Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

Gość pixi00
ja się pisze jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie to juz druga edycja pierwsza wygrała milky way :) Teraz ponownie rozpoczynamy od eliminacji. Zapraszam maksymalnie 6 pań do udziału w zabawie która chętna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Green .....ciekawe czy wypali ta twoja druga edycja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie ... Ale wkoncu kto by tam chciał na moje głupie pytania odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A C.o.w.y
Jaki jest temat. Glomby! Opowiedz jakas historie, chce opowiedziec a wy kurna piszecie jakies jebane smrody nie na temat, wio do piaskownicy smrody jak nieumiecie przeczytac nazwy tematu Buraki jebane ,gnoje beztalenice cwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań....podobno nie ma głupich pytań....:) twoje na pewno nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A C.o.w.y - chyba pomyliłeś temat ćwoku :D fajnie by było jakby wypaliła druga edycja :) z chęcią poczytam wtrącać sie już nie będe obiecuje ;) a Ty lilka nie chcesz brać udziału? :P bo piszesz tu ale sie nie zgłaszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A C.o.w.y
Lilka 19 matole czytac nieumiesz analfabetko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie tak szybko Green :P a co do gwiazdek to strasznie drogie są :( poza tym nie ufam za bardzo takim przesyłkom internetowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky way gdyby było do czego to wtrącaj sie ile wlezie :) bedzie wesoło. A lilka może nie ma ochoty brac udziału przeciez zna zasady gry gdyby chciała zawsze może dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze więcej chętnych sie znajdzie jak założysz nowy temat na nową edycje? bo ten juz jest "przerobiony":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam bardzo-ktoś mnie zapraszał?????:) Moge być jako 6 jeśli nikt się nie zgłosi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak chyba nikt nie zechce uczestniczyć no cóż, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść:) chyba i tak za dużo odpowiedzi otrzymałem jak na moją skromna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądźtaki skromny :P super ta zabawa jest wg mnie :D szkoda ze sie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka napisałem że zapraszam panie :) Ciebie naturalnie tez to się tyczyło :) lilka ale przynajmniej 4 osoby powinny byc w eliminacjach żeby to wszystko miało ręce i nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to zarejestruje sie na inny nick i bede dalej grać :classic_cool: i tak nikt sie nie skapnie,że to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to chyba moja wielka wada. Szybko sie poddaje ale kiedy brak sukcesów to człowiek nie ma ochoty walczyć. Chociaz z ta pierwsza edycja jak na mnie to dobrze to wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie milky way nie rób tego to by było żenujące, jeśli nikt nie chce to trudno nie poświęcaj się dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty,żartowałam,gdybym chciała tak zrobić to bym o tym na pewno nie powiedziała :classic_cool: no i nie lubie udawać,jak ktoś jest uczciwy w świecie to i w necie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kiedyś dla zabawy udawałam chłopaka przez jakiś miesiąc ale mi nie w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą kiedyś dla zabawy udawałam chłopaka przez jakiś miesiąc ale mi nie wyszło i mnie za ciote mieli :classic_cool: :( jednak jestem kobietą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było jakiś czas temu to jeszcze dzieckiem byłam :P ciekawe,czy teraz by mi wyszło..no ale już nie chce mi sie próbować,to dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green ty chyba jesteś w kiepskim nastroju....stało się coś????? Mi w takich sytuacjach wszyscy powtarzają:" Nie użalaj sie nad sobą","bierz sie w garść" i takie tam pierdoły....ale to wcale nie pomaga więc Ci nie mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda najprawdziwsza jest taka ze faktycznie to nic nie pomaga ale jest to miłe kiedy ktos chce pocieszyć. Ja w kiepskim nastroju raczej nie w takim jak zawsze. Wiem że nie sprawiam wrażenia radosnego, uśmiechniętego chłopaka. Ale jestem sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×