Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwarda nożycoręka

nadal kocham

Polecane posty

Gość edwarda nożycoręka

i tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez za nim tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwarda nożycoręka
pamiętam choć pewnie Ty juz mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
Mam to samo modlę się żeby coś do mnie napisał. Codziennie o nim myślę i nie potrafię się skupić. Ale jestem głupia-zakochałam się, znowu nie w tym co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwarda nożycoręka
ja w tym co trzeba :P chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess Mia
musi być wam szczególnie trudno kiedy w święta patrzycie w pustą skrzynkę odbiorczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
Też miałam takie wrażenie ale im więcej czasu upływa tym bardziej zaczynam wątpić czy on w ogóle o mnie pamięta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwarda nożycoręka
mnie smutno nie jest ale czegoś mi brak :P K.o.g.o.ś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
Bez sensu...mam wrażenie, że nigdy go nie zapomnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess Mia
no tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie, tylko z tą rożnicą że my jesteśmy raczej na stopie koleżeńskiej (kolega z roku). Ostatnio napsiał mi że jestem najlepsza a ja nie wiem co mam o tym myśleć. Może Wy to obiektywnie ocenicie. Plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie wierz w miłe słówka tylko czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((::::::::::{{{{
a ja się nie potrafie wyleczyć.. Czemu nie ma jakiegoś środka cudownego na wyleczenie z miłóśći ?? Widze go może 2 razy w miesiącu jak zajrzy do siostruni ale i tak nie potrafię o nim zapomnieć.. Spaliłam nawet sukienkę którą dostałam od niego na urodziny.. Pozbyłam się wszystkich rzeczy które by mogły mi o nim przypominać :[ lecze się już tak 8 mies i nic.. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja leczę się 3 miesiąc i im więcej czasu upływa tym bardziej boli. Wszyscy mówią czas leczy rany w moim przypadku jest na odwrót. Ciągle mam nadzieję , że się odezwie ale to już chyba nierealne. Pierwszy raz kogoś aż tak mocno pokochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisia fisia
akurat takiego topiku szukałam, bo ja też nadal kocham, nigdy nie byliśmy razem, on był moim kolegą ze studiów , ja poczułam coś co czuję po dziś dzień w pierwszej chwili, gdy go zobaczyłam,. jakbyśmy się znali od zawsze, ale on nie odwzajemniał mojego uczucia, jestem atrakcyjna, mam powodzenie, ale nie potrafię się z nikim związać na trwałe,zmuszam się do randek, bo nikogo nie potrafię pokochać, nie myślę o tym panu,póki go nie spotkam, zamieszkał w mojej okolicy, czasami widzę go przez okno, spotykam na ulicy, a dziś spotkałam go z żoną w kościele, staram się go unikać, ale jak już go zobaczę, to bardzo dziwnie się czuję i po powrocie do domu płaczę, jest mi smutno, bo chciałabym pokochać kogoś dla mnie dostępnego,ale ja mimo prób nie potrafię pokochać na siłę, taki dziwny stan trwa od 5 lat, ja dawałam mu do zrozumienia co do niego czuję, ale on wolał inną, mnie traktował tylko jak koleżankę, mimo moich starań , by to zmienić , poprostu mnie olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może też czekają na nasz znak a sami nic, bo pokazać nie chcą że im zależy. Ale jestem naiwna ale tak to sobie tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((::::::::::{{{{
Ja też pierwszy raz kogoś tak mocno pokochałam :( ale pociesza mnie myśl ze w końcu będą wakacje::) I będziemy się prawie codziennie widywać. Mam zamiar mu wyznać co czuje.. już nie boję sie mu to powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((::::::::::{{{{
no nie da. nie da :[ i ja się chyba już nigdy nie uwolnie, bo zamiast być lepiej to jest coraz gorzej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsycholog
a srać na tych chamów, my jesteśmy super laski, oni na nas nie zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały osad na pochwie
ja też kocham i smyram się po niedomytej pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×