jakieś wystrzałowe kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia to jeszcze
czekamy jak nam bieliznę pokażesz...wybrałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzekly mnie te drugie :) Nie wiem dlaczego, ale pomimo, ze pierwsze sa prawdopodobnie rownie szlachetne i drogie, to kojarza mi sie z tania bizuteria typu "jablonex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie cudne:) a swoją drogą, mam wesele za miesiąc z hakiem a o kolczykach jeszcze nie zdązyłam pomyslec:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kojarza mi sie z tania bizuteria typu "jablonex".- :O:O nie ma to jak tanie wypowiedzi sprowadzające się do podtekstów - "co tanie to tandetne" :O dla mnie biżuteria jablonex wcale nie jest tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo z sokiem - zdaje sie, ze mnie zle zrozumialas :O Kazdy wydaje tyle, na ile go stac. Ale chyba jest roznica w cenie pomiedzy brylantem a zwyklym szkielkiem? No wiec dlatego jablonex jest w tej relacji TANI ;) Gdybym miala wydac kupe kasy na bizuterie z prawdziwymi kamieniam, ktore jednak wygladaja jak podrobka, to bym sie zastanowila. Nie koniecznie dotyczy to jednak bizuterii tu przedstawionej, gdyz zdaje sobie sprawe, ze w rzeczywistosci moze wygladac o wieeele piekniej niz na zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie, kolczyki się pryzmierza DO SUKNI!!!!!!!!!!!!!!!! Bo bez takiej przymiarki to każde pasują i ładnie na uchu wyglądają, ale gdy się założy suknie to moga wówczas te wybrane zupełnie nie pasowac i wybira się tkaie, o ktorych nawte by się nie pomyslalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata rozumiem, że mam przyjść do salonu w sukni? ;) Bardzo dziękuje dziewczyny za opinie, muszę zobaczyć te kolczyki na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście najpierw suknia. :) Ale kolczyki za niedługo więc co szkodzi się porozglądać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×