Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooperacyjna 789

Zadarty nos, widoczne dziurki w nosie od razu po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
u żadnego z nich. jestem załamana, nos wygląda na pierwszy rzut oka jakby był zbyt mocno spiłowany, ale z drugiej strony widzę i czuję że jest na maksa podklejony plastrami do góry. bardzo się stresuję, z garbatego, długiego nochala aż tak wypiłować na świński??? :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, nosek opadnie. 2 miesiace temu mialam operacje i przez pierwsze kilka dni myslalam, ze umre na zawal jak patrzylam na swoj swinki nos, ale na szczescie po 3-4 tygodniach opadl i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tak było, dzięki za słowa otuchy :D na dzień dzisiejszy wyglądam jak Michael Jackson :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey niech ktos sie jeszcze wypowie komu faktycznie opadl nos po czasie? i z lekko swinskiego zrobil sie normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi opadl, ale dopiero gdzies po 5 tygodniach. Dlugo musialam czekac i bardzo sie stresowalam, ale wszystko poszlo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robilłas operacje? I co opadł trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
cześć wszystkim, jestem świeżo po zdjęciu opatrunku, lepszego nosa nie mogłam mieć :D ze szczęścia chce mi się ryczeć :) wydawał się taki krótki i zadarty przez opatrunek, kiedy mi go zdjęli i wyciągnęli szwy, moim oczom ukazał się normalny, prosty nos. czubek jest nieco zadarty, ale teraz już jestem pewna że jeszcze trochę opadnie i będzie dobrze :D nie martwcie się na zapas! ja prawie wpadłam w depresję przez te 10 dni :P zupełnie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo robiłas operację jeśli można wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
dr Grażyna Nasińska-Jurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bezpośrednio po operacji miałam taki zadarty nosek i bardzo mi się podobał. Był bardzo figlarny. Teraz jestem już 2,5 m-ca po i nosek opadł, już prawie wcale zadarty nie jest i szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta
Ja mialam operacje 4 tygodnie temu i chcialam aby tylko usuneli mi garba i chcialam miec lekka skocznie. ale nos mam prosty, podobal mi sie dopóki szefowa mi nie powiedziala,ze za tyle kasy to chciala by miec nos zadarty! i sie zdenerowalam,wiec jestem w rozsypce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa102
Twoja szefowa to fajna babka, widze. Nie fajnie jest komentowac nos kogos, kto mial kompleks i wreszcie cos z tym zrobil. Ja poddam sie operacji nosa u Jakuba Kratochwila we Wroclawu przed Swietami Bozonarodzeniowymi i nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest zazdrosna!!!! I tyle Powiedziała co wiedziała a zadarty i tak nie wszystkim pasije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa102
Dokladnie. Jak mozna krytykowac rezultaty operacji u osoby, ktora jest swiezo po zabiegu i jeszcze bardzo wrazliwa na swoim punkcie? Wogole bym sie nie przejmowala bo ewidentnie szefowa zazdrosci rezultatow i odwagi. Ja natomiast zastanawiam sie, czy aby 2.5 tygodnia starczy mi na pozbycie sie siniakow i najwiekszej opuchlizny. Nikt u mnie w pracy nie wie o operacji i nie chce wrocic do biura z widocznymi oznakami zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie opadnie,juz chyba 16 lat minelo i jest gorzej,z wiekiem twearz sie powieksza a mopj nos jak u dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dziewczyny które tu zajrzą w przyszłośći chce pocieszyć. Ja miałam po zabiegu ust spuchnięty nos w taki sposób, że nie był większy, ale dziurki były na dole i bardzo widoczne, a nos mocno zadarty i wyglądałam jak świnka :) Ale to była opuchlizna i szybko zeszla, po kilka dniach nos wróćił na swoje miejsce. Na pewno w przypadku rhinoplastyki ta opuchlizna utrzymuje się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białka
