Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

nie oglądałam tego filmu więc sie nie wypowiem :) ale tytuł intrygujący :P no,ja Cię kocham :classic_cool: a Ty mnie nie? :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,Ty kochasz lilke :classic_cool: zgadłam? :) szkoda,że nie brałaś udziału w zabawie ale może w drugiej edycji weźmiesz udział? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way Gratulacje!!!!!! :) :) :) A Tobie Green dziękuję za wspaniałą zabawę :) :) :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichi ja tobie również dziękuje:) było mi bardzo miło ciesze się że wszystkie finalistki odpowiedziały na moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,a Bóg też nie wie? ;) Ja tam kocham dużo osób,prawie wszystkich ludzi :) staram sie kochać wszystkich :P Ale są osoby,które kocham szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way ty chyba sobie ze mnie dzisiaj jakieś jaja robisz :) a ja i Bóg to sprawa nie wyjaśniona do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way ty chyba sobie ze mnie dzisiaj jakieś jaja robisz -nie prawda :( czyżby moje starania żeby żarty były sympatyczne nie wyszły? :( cóż,wychodzi moja ponura natura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzieciństwie zajadałem sie nimi to były moje ulubione batoniki :) Teraz juz nigdzie ich nie mogę dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? :) a moje są do dzisiaj :P mieszkasz na wsi? bo to sąpopularne batoniki i powinny być wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj,te gwiazdki były robione z tak pysznej czekolady,że jak żyje nie pamiętam,zeby jakaś czekolada była taka pyszna i rozpływająca się w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ostatnio szukałam tych gwiazdek w necie i zdziwiłam się,że tak dużo osób też tęskni za nimi :P normalnie nie wiem jakl mogli wycofać ze sprzedaży taki dobry i dobrze sprzedający się produkt.A na allegro jedna paczka gwiazdeczek kosztuje 20 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona i on1000
HJKA KIEDY BĘDZIOE KOLEJNA EDYCJA ZABAWY KAFETERYJNEJ PYTANIA W CIEMNO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixi00
A jutro kiedy dokładnie? wieczorem czy w dzien? bo chce sie zalapac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×