Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość add1989

Studia prywatne!

Polecane posty

Gość add1989

Czy jeśli ktoś wybiera się na prywatną uczelnie, brane są pod uwage przedmioty zdawane na maturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy od chujowości uczelni
Im bardziej chujowa jest uczelnia, tym bardziej mają w dupie co zdawałaś i z jakim wynikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod uwagę brane bedzie
tylko terminowe placenie czesnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialabym tam wrocic
j.w. "studiowalam' na takowej i powiem ze dla nich sie liczy wpisowe i czy czesne wplacasz nic wiecej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość add1989
Pytam poważnie! Jestem ciekawa czy na prywatnych licza sie przedmioty jakie sie zdawalo na maturze. Czy jest mozliwosc studiować zaocznie prywatnie? w dodatku studiować dwa kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczyja ona69
Nie licza sie zadne przedmioty po prostu musisz miec mature i kupe kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy od chujowości uczelni
A ja ci odpowiadam idiotko poważnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i takie tłumany
mają tytuł magistra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczyja ona69
Na prywatnych wszystko sie da kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczyja ona69
bez tumanow dobra? ja sie ucze mam stypendium i robie kursy kwalifikacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczyja ona69
mamy praktyki za granica staze, materialy dostajemy na maila itp. o ile wiem na publicznych tego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy od chujowości uczelni
Myślę, że pasujesz do prywatnej uczelni idealnie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość add1989
Czy na studiach prywatnych zaocznych można dostać ITS, tak by była możliwość studiowania dwóch kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
Tak, to prawda, na uczelniach prywatnych, przynajmniej na większosci z nich, to co się zdawało na maturze i z jakim wynikiem jest mało istotne. Liczy się wpisowe i już studiujesz. Jednak nie przesadzajcie z tym, ze te uczelnie są takie daremne. Oni coprawda biorą każdego jak leci, byleby miał maturę, ale jak jesteś kompletny baran to sobie nie poradzisz i tyle. Na niektórych uczelniach poziom jest niski, ale nie na wszystkich !!!!! Ja studiowałam na Uniwersytecie Śląskim dziennie i dodatkowo zaocznie na prywatnej uczelni i wielkiej różnicy w poziomie nie było, nawet nieraz więcej miałam nauki na prywatnej uczelni, bo zjazdy były co dwa tygodnie i dużo przedmiotów na raz.... Ja sobie chwalę studia prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod uwagę brane bedzie
pewnie pytania testowe też dostajecie na maila na tydzień przed egzaminem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe widze że nie tylko ja
moj wujek jest doktorem, umie niewiele, za prlu dali mu tytuł przez znajomości w sumie, uczy na prywatnej uczelni w której murach mieni się tytułem proferosa :D Sam z tego ryje i ze swoich studentów podobnie ;) Mówi że takich ciemniaków to ze świecą szukać. Musisz mieć po prostu maturę, resztę sobie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
To czy się dostanie pytania przed egzaminem zależy od profesora, a nie od uczelni - takie rzeczy zdarzały się i na UŚ i na prywatnej uczelni..... prawda też, że w pierwszym srmestrze, na prywatnej uczelni naprawdę były ciekawe przypadki.... Takich pustych lasek ze świecą szukać, no naprawdę.... ale one nie dały rady i w drugim semetrze zostali już normalni ludzie. Także ja studiując i prywatnie i oaństwowo nie mogę powiedzieć złego słowa o prywatnej uczelni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość add1989
Pytam bo w tym roku zdaje mature, nie moglam tego zrobic rok temu z osobistych powodow. Na maturze zdaje polski, angielski, matematyke oraz historie, wszystko na poziomie podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodieswithoutorgans
u mnie byla rozmowa kwalifikacyjna,oprocz tego wynik z angola na maturze,bo wybralam studia jezykowe.poza tym poziom jest taki jak na uczelniach panstwowych, duzo ludzi tak jak ja studiuje jednoczesnie panstwowo i prywatnie i nie ma dla nas roznicy.ale to nie jest szkola na zadupiu z pseudoprofesorami,wiekoszosc kadry jest z uw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego że studiwałaś
prywatnie i państwowo , powiedz jeszcze jakie to ciekawe kierunki :o bo i na państwowych pedagogika jest równie beznadziejna jak na prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prywatną uczelnie nie musis
z nawet dodatkowego przedmiotu zdawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
Pudło - nie pedagogika :) Innych kieruknów niż pedagogika nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o studia prywatne
to możesz nawet 5 kierunków studiować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie dostałam się na państwowe i...to była najlepsza rzecz pod słońcem. Za namową ciotki, złożyłam dokumenty na fizjoterapię na MUM i teraz studiuję już na 3 roku. Koleżanka z panstwowego uniwerku narzeka na przepełnione sale, brak laborek czy trudno dostępnych wykładowców. U nas jest zupełnie inaczej, niewielka grupa, wyposażone sale, niskie czesne. Nie wiem, dlaczego ludzie tak bardzo pchają się na te uniwerki, skoro i tak najbardziej liczy się doświadczenie, języki i wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

Ja z wyboru wybrałam uczelnię płatną i padło na WSEH w Bielsku. Mają fajną ofertę kształcenia i opinie dlatego ich wybrałam, poza tym nie muszę wyjeżdżać poza granice mojego rodzinnego miasta co mi osobiście odpowiada :D. Mój wybór padł na Zarządzanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulek

Ja studiuję na WSEH w Bielsku, chociaż osobiście nie jestem z tego miasta 😛
Zdecydowałem się na tą uczelnię, głównie ze względu na kierunek, który bardzo mi odpowiadał i nie zawiodłem się - bardzo dobra kadra pedagogiczna skoncentrowana na przekazywaniu wiedzy, co im zresztą wybitnie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik

Trzeba się naprawdę przykładać, żeby się utrzymać, bo jest wysoki poziom, przynajmniej na WSEH w Bielsku gdzie studiuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomą na WSNS w Warszawie i ona akurat jest po pedagogice 😉 . I teraz robi coś uzupełniającego i na pewno sobie chwali. Także warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×