Ja właśnie mam taki problem. Nie lubię specjalnie mojego nosa, jest prosty, ale dość duży. Chociaż inni mi mówią, że raczej średni. Z przodu jest bardzo ładny, z boku znacznie gorzej... Zastanawiam się nad operacją, ale czy da się go trochę zmieniejszyć? Bez radykalnej zmiany kształtu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białka
Jest taka jutuberka kokosowa tęcza. Masakra co jej zrobili z nosem...całkiem znośnym. A ona jeszcze się chwali w filmikach, że teraz niby lepiej!!!! Ja bym zabiła chirurga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 tygodnie po operacji i też mam jeszcze mocno zadarty. Mam nadzieję, że opadnie, ale stresik jest :) Do chodzę do siebie bardzo powoli, bo miałam w nim zmieniane wszystko(część kostna, chrzęstna i przegroda). Za 11 dni muszę wracać do pracy i mam nadzieję, że już chociaż troszkę opadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie problemow w życiu to zróbcie sobie operacje plastyczną nosa.Jeszcze najlepiej wybierzcie lekarza który najbardziej sie reklamuje jaki to wspaniały z niego doktor...Wtedy zaczną się wam problemy. A tak szczerze ,jeśli wasz nos was nie szpeci uciekajcie od takich operacji.Albo przynajmniej zapoznajcie sie z umowa wczesniej i niech lekarz dokladnie napisze w umowie jaki będzie wasz nos po operacji i czy zrobi wam poprawkę i za ile.Bo nie o same dziurki chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przez wiele lat kompleksy z powodu garbatego nosa. W końcu podjęłam decyzję o operacji, ale w sprawdzonej klinice, która poleciła mi kuzynka. Jeśli chodzi o Bydgoszcz to mogę polecić klinikę Vident http://www.wident.eu/pl/uslugi/. Zapewniają świetną opiekę medyczne, efekty operacji takie na jakie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5 dzień po korekcji nosa. Usuwałam garbek. Dziś zdjęty opatrunek, niestety nos, zwłaszcza koniuszek wydaje się podniesiony, zadarty :( Najgorsze jednak jest to, że obniżyła się górna warga, przy otwarciu ust widać teraz dolne zęby, podczas gdy wcześniej było widać górne. Dziewczyny, też tak miałyście z tą wargą? Czy to minie? Może to tylko efekty opuchlizny twarzy? Tą nadzieją żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola37
Ja jestem 3 dzień po operacji. No zupelna swinka, tak jakby mi po prostu do gory na chama nos podniosl i skrocil jest bardzo maly. Jestem przerazona, czy to potem hoc troche opadnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola Zależy co miałaś robione z nosem.Jesli miałaś przeszczepy to nie opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam ale taki efekt minął. To pewnie wina opuchlizny - pani doktor, która wykonywała mi zabieg uprzedzała, że musi minąć trochę czasu żeby widać było pełny efekt operacji. Robiłam ją u dr Raczkowskiej i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie mija 5 tydzień od operacji . Martwią mnie dwie sprawy...lewa dziurka bardziej widoczna z profilu...taka wycięte mu górze i powiela lewego oka niżej od prawej...mam nadzieję, że to minie . Podejrzewam, że slupek między dziurami jest opuchniety i mam taka nadzieję że zejdzie to wszystko. Ogólnie czuje że jest to wszystko takie tkliwe i nierówne. Mialam plastykę chrzestna i kostna. Acha i też miałam taki troszkę swinski ryjek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota91

Hej wszystkim. Jestem 5 dni po operacji i też mam duże dziurki w nosie, jestem przerażona. Za 2 dni mam ściągnięcie gipsu, mam nadzieję że to pomoże, bo nie wyobrażam sobie życia z takim nosem 😞 Niby ten plaster trzyma czubek nosa pod gipsem, ale miałam robione przeszczepy i nie wiem czy ten czubek opadnie! Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×