Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

Gość mogę i ja
TK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka23
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky wayy
AM nie zaladuja mi sie piosenki ale lubie chrisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zbyt długo czekac na odpowiedzi od reszty pewnie to wina tej puźnej pory:( Każda pani ma szanse na dostanie sie do finały w następnych eliminacjach które odbędą sie jutro za chwile podam kto wygrał i jest drugim uczestnikiem finału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka23
czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby na wszystkie pytania odpowiedziała wisienka_czereśniowa to najprawdobodobniej by wygrała niestety... a zatem wygrywa i wchodzi do finału ... chichi 1006 a tuz za nią milky way :) ale to chichi 1006 wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każda odpowiedz daje plusa lub minusa (zależy to tez od wypowiedzi innych) kto uzbiera najwięcej plusów wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda odpowiedz jest oceniana przez moje upodobania odpowiedz która mi sie podoba dostaje plusa, ta która nie siłą rzeczy minusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie większość odpowiedzi było takich samych od wszystkich pań. Za które odpowiedzi ja dostałam plusa? Możesz zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tego nie zdradzę cóż decydowały szczegóły gratuluję chichi1006 i dziekuje wszystkim panią za gre zapraszam na jutro:) miłej nocy i kolorowych snów papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się każde pytanie tak samo poprostu liczba plusików zadecydowało o wygranej w finale będzie dużo trudniej ale do tego jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zatem wygrywa i wchodzi do finału ... chichi 1006 a tuz za nią milky way ale to chichi 1006 wygrywa - to znaczy że mi brakło punktów czy też sie dostałam?? pewnie odpowiedziałabym dokładniej na te pytania gdyby nie niedyspozycja mojego neta..nie dość,że net mi sie zacinał to i kafe sie psuło....cud,że w ogóle odpowiedziałam na wszystkie pytania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way do finału nie dostałas sie niestety ale masz kolejna szansę. Zaczynamy zabawę szukam maksymalnie 6 pań chętnych do zabawy która pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do finału dostały sie już bazienka i chichi1006 czekamy na 3 finalistkę która chętna zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×