Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

ok kolejne pytanko co twoimi słowami kryje sie pod słowem miłość platoniczna? i czy mężczyzna kochajacy platonicznie jest idiotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauroczenie sie zakochanie w kims kogo tak naprade nie znamy..hmmm mezczyzna i milosc platoniczna?znalam takie przypadki wiec pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka23
jest idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszak- moj ukochany króliczek o przesłodkiem i adekwatnym zresztą imieniu "Kicajek". Dostałam go na zakończeniu roku w przedszkolu jako 5-latka. Gdy nacisnelo się jego prawą łapkę to grała melodyjka (do pierwszego prania grała, potem juz jakos nie). W III klasie podstawówki zjad mi go moj pies aArgo. Wyłam chyba ze 3 dni, a potem miałam jeszcze miesięczną żałobe. Kochałam Kicajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem.:) wydaje mi sie że to nie jest miłość tylko bardziej fascynacja draga osoba. I uważam że to nie jest nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co twoimi słowami kryje sie pod słowem miłość platoniczna? - miłość do osoby,której sie nie zna w rzeczywistości,tylko albo z widzenia,albo np. z telewizjii...dla mnie też może nią być miłość taka jak moja,to znaczy do przyjaciela brata...a miłość platoniczna,bo chociaż czasem rozmawialiśmy to wiedziałam,że niemożliwe,żebyśmy byli kiedyś razem i wiedziałam o nim dużo głownie z opowiadań,a nie rozmow osobistych z nim...ale było,minęło ;) a facet,nie,nie jest idiotą,to normalne przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciała megatajemnicza to dla mnie pępek, coś pięknego, choć nie rozumiem do końca tego :) taka dziurka, pozostałość po symbiozie, symbol zespolenia - fajna sprawa :) Najgorzej jak na porodówce spartolą robotę i potem zamiast wklęsłego, ma się wypukły pępek- takie mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC87 brawa za wytrwałość odpowiadaj ja przesledze wnikliwie twoje odpowiedzi jak każdej uczestniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela**
Ja posłużę się cytatem :) ""Być może to najwyższy rodzaj miłości - kochać, nie posiadając." Nie uważam, żeby ktokolwiek tak kochając był idiotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wiersze ale takie nieskomplikowane, proste typu: na górze róże- bo.. Szymborskiej czy Herberta to nie czaje wcale. Ewy Lipskiej tez nie czaje ale akurat mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki5555
Wybrałam kilka cytatów nie są moje ale bardzo piękne. Miłość nie jest głupia więc i ten kto kocha jeśli kocha nie może być głupcem - szkoda tylko że tyle kosztuje ech rozczuliłam się. "Bóg ukrył piękno w samym sercu raju, abyśmy nieustannie pozostali czujni, i w radosnym stanie łaski nie zapomnieli o potrzebie rygoru." " Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem." "Miłość nigdy nie przychodzi po trochu." "Ten, kto potrafi poskromić swoje serce, potrafi podbić cały świat." "Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wyd aje mu się, że miłość zrozumiał." " Przez lata toczyłam walkę z własnym sercem, gdyż bałam się smutku, cierpienia i rozstań. Żyłam w przekonaniu, że prawdziwa miłość jest ponad tym wszystkim i lepiej umrzeć, niż jej nie zaznać. Nawet jeśli miłość niesie ze rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią płacić."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa - hmm kalafior, bo to przecież kwiat i tak "cudnie" pachnie gdy się go gotuje. No i cóż muszę się przyznać, kocham smażonego kalafiora w panierce, bo ta potrawa jest dla mnie imitacją kurczaka, a ja jestem wegetarianką i zwłok nie jadam. Substytut taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiązki kocham, chociaż nie czytam. Pracuję w bibliotece, więc dają mi pracę. Za to je kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedostatnie pytanie jaki typ mężczyzny wybrałabyś Maczo czy też Romantyka ? (złoty środek nie wchodzi w grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela**
romantyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość platoniczna to taka miłość pozbawiona sfery eros (tak to chyba leciało). Wyłączona jest z niej po prosu fizyczność. Innymi słowy PRZYJAŹŃ, tak rozumiem miłość platoniczną. A czy istniej przyjaźń miedzy kobietą a meżczyną- hmm nie wiem, warto by było przewertować to forum, bo ten temat zdaje sie, że był już wiele razy tu wałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki5555
wybrałabym dobrego człowieka wolę romantyka twardo stąpającego po ziemi, szanującego siebie i innych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imponują mi mężczyźni typu macho,chociaż wiem, że ranią jak nikt. Z drugiej jednak strony gdy zbyt czesto widze jak facet płacze to doprowadza mnie to do passsssssji. Sama nie wiem.. ....ale myślę, że bezpieczniejszy jest romantyk- taki człowiek jest w stanie zrozumieć kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanka23
romantyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×