Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaBieszczady

Zdrada i kara...

Polecane posty

Gość AnkaBieszczady

Hej, nazywam się Anka, mam 33 lata, męża i małą córeczkę. Kilka razy byłam zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, gdyż miałam depresje dwubiegunową, którą prawie wyleczyłam ale lekarze mówią, że nigdy do końca się nie da. Zawsze jak miałam "fazy" to zdarzało mi się umawiać z innymi mężczyznami, to było silniejsze odemnie, kazała mi to robić choroba, nie ja sama. Ja raczej nigdy świadomie nie zdradziłabym męża bo bardzo go kocham. Zrobiłam sobie wszystkie badania i okazało się, że mam wynik hiv pozytywny..... mój świat legł w gruzach i nie wyobrażam sobie mojego dalszego życia. Myślałam o samobójstwie, chociaż lekarz psychiatra twierdzi, że powinnam żyć i że hiv to nie jest wyrok. A ja pytam jak to nie jest wyrok skoro prowadzi do wyniszczenia, aids i śmierci. Nie chcę by moje dziecko oglądało mnie w takim stanie. Wstyd mi bardzo i brzydze się siebie. Nie wiem czy powiem to mężowi... chociaż chyba będę musiała :( co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
Niemartw sie ja tez bylem na badaniach powiedz mu szczerze niewarto klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
umnie to bylo tak ze moja partnerka sie puszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umrzesz za kare
i jaki miales wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robić sobie jaj z pogrzebu :O Na całe szczęście jesteś cała/y i zdrowy a swoją energię wykorzystaj w bardziej twórczy projekt niż wymyślanie prowokacyjnych historyjek na Kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
negatywny ale cale zycie przelecialo mi przed oczyma jak czekalem na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
to co ja robie to moze prowokacja aby uswiadomic wszystkim ze chwila slabosci moze kosztowac nas zycie czy warto dla przygody tyle ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajakuik
wsciekly mozna zdradzac uzywajac kondomow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
zamiast tak sie uzalac nad soba i pisac to na kafe lepiej zrob cos pozytecznego skoro jak twierdzisz choroba ma cie zabic. Powiedz to mezowi i tak juz biedak sie nacierpial przez twoja chorobe. A jesli chodzi o Twoje dziecko to postaraj sie zrobic cos co sprawi ze zapamieta cie nie jako zchorowana kobiete ale jako swoja radosna mame. NIe becz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
ale prezerwtywy niezabezpiecza cie na 100 procent a tej nosicielce hiv wspolczuje jesli to co pisze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
acha Anka jesli kocharz meza niech zrobi badania na obecnosc wirusa hiv w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej "lany poniedziałek" jest specjalnie przygotowany i podstępnie przemyślany dla takich jak Ty "o....." Kubeł zimnej wody, nie tylko zrobi z Ciebie zmokłą kurę ale też ostudzi Twoje zapędy do roztrząsania swoich myśli na zwykłą prowokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
to domnie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekly dzik
dobra wiem ze do o............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×