Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

Tak milky way jaką byś chciała nagrodę ? może będę w stanie ja zrealizować :) Masz także możliwość zadania 5 dowolnych pytań a ja muszę odpowiedziec na nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesska84
tez chce sie pobawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no,nic nie potrzebuje,jestem bezinteresowna :classic_cool: i tak sie bardzo ciesze :) a pytania przy okazji na pewno zadam ;) jesli mi coś przyjdzie do głowy... a kiedy zaczynasz drugą edycję?? robisz jakąs przerwe czy w ogóle rezygnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesska84
to moze jeszcze jedna zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż...jak będziesz kiedyś za granicą to kup mi czekoladowe gwiazdki Milky Way magic stars ...strasznie mam na nie ochote a w Polsce wycofali ze sprzedaży :( byłoby to dla mnie bardzo cenne a kosztuje pewnie grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie następną edycję ale nie wiem jeszcze kiedy :) no milky way w takim razie czekam na pytania od ciebie :) (mogą dotyczyć wszystkiego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tak teraz? chcesz żebym wymyślała pytania i na nie czekasz? :( w sumie jakby nie patrzeć to teraz nic innego nie zrobiłam,tylko zadałam Ci dwa pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy zaczynasz drugą edycję?? robisz jakąs przerwe czy w ogóle rezygnujesz? - razem z tymi,zadałam cztery :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ogólnie czekam przeciez nie będe cię zmuszał że już teraz szybko... no cos ty jesli bedziesz miała chęć i ochotę wtedy zadasz je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedł mi do głowy cudowny pomysł :) jak zwykle zresztą :classic_cool: może z racji tego,że inne finalistki były w mniejszym lub większym stopniu tak dobre jak ja { ta moja skromność :classic_cool:},to moze niech każda zada jakieś pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,jeśli mają ochote i jeśli Ty też ją masz :P w końcu na początku w ogóle każdy na przemian miał zadawać pytania :D co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilka :) tak milky way wygrała milky way ty decydujesz co zrobisz to zaakceptuję twój pomysł jest ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje milky:)Dzięki za zabawę wszystkim,a przede wszystkim Tobie Tomaszu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest marek-blacha :D:D A nie Tomasz.Chociaż tak serio to ja już nie wiem.Green jak masz naprawde na imię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek :P milky way czy to było pytanie od ciebie ? nat tobię również dziękuję :) lilka niestety ale jakos nie spodobał mi się. (może nie znam się na filmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blacha to Twoje nazwisko? :classic_cool: Green jak masz naprawde na imię? - ode mnie :D a jaki to był film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D nie blacha to nie moje nazwisko :P czyli milky way juz zadała swoje pytanie teraz jeszcze inne finalistki a film to "Człowiek który płakał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×