Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

witam Green:) ciekawa jestem czy bedzie dzisiaj ten finał.....Wracając do wczoraj.....oczywiście że będziesz jeszcze szcześliwy,życze Ci tego z całego serca....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj większość osób ma czas wieczorem...oby tylko nie w nocy ;) a powiedz,masz już ułożone pytania czy będziesz ja wymyślał na poczekaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lilka dzieli że wierzysz we mnie :) ty też bedziesz szczęśliwa NAPEWNO! milky way własnie sobie teraz wymyślam mam juz wiekszość może masz racje wieczorem może bedzie więcej osób zobacze to może 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może..tylko,że jeżeli będzie długi ten finał to mogłabym nie zdążyć..i wieczorem net sie bardziej zacina...ale ja mam jeszcze inny pomysł...może z racji tego,ze to finał,każdy niech odpowie na zestaw pytań kiedy mu bedzie odpowiadać?? a później Ty wybierzesz zwyciężczynie,ale nie tak od razu,tylko po namyśle ;) bo tak,to będzie można w nieskończoność czekać,aż każdy będzie akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak wszyscy pisza w jednym czasie to chyba jest fajniej ale czy wszyscy beda miec akurat wolna chwilę ? nie wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możemy zaczekać z tym jeszcze do wieczora...bazienke widuje na kafe codziennie,więc sie pewnie pojawi,nie wiem co z nastazjąfilipową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichi naprawde specjalnie przełożyłas spotkanie ? no to chyba nie mam wyjścia to co wysłac pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę :) Na początku tygodnia umówiłam się z przyjaciółką na dzisiaj, ale zadzwoniłam i przełożyłam to spotkanie na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichi przepraszam ale chyba dzisiaj nici z finału, tak mogłas gdzies wyjść, a przeze mnie musiałaś odwołac spotkanie :( hmm to chyba dobry pomysł co myślisz chichi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no,najpierw czekamy na wieczór,a potem jak nie wypali to ewentualnie w weekend :P to było zresztąprzypuszczenie,bo na weekend przecież też można mieć wiele spotkań,wyjechać gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, szkoda zmarnowanego wieczoru :) Zobaczymy może wieczorem się pojawią dziewczyny? A może faktycznie trzeba będzie rozważyć propozycję milky way?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba założyć osobny topik na finał? może bazienka nie wie,że już jest finał,wygrała pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way Ty jesteś tutaj od pierwszych eliminacji, skoro możesz tu bywać, to myślę, że bazienka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×